Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 100 arası toplam 100 sonuç

Konu: Emrah'ın Bilimsel Gelişim Programı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hemen denemeye başlıyorum teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuncular üzerinde öyle bariz bir gelişim göremedim ben bu son paylaştığın programda. Birincisinden daha memnun kalmıştım. Ben mi yanlış yapıyorum acaba

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Valla bende oluyor gelişim. O zaman sen v3'ü bekle.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ManU ile denedim üstelik. Ama maç performansı harika. Ligin ilk yarısı bitti daha yenilmedim. Ama böyle bariz bir gelişim yok. Oklar en tepeyi göstermiyor mesela
    FM Gazetesi

Sizin antenman programlarınız gayet iyi eminim bu son yaptığınız programda iyidir indirdim en kısa sürede deneyeceğim.
    Benim size bir sorum var ben oyuncunun her özelliğini değilde artırmak istediğim özelliklerini nasıl artırabilirim yani , örneğin kadroma Zaragozadan Kevin i aldım bu oyuncunun teknik pas yaratıcılık özellikleri +15 iken karar verme 12 anticipation 10 bu düsük özelliklere daha fazla odaklanıp oyuncunun önemli özelliklerini düsürmeden kişisel bir antrenman nasıl yaparım ?
    diğer özelliklerden biraz kısıp tactics i fullesem olurmu yoksa daha dengelimi yapmalıyım ?
    simdiden teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Belli özellikleri bir yere kadar geliştirebiliyoruz. Sanırım FM 2012'de bu konuda geliştirme olacak. Daha kolay olacak antrenmanları yönetmek. 2011'de ise oyuncuları, haftalık bazı programlara yerleştirip hafta bitiminde tekrar genel programa atayabilirsiniz ama bu uğraştırıcı olacaktır. Şimdilik belli, sağlam bir program uygulayın, sezon başlamadan da kondisyon yükleyin bu kadar.

yayınlanmamıs?

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    İnternetten indirdiğim bir programı geliştirdim ve çok iyi olduğunu düşünüyorum. Şimdi sizinle paylaşıyorum. v3'ü beklerken bunu deneyin derim ama v3 ile arasında çok fark yok diyebilirim.

"Emrah'ın antrenman sahasında zirveye biraz daha yaklaşıyorsunuz."

-Marca-

http://hotfile.com/dl/130295627/97683d5/zirve_antrenmani.rar.html
    Kardeşim paylaştığın antrenman taktiğii için teşekkür ederim gayet güzel ama v1 de gelişim yapıyordu ama yukarıdaki paylaştıgın programda ben pek bir gelişim göremedim v1 de gelişim gösterdiğini 3.haftadan belli ediyordu bunda 10.hafta oldu gelişim yok

edit:Gelişim var yanlış anons oldu pardon. tekrar teşekkürler paylaşım için
    Last edited by eXeKurnaz : 25.Eylül.2011 at 18:28

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

linkleri yeniler misiniz

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri