1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Asistan Menajer Önerileriniz

Default Asistan Menajer Önerileriniz

Forumda yeniyim bu yüzden yanlış bölüme açtıysam konuyu şimdiden özür dilerim.

Oyunda düzgün asistan menajer bulmak zor bildiğim kadarıyla. Ben as. men. ararken ilk olarak taktik bilgisi, oyuncunun yeteneğini ve potansiyelini okumaya bakarım. İkinci olarak da disiplin derecesi, motivasyon, adaptasyon ve gençlerle çalışmaya bakarım. Oyuncu seçme yeteneğine pek bakmam tatile gittiğim zaman benim kullandığım kadroyu kullanmasını istiyorum zaten. Bu şekilde bir arama yaptığım zaman pek fazla asistan menajer bulamıyorum, bulduklarım da ya gelmiyor ya da özellikleri iyi olmasına rağmen pek faydalı olamıyor. Oyunda yukardaki kriterlere göre iyi görünen iki isim var: Mauro Tassotti ve Ezio Sella. Tassotti oyunda gördüğüm en iyi as. menajer. Sella'nın özellikleri iyi ama pek kaliteli değil. Bu yüzden sizin de bu konudaki fikirlerinizi ve tecrübelerinizi öğrenmek isterim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bir alıntı yapayım.

"Bu tamamen senin oyun tarzina kalmis bir sey bence. Asagidakilerden hangilerini yapmasini istiyorsan karsiligindaki özelliklerin olmasi gerekir.

1- Team Report (takim raporu vermesi) - Judging Player Ability
    2- Teamtalks (maç konusmalari yapmasi) - Motivating + Man Management
    3- Coach Report (oyuncuyla ilgili rapor vermesi) - Judging Player Potential + Judging Player Ability
    4- Assistant Feedback (maç içi taktik tavsiyelerde bulunmasi) - Tactical Knowledge
    5- Control Team (reserve, u20 veya u18 takimlarini yönetmesi) - Tactical Knowledge + Motivating + Judging Player Ability + Working With Youngsters
    6- Press Conference (basin toplantisina katilmasi) - Personality

Bunlarin disinda antrenmanlar içinde hangi antrenman kategorisinde görevlendireceksen ona paralel bir kategoride çalistirma özelligi yüksek olmali."
    Sentugo.

Önerin için teşekkürler bunları biliyorum ve bu yüzden bahsettiğim özelliklere bakıyorum zaten ama ben bunların hepsini ya da bir çoğunu yapabilen bir asistan menajer arıyorum. Çok şey istiyorsun diyebilrsin ama adı üstünde asistan menajer... Takımın ikinci patronu başka bir şekilde. Bu yüzden bir kaç işi birden iyi bir şekilde yapabilmesi lazım. Yönettiğim takım da Real Madrid olduğu için sağlam birisi lazım. Yukarda yazdığım gibi Tassotti tam aradığım adam ama o da gelmiyor. Vincenzo Cangelosi'yi aldım en son çare olarak. İşimi görecek gibi görünüyor. Oyunda daha fazla iyi asistan menajer bulunması lazımdı bence. Oyun yapımcılarını eleştirmekten bıktım ama biraz daha gayret etseler iyi olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Valdir de Moraes var Palmeirasta. Biraz yaşlı ama bence oyundaki en iyi asistandır.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

palmeriastaki gerçekten çok iyi adam

Yeni oyun açıp baktım gerçekten 10 numara adammış ama 2013 sezonundayım çoktan hakkın rahmetine kavuşmuştur o adam

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

orta halli takımlar için önerebileceğim biri, Thorsten Legat

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Colin Cooper İşime yarıyor Fenerbahçe'de

Doktor önerisi de yapabilecek olan var mı ?
    Fenerbahçe'de sakatlıkları uzun süre iyileştiremiyor şuan ki doktor.

Quote Originally Posted by bommel View Post
    gianni nanni en iyisidir tabi gelirse

Ole Gunnar Solskjaer gittiğim her takıma alırım ya da ole gelmesse tayfur havutcu bunlar benim adamlarım... bazende zidane'ı yapıyorum

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    gianni nanni en iyisidir tabi gelirse
    öneri için teşekkürler.
    fm11 için doktor önerileri bir türlü bulamadım olmazsa olmazım kadromda doktordur.
    sağlık her şeyden önemlidir diyenlerdenim.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Glay Maranhao
    File
    Rosan
    Forsblad

Teşekkürler " DaveJones "

Eger takim konusmalari basin toplantilari adam yonetimi gibi konularda kullanacaksan ki bunlar squad harmony artmasinda cok etkilidir sana tavsiyem hans flick. Alman milli takimi ile de kontrati var. gercekten motivasyon konusunda cok iyi. takimi cok iyi kenetliyor tam bir ikinci adam diyebilirim.

bu arada yönetimden mesela coach sayısını yukseltmesını falan ıstekte bulunabılıyor muyuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Sasaki,Luiz Rosan,Rodolfo Tavana güzel isimler..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by bobobobo View Post
    bu arada yönetimden mesela coach sayısını yukseltmesını falan ıstekte bulunabılıyor muyuz ?
    evet board request de var böyle bir seçenek.

assistant manager arayanlar alain boghossian'ı da bi denesinler... fransa milli takımında çalışıyor, kulübü yok, takımda herşeyi ona bırakıp gidin, o derecede bi asistandır kendisi...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Flavio Davino benım asistanım motivating ve taktik bilgisi oldukça sağlam geriside önemli değil zaten benım için

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben Torben Storm'u kullanıyordum Fenerbahçe'de.

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Everton asistan menajeri round yada olympic lyon menegari collot yahut italyan menager biati

Taktik 17 Motivatin 18 civarı ikiside yalnız biattinin kondsiyon ayarıda 18

Collotu 3 sene kullandım

defansiv bir adam ve uc sezonda ligde ilk sezon 14 ıkıncısınde 9 civarı ucuncudede 8 gol yedım antremanıda o yaptırıyor yalnız

Quote Originally Posted by sonersoy View Post
    Everton asistan menajeri round yada olympic lyon menegari collot yahut italyan menager biati

Taktik 17 Motivatin 18 civarı ikiside yalnız biattinin kondsiyon ayarıda 18

Collotu 3 sene kullandım

defansiv bir adam ve uc sezonda ligde ilk sezon 14 ıkıncısınde 9 civarı ucuncudede 8 gol yedım antremanıda o yaptırıyor yalnız
    sadece defanding antremanınımı o yaptırıyor yoksa tüm antremanlarınımı

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Quote Originally Posted by demirsporlu View Post
    sadece defanding antremanınımı o yaptırıyor yoksa tüm antremanlarınımı
    hepsını verdım oyuncularımda hıc guc artısı yok fakat koca ligi 8 gol yıyıp bıtırdım hılesız hurdasız :d

Kısacası adam antremanı komple yaptırıyor defans agırlıklı birisi gayet guzel

Ayrıca mac konusmalarını mac öncesi zayıf ayakları ve konusmaları o yapıyor hazırlık maclarının tümünüde o yaptı

Mesaj Yetkileri