1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Beşiktaş finansal problemi

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Exclamation Beşiktaş finansal problemi

Arkadaşlar ilk sezonumda ligi beşiktaş ile 3. olarak bitirdim.Sezon boyunca hiçbir oyuncu transfer etmedim,yönetimden stad,tesis vb. geliştirilmesi gibi hiçbir istekte de bulunmadım,artı Fink'i 2 milyon dolara Porto'ya sattım fakat ertesi sezon yönetim bana sadece 5 milyon dolar transfer bütcesi verdi.Fm 2010 da aynı durumda 35 milyon doları geçik transfer bütçesi alıyordu Beşiktaş.Sinirlendim kariyeri sildim bende artık,Bu sorunun sebebi ne olabilir acaba ? Yeni kariyer açsam yine aynı düşük transfer bütçesiyle karşılaşma ihtimalim var mı ??

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Klübün borçlarından dolayı olmasın? Oyunda borcu varmı yokmu bilmiyorum ama düşük bütçe verilmesinin nedenini açıklar eğer varsa.

adjust ile bütçeyi 19-20m e kadar çekebilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    adjust ile bütçeyi 19-20m e kadar çekebilirsin.
    Onu da denemiştim,işe yaramadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Avrupada başarı yakalarsan iyi bütçe verirler heralde.

Klübün en az 50milyon€ borcu oluyor ilk sezon sonunda. Avrupada Euro Cup finali oynadım 2. sezon 6 milyon€ + klüp borcu 60milyon € oldu. Demirören yerine Cemil Bülbül diye bir başkan geldi klübe. Anlamadığım şey yeni başkan borcu kapatmak yerine transfer bütçesinin 12 milyon € yaptı. Klüb borcu nasıl kapanacak anlamadım..

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by bozoo1903 View Post
    Klübün en az 50milyon€ borcu oluyor ilk sezon sonunda. Avrupada Euro Cup finali oynadım 2. sezon 6 milyon€ + klüp borcu 60milyon € oldu. Demirören yerine Cemil Bülbül diye bir başkan geldi klübe. Anlamadığım şey yeni başkan borcu kapatmak yerine transfer bütçesinin 12 milyon € yaptı. Klüb borcu nasıl kapanacak anlamadım..
    Desene bu seni Bjk ile kariyer yapılmaz

İlk sezonu bitirdim bana 2 milyon pound verdiler yabancıların hepsini sattım gelen para sadece tomas necid e yetti bende yetenekli ve ucuz gençlerle oynuyorum genelde 17-22 yaş arası öyle hemen pes edip silmek yokk bi kaç sezon sonra anca düzeltirim finansı

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Desene bu seni Bjk ile kariyer yapılmaz
    Haklısın ama takımımızın finansı kötü diye bırakmak yok öyle kolay kolay

Quote Originally Posted by Orhan Aker View Post
    İlk sezonu bitirdim bana 2 milyon pound verdiler yabancıların hepsini sattım gelen para sadece tomas necid e yetti bende yetenekli ve ucuz gençlerle oynuyorum genelde 17-22 yaş arası öyle hemen pes edip silmek yokk bi kaç sezon sonra anca düzeltirim finansı
    Yönetim, taraftar ve oyuncular başarı istiyor. Ben senin dediğin gibi yaparsam 3. mağlubiyette sepetlerler beni. Bu arada Bobo türk olup milli takımda. Kontejan sıkıntısı yaşatmadı bana. Asıl sorun ise 2012'de yabancı sınırı 8e düşüyor. Buna dikkat gerek Süpertoto liginde.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Hepimiz beşiktaşın reelde gelecek sezona bu kadar düşük bir bütçeyle başlamayacağını biliyoruz,o zaman bu bir bugdur.

Bug ama sürekli tekrarlanan bir problemdir. Ayrıca sen yeni sezona 4 milyon € ile başlamıyorsun ki. Yeni sezonun bütçesiyle ;

Fatih Tekke Bedelsiz [1] Rubin Kazan Mehmet Aurelio Bedelsiz [2] Real Betis Bernd Schuster 2.600.000 € [3] Ricardo Quaresma 7.300.000 € [4] Inter Milan Roberto Hilbert Serbest [5] VfB Stuttgart Guti Serbest [6] Real Madrid Volkan Ekici Serbest [7] Borussia Dortmund Kemal Akbaba Serbest [8] Gençlerbirliği Semih Beyaz Serbest [9] Fenerbahçe SK Cenk Gönen 1.000.000 € + Emre Özkan [10] Denizlispor Ersan Gülüm Kiralık [11] Adanaspor
    Bu kadar futbolcu satın ve kiralık alıyorsun. Transfer bütçesinden kısıp maaş bütçesine ekliyorsun. Geriye kalan para 4 milyon € gibi bi miktar. Bence gayet normal

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Bug ama sürekli tekrarlanan bir problemdir. Ayrıca sen yeni sezona 4 milyon € ile başlamıyorsun ki. Yeni sezonun bütçesiyle ;

