1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Tüm Bilgiler Inboxta!

Default Tüm Bilgiler Inboxta!

Arkadaşlar merhaba, Portoyla 2.sezonumu başlamak üzereyim.Yalnız farkettim ki Inboxta gereksiz bir çok bilgi veriliyor ve bi continue tıklayışımda ekran açılınca 46 tane başka takımların oyuncuları hakkında bilgiler geliyor.öğreğin almanya liginden köln sivasspora oyuncu satıyo bunu benm ekranımda gösteriyo.ve birçok bilgiyi gösteriyo ve zaman alıyo.başka takımdan 2.ligde oyuncu sakatlanmış uuzn süre bunu gösteriyo.Şunuda belirtiyem orjinal oyun kullanıcısıyım.Yani bundan kaynaklanabilir diye bi sorunlar lütfen cevaplamayn.rica ediyorum bu sorunu nasıl çözücem? acaba ben mi bir yere yanlış bastım ..

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

2. Lig takımlarından hiç haber almak istemiyorsanız, ilgili ligin puan tablosuna gelip, sağ köşede bulunan yıldıza tıklayarak inaktif etmeniz gerekir. Böylece bu liglerden hiç haber almazsınız.

kardeşim cok saol.yalnız bişi daha sorcam sadece o değil ben birşey tıklamadan saçma sapan tüm dünyada kiralık oyuncu satılık hepsi bende istiyorsan screenchot yapaym

manage subscriptions var ordaki herşeyi iptal et

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

haberlerin coguna abone olmussun. İptal etmen gerkir.

cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.fakat ben abone olmadım bu haberlere.nasıl olunuyo bileyimde bidaha olmiyayim.ve nasıl iptal edicem ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sezon başında o istek geliyor oradan ayarlaya bilirsin normal ayarıda vardır şuan tam kurcalamadığım için pek bilgim yok..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Takıma ilk katıldığında gelen 4-5 mesajdan birinde Manage Subcriptions tuşu var, buna basıp girdiğinde senin abone olduğun klüpleri, oyuncuları vs. görebiliyorsun, burada her aboneliğin başında - işareti var ona basrak aboneliği silebilir, diğer tuşları kullanarak aboneliği dondurabilirsin.

Bu abonelikler oyun başında otomatik geliyor, sen istemiyorsan bunları ya donduracak ya sileceksin. Yoksa 2 günde mesaj kutunda 250 mesaj görebilirsin.

Mesaj Yetkileri