1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Skinlerin Oyunda Gözükmemesi?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Default Skinlerin Oyunda Gözükmemesi?

Arkadaşlar forumdan birkaç skin yükledim, ama Pc ye atıp oyuna başladığımda çok farklı şeyler çıktı karşıma, acaba bunun nedeni ne olablir?

misal dominion skin ve altında bendeki hali;

addition skin ve bendeki hali;

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Preferences > Display & Sound'dan Use skin cache'de ki tiki kaldırıp alttakini işaretlersen olur belki. Ya da sitedeki linkler yanlıştır.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

dominion yanlış sanırım, çünkü backround dosyasında sadece bu resim var, onu değiştirip başka birşey koydum oldu ama bilemedim

Ben 11.1 kullanıyorum, yamaları indirip etkinleştirmeden önce use skin cache tikini kaldırdım ama aynı şekilde yama gözükmedi.

bende yeni skin indirdim belgelerimden skins dosyası yoktu kendım olusturup içine attım ama oyunda skın gorunmuyor ...reload yaptıgım zamanda herhangi değişiklik olmuyor bu konuda yardım edebilir misiniz

Quote Originally Posted by bobobobo View Post
    bende yeni skin indirdim belgelerimden skins dosyası yoktu kendım olusturup içine attım ama oyunda skın gorunmuyor ...reload yaptıgım zamanda herhangi değişiklik olmuyor bu konuda yardım edebilir misiniz
    aynı sorun bendede var arkadaşlar... netbook için skin indirdim ancak skini görmüyor, 2010'u sorunsuz oynuyordum netbook umda ancak 2011 için indirdiğim skini görmediği için oynayamıyorum henüz..

Mesaj Yetkileri