Fatih Tekke Bedelsiz [1] Rubin Kazan Mehmet Aurelio Bedelsiz [2] Real Betis Bernd Schuster 2.600.000 € [3] Ricardo Quaresma 7.300.000 € [4] Inter Milan Roberto Hilbert Serbest [5] VfB Stuttgart Guti Serbest [6] Real Madrid Volkan Ekici Serbest [7] Borussia Dortmund Kemal Akbaba Serbest [8] Gençlerbirliği Semih Beyaz Serbest [9] Fenerbahçe SK Cenk Gönen 1.000.000 € + Emre Özkan [10] Denizlispor Ersan Gülüm Kiralık [11] Adanaspor
    Bu kadar futbolcu satın ve kiralık alıyorsun. Transfer bütçesinden kısıp maaş bütçesine ekliyorsun. Geriye kalan para 4 milyon € gibi bi miktar. Bence gayet normal
    Yanlış anladın bozo,ben ikinci sezonu diyorum yani 2011-2012

Yanlış anladın bozo,ben ikinci sezonu diyorum yani 2011-2012
    İyi ama dostum o kadar borcu var klübün. Ben normal karşılıyorum ama istersen yönetici arkadaşlardan biriyle irtibat kurup bu konu hakkında detay öğrenebiliriz.

Haklısın ama takımımızın finansı kötü diye bırakmak yok öyle kolay kolay

Yönetim, taraftar ve oyuncular başarı istiyor. Ben senin dediğin gibi yaparsam 3. mağlubiyette sepetlerler beni. Bu arada Bobo türk olup milli takımda. Kontejan sıkıntısı yaşatmadı bana. Asıl sorun ise 2012'de yabancı sınırı 8e düşüyor. Buna dikkat gerek Süpertoto liginde.

Yönetim ile yeni kontrat yaptım 2015 e kadar bi sorun olmaz herhalde ayrıca genç dediysek o kadar da kötü değil hani şu an 3 hazırlık maçı yaptım deplasmanda bolton ve new castle ı yenip valencia ile berabere kaldım azimli gençler birde illa yabancı olsun diye transfer yapmam zaten 10 tane yerine 2 tane iyi adam alırım mesela her sezon bitane

Quote Originally Posted by Orhan Aker View Post
    Yönetim ile yeni kontrat yaptım 2015 e kadar bi sorun olmaz herhalde ayrıca genç dediysek o kadar da kötü değil hani şu an 3 hazırlık maçı yaptım deplasmanda bolton ve new castle ı yenip valencia ile berabere kaldım azimli gençler birde illa yabancı olsun diye transfer yapmam zaten 10 tane yerine 2 tane iyi adam alırım mesela her sezon bitane

Güzel diyorsun ama genç adamlar sezon sonuna doğru patladığına çok şahit oldum. yoksa gençlerin herzaman oynamasından yanayım. ama en iyi genç futbolcu 23 yaşını doldurmuş futbolcudur ondan önce formları bir yüksek bir düşük. sürekli bir istikrarsızlık var. necip uysal'da bunu çok yaşadım

Güzel diyorsun ama genç adamlar sezon sonuna doğru patladığına çok şahit oldum. yoksa gençlerin herzaman oynamasından yanayım. ama en iyi genç futbolcu 23 yaşını doldurmuş futbolcudur ondan önce formları bir yüksek bir düşük. sürekli bir istikrarsızlık var. necip uysal'da bunu çok yaşadım

Valla ne diyim gençleri yetiştirmek hoşuma gidiyo necip uysalı ilk sezon çok nadir kestim galiba mesela cumali bişi yi oynatırım sezer özmen var altyapıda nasıl bi form düşüküğü yaşadın bilmiyorum ama ben o kadar etkilenmedim mesela defansa ta en yaşlı oyuncu ersan iyi ve uzuc adam bulabilirsem alıcam

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Nasıl 8'e düşüyor ya o_O

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Bendede maddi olarak beşiktaşın durumu çok kötüydü 2.sezon sonunda şampiyon olunca 3.sezon başlarken 100 küsür milyon para geldi kendiliğinden ve transfer bütçesi yaklaşık 30 milyon oldu...

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Nasıl 8'e düşüyor ya o_O
    oyuncu kaydı yaparken dikkat et " bu kural 2012'ye kadar geçerli" gibi bir ibare var

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Konu 310 defa görüntülenmiş fakat hala hiçbir adminden yada araştırmacıdan konuyla ilgili hiçbir tatmin edici açıklama yok.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Konu 310 defa görüntülenmiş fakat hala hiçbir adminden yada araştırmacıdan konuyla ilgili hiçbir tatmin edici açıklama yok.
    Site/ forum isleriyle arastirma isi ayri olarak yurutuluyor. O yuzden bu sorununuzun cevabini arastirma forumunda ararsaniz cevap alma olasiliginiz daha yuksek olacaktir.
    So what?
    Saike

bende nobre , nihat , ferrari, rüştü , holosko , tabata gibi maaşı yüksek oyuncuları sattım ve deniz naki toloi giuliano yu aldım maaşları gayet düşük , bunun da etkisi olabilir çünkü sezon başında bütçem 500k civarındaydı devre arasında yönetim 12 milyona çıkardı ...

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Beşiktaş araştırmacısı uyuyor mu acaba ??

Mesaj Yetkileri