1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Lig Dışındaki Avrupa ve Kupa Müsabakalarında Kayıtsız Yabancıların Oynatılması

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Exclamation Lig Dışındaki Avrupa ve Kupa Müsabakalarında Kayıtsız Yabancıların Oynatılması

Ömer selamlar,

Aslında SI'a yazacaktım bunları ama vakit olmuyor, bu aralar çok yoğunum.

Sana beta test hakkında konuştuğumuz mailde de yazmıştım bunu ama sonra betaları indirip deneme şansı bulamadım.

Oyun çıkınca oyunu alıp denedim.

Beşiktaş'ı aldım, kadrodaki yabancı sayısını transferlerle 12'ye çıkardım. Tabii kurallara göre 2 tanesini kayıt ettiremedim.

Ama kayıt ettiremediğim 2 oyuncuyu UEFA kupasında ve Türkiye kupasında oynatabildim. Bunu ertesi sene Şampiyonlar ligi için de denedim, yine oynatabildim.

Gözüme çarpan en büyük sorun bu, sanırım henüz burada dile getirilmemiş. Buna dikkat edip düzelttirilmesini sağlarsan sevinirim. Şemsi vasıtasıyla sana ulaşmaya çalıştım ancak bir de forumdan yazayım dedim.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2003

Sag ol Ilhan. Daha once dolayli olarak soylediginde raporlamistim.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İlhan Abi 11.0'mı yoksa 11.1 sürümünümü kullanıyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    İlhan Abi 11.0'mı yoksa 11.1 sürümünümü kullanıyorsun.
    11.0'da tecrübe etmiştim bunu ancak şu anda 11.1.1 kullanıyorum, siz de deneyin isterseniz, halen problem yaşıyorsanız bildirirsiniz.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Bende buna benzer bir olay incelemiştim. Okan Alkan'ı listeye vermemiştim fakat CL maçında ilk 11'de sahaya sürmüştüm. Ama genç oyuncu diye oynayabildiğini düşündüm. Önceki serilerde oluyordu. Ama Özer'i ise böyle yaptığımda oynatamadım.

Mesaj Yetkileri