1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Soru & Sorun!!

Default Soru & Sorun!!

Football Manager 2011 oyununu orjinal alanlardan biriyim,sormak istediğim şu;Oyunu steam'a kaydetmek gibi birşey gerekiyomu.Buarada oyunu D&R 'dan aldım.
    Bu oyunu 2005'ten beri oynuyorum,yalnız 2011 serisinde cok garibime giden bir şey var.Hangi oyuncuyla ilgileniyosanız,ve kısa listenize eklediyseniz,belli bir sure sonra size öneriyolar ve transfer listesine koyuluyor (Bazi oyuncular için).Ayrıca hiç olmadık oyuncular transfer listesine koyuluyor.
    Belki inanmıyacaksınız ben Şuan Galatasarayı yonetiyorum,ikinci sezonumda balotelli'yi onerdiler ve 4.7 m£ aldım.Balotelli gibi bir adamıda kimse istemedi.Ohaa dedimm...
    Rafael Vander Vart'ta aynı şekilde aldım..Bu bana cok ilginç ve garip geldi ve sizlerle paylaşmak istedim....Okudugunuz içinde teşekkur ederim..

Quote Originally Posted by benben89 View Post
    Football Manager 2011 oyununu orjinal alanlardan biriyim,sormak istediğim şu;Oyunu steam'a kaydetmek gibi birşey gerekiyomu.Buarada oyunu D&R 'dan aldım.
    Bu oyunu 2005'ten beri oynuyorum,yalnız 2011 serisinde cok garibime giden bir şey var.Hangi oyuncuyla ilgileniyosanız,ve kısa listenize eklediyseniz,belli bir sure sonra size öneriyolar ve transfer listesine koyuluyor (Bazi oyuncular için).Ayrıca hiç olmadık oyuncular transfer listesine koyuluyor.
    Belki inanmıyacaksınız ben Şuan Galatasarayı yonetiyorum,ikinci sezonumda balotelli'yi onerdiler ve 4.7 m£ aldım.Balotelli gibi bir adamıda kimse istemedi.Ohaa dedimm...
    Rafael Vander Vart'ta aynı şekilde aldım..Bu bana cok ilginç ve garip geldi ve sizlerle paylaşmak istedim....Okudugunuz içinde teşekkur ederim..
    İlk Sorunu Cevaplayım
    D&R dan Almışın Oyunu Kutunun İçinden Çıkan Aktivasyon Kodunu Steamden Üyeliğini Aldıktan Sonra Aktivasyon Kodunu İlgili Yere Girmen Gerekir.

Diğer Soruların Cevabına FM'in Güzelliği Diyelim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bana da aynı yöntemle napoli hamsik ve lavezzi'yi önermişti aldım ama ikisi de chrash dump'a kurban gitti. daha da önermediler de satmadılar da umarım patchlarle düzelir.

Default, 11.1.0 ve 11.1.1 ile devam eden tek sorun savunma göbeğindeki ikilinin arasına atılan her topun pozisyon olması...
    İdmanlarda savunma dozajını yükselttim, anchorman ile oynadım, stoperleri geride bıraktım ama yine de devam etti. Düşünün, düşük liglerden bir takım bile süper lig stoperlerinin arasından pozisyon bulabiliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Banada Lahm ve Schweinsteiger önerildi. Ama gelmek istemediler.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by benben89 View Post
    oyunu cd den de kurabilirsin. en azından fm 2010 da öyleydi. belki değişmiştir tabi bilemem.
    balotelli için şuraya bak ve gönderdiğim resme tabiii.

http://forum.turksportal.net/vb/show...28#post1881128

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    İlk Sorunu Cevaplayım
    D&R dan Almışın Oyunu Kutunun İçinden Çıkan Aktivasyon Kodunu Steamden Üyeliğini Aldıktan Sonra Aktivasyon Kodunu İlgili Yere Girmen Gerekir.

Diğer Soruların Cevabına FM'in Güzelliği Diyelim
    güzelliği mi, saçmalıığımı? alınca güzelliği de; alamayınca
    yada tersi olunca bende yani iyi oyuncu ucuza gidip , az yüksek değerliyi ondan kaç kat fazlaya alınca ne oluyor?
    Last edited by mehmetd : 28.Kasım.2010 at 19:33

Ya ben de oyunu d&r dan aldım,steamden üyelik aldım aktifleştirmek için ama oyunu kurduktan sonra mı aktifleştircez,önce mi? ve steam üzerinden nasıl aktifleştireceğiz?

Mesaj Yetkileri