Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 100 sonuç

Konu: Emrah'ın Bilimsel Gelişim Programı

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

AMC------- Forvet arkası 10 numara pozisyonu
    AMRL -------- Kanat
    DC------- Savunma
    DM ------- Defansif Orta Saha
    DRL------- Bek
    GK--------------Kaleci
    MRL------------Orta Saha
    ST-------------Forvet

Bence bu şekilde ayarlıycaz dimi

Nesil
    2003
    Yer
    Kayseri

dosyayı hotfile harici başka bir siteye yükleme şansınız olabilir mi acaba?
    Kaldığım enstitünün prensip gereği kullandığı web engelleyici program yüzünden siteye giremiyorum maalesef...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

İlk programı A takıma, ikinci programı da kiralamak istediğim 21-18 yaş arası oyuncularıma uygulayacağım. Bakalım sonuç nasıl olacak.

Antreman programı için teşekkürler..

Teşekkürler

1.programı indiremiyorum linki yenilermisin lütfen

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi ellerine sağlık, program çok güzel, zararını görmedim faydasını gördüm çok teşekkür ederim (:

Bir sorum olacak yalnız. Bu antremanların hepsi light ya, sürekli oyuncular daha çok ağırlık istediklerini, bu antremanın çok hafif olduklarını söylüyorlar bunlara karşı ne yapabilirim? He deyip geçeyim mi yoksa artırmak mı lazım, veya artırmanın faydası olur mu? Diğer antreman da güzel fakat dediğin gibi çok sakat veriyor ki ben o antremanla 4-5 kilit oyuncumu aylarca kaybettikten sonra biraz gözüm korktu (:

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Antrenman programını şimdi başka siteye upload edeceğim.

1. programda maç performansınıza ciddi anlamla olumlu katkı yapar. İkinci programda oyuncular daha iyi gelişir ama genel bir başarı söz konusu değildir, sakatlıklar konusunda açığı vardır.

1. programın ağırlığının düşük olduğu doğrudur ama özellikle iddiası olan bir takımın maç kazanmasına çok etki ettiği için böyle kullanmanızı tavsiye ederim. İki kere 14 maçlık gol yememezlik serisi yakaladığımı unutmayın.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

abi v2 yi yedek ama gelecek vaadeden oyunculara mı yapalım sadece?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Evet olabilir ama çok sakatlık oluyorsa, tüm antrenman kategorilerini "aynı oranda" düşürebilirsin.

Öncelikli olarak teşekkür ediyorum.. Program gerçektende maç performansını arttırıyor.. Sakatlıkların çok fazla olduğnu söyliyemem en azından bu beim için bir dezavantaj olmadı..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Rica ederim. Memnun kaldıysanız benim için güzel bir şey.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

İlk program iyiydi teşekkürler 2. programı ise oynatmadığım genç yeteneklerim için deneyeceğim sağol ilaç gibi geldi

benim takimim kotu bir takim, bende hemen hemen 1 ay sonra cok fazla sakatlik oldu, antremani kaldirinca kismen azaldi. hatta ki bir macta 6 oyuncum sakatlanmisti 8 kisi devam etmistim.
    benim futbolcularin kaldiramamasindanda olabilir, birde match preparation um high idi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sezon öncesi için bir öneriniz var mı? Aynı programı mı kullanıyorsunuz?

Eline sağlık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kullanmaya başladım haydi hayırlısı... Ordu ile ilk sezonumda Süper Lig'e çıktım ilk 11-12 haftada deyim yerindeyse sürünüyorum Süper Lig'de. Devre arasına az kaldı. Şu antrenman programı ile oyuncular biraz daha gelişirse inşallah ligde kalırız. Yok gelişmezse artık gerisini düşünemiyorum Teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    Artık Ankara... :)

