1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Vitaly Kafanov [50]

Default Vitaly Kafanov [50]

Adı: Vitaly Kafanov

Uyruk: Türkmenistan

Takım: Rubin Kazan

Görevi: Yardımcı Antrenör

Bize Yabancı Olmayan Yaşınında Vermiş Olduğu Büyük Tecrübe ile Takıma Adapte Sorunu Olmayan, Taktiksel Analizleriyle, Disipliniyle, Takım Yönetimiyle İdeal Bir Yardımcı Antrenördür. Hemde Türk ve Bizden Biri Daha Ne Olsun Yine Cüzi Bir Tazminatla Takımınıza Rahatlıkla Getirebilirsiniz.
    .
    Last edited by Homer J.S : 18.Aralık.2010 at 17:22 Reason: Profil 11.2.1 versiyonuna göre düzenlenmiştir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Almayı düşünüyorum ama bende şuan 2 tane asistan menajer var. Birini kovsam bunu getirsem "1'den fazla asistan olamaz" diye sorun çıkarır mı ? (Nasıl 2 tane asistan olduğunu bilmiyorum.)

Birini Kovduktan Sonra Yönetimden 1 Asistan Menejer Kadrosu İsteyebilirsin Gerçi Beşiktaşı Kastediyorsun Tayfur'u Yönetim Kovmuyor Adama Tapıyor, Diğerininde Tazminatı Bayağı Yüksek. Sezon Sonunda 2.Sezonun Başında Tayfurla Anlaşma Yenileme, İspanyoluda Cüzi Bir Tazminatla Bu Sefer Kovabilirsin Sonra Alabilirsin. Beşiktaşımız Biraz Sorunlu Malesef

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Tamam teşekkürler

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Birini Kovduktan Sonra Yönetimden 1 Asistan Menejer Kadrosu İsteyebilirsin Gerçi Beşiktaşı Kastediyorsun Tayfur'u Yönetim Kovmuyor Adama Tapıyor, Diğerininde Tazminatı Bayağı Yüksek. Sezon Sonunda 2.Sezonun Başında Tayfurla Anlaşma Yenileme, İspanyoluda Cüzi Bir Tazminatla Bu Sefer Kovabilirsin Sonra Alabilirsin. Beşiktaşımız Biraz Sorunlu Malesef
    slm,
    Yönetimden 1 asistan manager kadrosu nasıl isteyebilirim.
    bunu anlatabilir misiniz

11.3 Versiyonuna Göre Profili

Resimler İlk Mesajdakiyle Değiştirilirse Daha İyi Olur.

Mesaj Yetkileri