Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

0 0%
  • İyi

4 66.67%
  • Vasat

2 33.33%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Gonzalo Barreto | St | 18

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Gonzalo Barreto | St | 18

Adı Soyadı : Gonzalo Barreto Mastropierro

Kulüp : Lazio

Pozisyonu : St

Büyük potansiyele sahip bir genç.Gelecek adına yatırım olarak düşünülmeli yada ilerleyen yıllarda değerlendirilmeli.İtalyan vatandaşlığına da sahip.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ne çok hızlı bir forvet,ne de çok güçlü bir forvet çok gelişir mi bilmemde şu profili iyi değil açıkcası.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Şu anki profilinin iyi olduğunu iddia etmiyorum, geleceğe yatırım yapılması gerektiğini söylüyorum zaten.Çok gelişeceğini bildiğim için de paylaşıyorum.2014:

Last edited by Lim10 : 21.Kasım.2010 at 15:59

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Genç Milli Takımında attığı gol gayet güzel bence büyük takımlar değilde ortanca takımlar için çok iyi bi transfer olabilir Emenike gibi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyidir bu oyuncu... Geçen 2 senede öyleydi, bu sene de ileride iyi bir oyuncu oluyor..
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Tam bir Poacher , birde target man+run onto ball verdinmi tadindan yenmez

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

2010 da lazio kadromdaydı hiç katkısı yok 2011!de değişen bişey olucağını sanmıyorum.Vasatı hirbir kulvarda geçemeyen bir eleman.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    2010 da lazio kadromdaydı hiç katkısı yok 2011!de değişen bişey olucağını sanmıyorum.Vasatı hirbir kulvarda geçemeyen bir eleman.
    Bende ilk yorumda profil'i iyi olmadığından gelişsede çok harika bir oyuncu olmaz diye düşündüm ama 2014'deki profil iyiyimiş hakikaten oyunun başında bişi yapmazda gelişmesini bekle bence.

Mesaj Yetkileri