Benim bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim... Ben antreman programlarından pek anlamam acemiyim bu konuda cahilim baştan söyliyim... Programı indirdim schedule klasörünede attım oyuna girdim manage scheduleye girip antreman programını seçip "içeri al" (import) tuşuna basıyorum fakat bir değişiklik olmuyor yani ekrana birşey falanda gelmiyor aynı eskisi gibi... acaba normalide böylemi olması lazım? birde oyuncu profilinden kadro, antremana girip programı değiştirmeyi denedim ama programı değiştir seçeneği aktif halde değil... yine oyuncu profilinde üst taraftaki antreman seçeneğine tıkladığım zamanda oyun hata verip kapanıyor... :S yardımcı olursanız sevinirim...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eğer indirdiğin dosya rar dosyasında rar dosyasından çıkar. Daha sonra antrenman bölümünde importa gir. İndirdiğin dosyayı bul aç de antrenman programı oyuna eklenir. Ondan sonra oyuncuları bu programa ekle. Evde olmadığım için resimli yardımda bulunamıyorum.

Programın 3. versiyonu ve en iyisi hazır. Yarın sizlerle...

Nesil
    2007
    Yer
    Artık Ankara... :)

Sorunu çözdüm... Takımımı şampiyon yaptıktan sonra istifa edip yeni bir kulübe geçtim ve antreman olayı düzeldi sorun eski takımdaymış heralde... Ama genç kontratı olan futbolculara bu antremanları yaptıramıyorum şimdide bu bir sorunmu? yoksa normali zaten böylemi?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Genç oyuncularımıza bu antrenmanı uygulatamıyoruz sanırım değil mi? Yoksa bende mi çıkmıyor?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Genc oyuncular için uygulanmaz da sizin için bunun genc versiyonunu yaparım.

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    V2 genç oyuncular için değil mi ?Bir de genç derken yaş aralığı kaç?Yaş aralığı değiştikçe antrenman sistemi de mi değişiyor?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Genç oyuncularına, yetişkin oyuncular için kullandığın programı kullanamazsın.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Abi bir şey soracağım sana. Ben bu antrenmanı görür görmez uygulamaya başladım. Oyuncularım antrenmanın ağırlığından yakınmaya başladı. Bu takımın moralini flan etkiler mi? Ya da başka bir etkisi olur mu? Kullandığım antrenman ilk verdiğin linkteki V1 olan antrenman. İkincisini sakatlıklar çok oluyor yazdın diye indirmedim.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Hepsinin detaylarını mesajlarımda yazdım. 3. versiyonu bekleyin derim. Bu gün bir aksilik çıkmazsa yayınlarım. Daha geliştirilecek bu antrenman programı ama 3.'sü zirveye yakın bir program.

1. versiyon maç performansınıza ciddi olumlu etki yapıyor ama oyuncular fazla gelişmiyor. Özelliği maç kazanmanıza yardımcı olması.

Genç antrenman programı demek genç kontratı olan oyunculara uygulanır demektir. Yaş ile ilgisi yok.

hadi bekliyoruz hemen yayınla

Yayınlamazsa kötü mesajı moderatöre bildir diyelim. Ama zaten moderatör FV. 1. yi kullanıyorum şu an 17-21 yaş arası oyuncular daha fazla yoğunluk istiyorum diyorlar. Normalde bir antrenman yapsak çok yorgunum biraz azalt derler.

ben tüm takıma v2 yi kullanıyorum ilk sezon bi antreman progmamı kullanmadım fm nin kendi antreman programı vardı değiştirmedim onu ve takımda gelişen oyuncu yoktu ama v2 yi kullanmaya başladığımdan itibaren her oyuncum gelişmeye başladı bence gayet iyi eline sağlık...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

İnternetten indirdiğim bir programı geliştirdim ve çok iyi olduğunu düşünüyorum. Şimdi sizinle paylaşıyorum. v3'ü beklerken bunu deneyin derim ama v3 ile arasında çok fark yok diyebilirim.

"Emrah'ın antrenman sahasında zirveye biraz daha yaklaşıyorsunuz."

-Marca-

http://hotfile.com/dl/130295627/97683d5/zirve_antrenmani.rar.html

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri