1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Goalkeeper Rating Nedir?

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Default Goalkeeper Rating Nedir?

oyuncuların profillerinde yer alan bu ibare nedir? Hep dikkatimi çekmiştir, ne işe yaradığını bilen var mı?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Vallaha tam olarak nedir bilmiyorum da kaleye geçtiğin de oynayacağı rating diye düşünmüştüm hep
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bende öyle biliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Kalecilik yapbilme eğilimi gibi birşey.Şöyle ki; Pancu'nun Fb maçında yaptığı destansı kaleciliği hatırlarsınız.Onun gibi bir şey işte kalecilik eğilimi diyelim.Birde Servetin kaleye geçtiğini düşünün

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Ama Rooney'nin kalecilik özelliği var o da 1 diğer bir çok oyuncu da 1.

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Vallaha tam olarak nedir bilmiyorum da kaleye geçtiğin de oynayacağı rating diye düşünmüştüm hep
    Büyük ihtimalle öyle birşey.Geçen sene oyundan sıkılınca öylesine Barcelona'yı almıştım forvete Valdes'i kaleye de Keita koyuyordum. 2ye çıkmıştı Keita'nın ratingi en son

Nesil
    2003

Kaleci oynattigin takdirde, o mevki icin becerisi (20 uzerinden). Her oyuncu icin cok onem tanimayacak kaleci ozelliklerinin hepsini teker teker gostermek yerine, bir tek o ozellik gosteriliyor ve kalecilik ozelliklerinin ortalamasini gosteriyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Eğer kalecin sakatlanır da oyuncu değiştirme hakkın olmazsa bu özelliği yüksek olan adamı seçip kaleye koyarsın, tek faydası bu.

Mesaj Yetkileri