1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Kadro Görünümünde Sütun Ayarlayamama

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Default Kadro Görünümünde Sütun Ayarlayamama

Başlıktan da anlaşılacağı üzere sadece "selection"daki gol,maç,ort.puan ,moral yetmiyor bana . başka özellikler de ekliyorum ama her maçtan sonra yaptığım ayarlar sıfırlanıyor yaptığım kayıtlar gidiyor . orijinal temayı da çok sevdim değiştirmek istemiyorum . ne yapmalıyım bu sorunu daha önce olan duyan çözen var mıdır ?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Kayıtlar derken, oyun saveleri mi gidiyor?

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Hayır mesela views>custom>customize current view'den ayar yapıp kayıt yaptığımızda onların altında kendi ayarlarımızın olduğu bir seçenek daha çıkıyor . maç oynayıp tekrar o ekrana geldiğimde herşey eskisi gibi sanki hiç ayar yapmamışım gibi ..

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Saveler gitmez de sütunlardaki değerler defaulta dönüyor. Bende search kısmında aynı problemi yaşıyorum ama yaptığımız taslağı otomatik kaydediyor sanırım. Ama bizim her seferinde menüden onu seçmemiz gerekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Saveler gitmez de sütunlardaki değerler defaulta dönüyor. Bende search kısmında aynı problemi yaşıyorum ama yaptığımız taslağı otomatik kaydediyor sanırım. Ama bizim her seferinde menüden onu seçmemiz gerekiyor.
    yok o fm10'da da vardı eski haline dönüyordu sonra biz ordan seçeneğimizi bulup tekrar getiriyoduk . ama bunda yaptığım ayarlar komple siliniyor . mesela rastgele girip ayar yapıp kaydedersek copy of bilmemne olarak orada duruyor ama maç sonrasında gidiyor . durup dururken selection'un silinmesi gibi ..

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

benim soruna çözüm yok galiba .. işin ilginci 11.0da herşey istediğim gibi ama 11.1de olmuyor ..

Mesaj Yetkileri