1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Disliked Person Manager Elimde Kalacak

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Default Disliked Person Manager Elimde Kalacak

Almak istedigim menejerin Disliked Person'uyum Adam benden uyuz oluyo fakat oyuncuya sözleşme öneremiyorum neredeyse 1 sezon geçti halen öyleyim ve ben onun oyuncusunu şiddetle almak istiyorum.. bu durumu nasıl degiştirebiliriz tecrübeli arkadaşlardann yardım bekliyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Oyuncunun menejerini kovmasından başka yapacak bişey yok. İstersen bide oyuncu etkileşimlerinden oyuncuya imza attırmak için baskı yap.
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Valla Kardeşim Jesus Navas icin bahsediyorum bu olaydan denedim fakat adam hiç tınlamıyo bile zaten menejeri kabul etse elemanı allacam da menejer baltalıyo resmen bu transferi

Ben de Simaoyla aynı durumdayım. Uefayı aldım, ligi 2.bitirdim. Menejeri dislike yapmış beni imzalayamıyorum :/ bedavaya gidicek adam

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

ben zaten ardayı öyle kacırdım bakalım yerine jesus navası alacam fakat cözemedim bi türlü 1 sezondur bekliyorum fakat halen disliked person um menejerde tam komedi ya bu

Eğer menajerle pazarlıkta anlaşamayacağınızı anlarsanız hiç masadan kalkmadan oyunu devam ettirin birinci teklifi yapın, asıl istedikleri teklife geliyorlar, baktınız bütçenizi aşıyor istenen ücetler 'continue game' Antrenör bulamıyorum bende, zamanında 3-5 kuruş için inatlaştım adamlarla şimdi yüzüme bakmıyorlar

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Eğer menajerle pazarlıkta anlaşamayacağınızı anlarsanız hiç masadan kalkmadan oyunu devam ettirin birinci teklifi yapın, asıl istedikleri teklife geliyorlar, baktınız bütçenizi aşıyor istenen ücetler 'continue game' Antrenör bulamıyorum bende, zamanında 3-5 kuruş için inatlaştım adamlarla şimdi yüzüme bakmıyorlar

masadan kalkmadan "continue" yapınca da dislike person oluyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

menajere daha fazla para veermeyi dene =)

menajere yalakalık yap seni çok seviyorum de

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

aynı dertten ben de muzdaripim ...artık şöyle yapıyorum: oyuncuya (her kim olursa olsun) teklif yapmadan önce scout gönderip rapor kartı alıyorum.orada zaten oyuncunun gelmeye istekli olup olmadığı ve tahmini ne kadar maaş isteyeceği yazıyor.Eğer adam gelmek istiyorsa ve maaşı uygunsa teklif yapıyorum , yok adam gelmek istemiyorsa hiç bulaşmıyorum....

Quote Originally Posted by Blackstorm87 View Post
    aynı dertten ben de muzdaripim ...artık şöyle yapıyorum: oyuncuya (her kim olursa olsun) teklif yapmadan önce scout gönderip rapor kartı alıyorum.orada zaten oyuncunun gelmeye istekli olup olmadığı ve tahmini ne kadar maaş isteyeceği yazıyor.Eğer adam gelmek istiyorsa ve maaşı uygunsa teklif yapıyorum , yok adam gelmek istemiyorsa hiç bulaşmıyorum....
    Kesinlikle katılıyorum arkadaşa. Bu şekilde başarı oranınızı arttırıyorsunuz aksi taktirde alabileceğiniz oyuncuyu da alamıyorsunuz.

Mesaj Yetkileri