1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Tema sorunu

Default Tema sorunu

singular_rv temasını indirdim, cache dosyasını sildim ama oyuna girerken yaklaşık 10 dakikadan beri şu görüntü duruyor oyun başlangıcında.

Tema oyunda gözüküyor fakat oyun açılmıyor.

Çözüm önerisi olan var mı acaba?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Tema'da eksik var demekki.. Cache dosyasının bulunduğu tüm Football Manager klasörünü silip, oyunu başlangıç ayarlarına alabilirsin.

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Tema'da eksik var demekki.. Cache dosyasının bulunduğu tüm Football Manager klasörünü silip, oyunu başlangıç ayarlarına alabilirsin.
    Tema olacak mı bunları yaparsam?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Tema dosyasında eksik olabilir ama dosyaları silmen yüklediğin temayı götürmez. Tekrar şansını denersin temayı ayarlardan değiştirmek için. Yine aynı sıkıntı oluşursa tema dosyalarında sıkıntı var demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

o temada hata var sanırım bende de aynı sorun oldu, ben o ara bayaa işlerle uğraşıyordum heralde sorun benim pc dedir dedim ama başkaları da yaşamış o sorunu. ben o skini belgelerimdeki fm 2011 klasöründen çıkarıp başka bir temayla devam ettim.

Ben de birkaç tema indirip denedim ancak hiçbiri etkin olmadı. Bu arada 11. 1. 1 yamasıyla oynuyorum. İlgisi olabilir mi sizce?

Mesaj Yetkileri