Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 57 arası toplam 57 sonuç

Konu: Dört 3-3.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by Ulgio View Post
    abi taktik çok güzelde trequarista oynayabilcek oyuncu önerebilir misin?Çok pahalı olmayacak max 5-6 milyon euroluk bulamadım da ben
    Albin olabilir.

Agility, creativity, passing, flair, dribbling, technique, +14,
    Composure,finishing,decisions +11

olan forvet oyuncularını kullanabilirsin o rolde. Fiyat-performans olarak düşünürsek en uygunu Albin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Neredeyse bir sezondur kullanıyorum, sonuçlarımı birazdan ekleyeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Neredeyse bir sezondur kullanıyorum, sonuçlarımı birazdan ekleyeceğim.
    Bekliyorum merakla.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yıl 2019. Takımım iyi. 4-3-3 lük takımım vardı, kestiğim yerden itibaren kullandım bu taktiği. Bu yıla kadar en iyi başarım UEFA finalistliği, o da bu sene oldu. Başarılı bir taktik, tebrik ve teşekkür ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by Redrum View Post

Yıl 2019. Takımım iyi. 4-3-3 lük takımım vardı, kestiğim yerden itibaren kullandım bu taktiği. Bu yıla kadar en iyi başarım UEFA finalistliği, o da bu sene oldu. Başarılı bir taktik, tebrik ve teşekkür ederim.
    Sonuçlar hakikaten güzel. Taktiği deneyip geri dönüş yaptığın için ben teşekkür ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    ankara

taktiği denemenizi tavsiye ederim çok iyi işliyor.ligin ilk yarısı bitti 7 puan farkla liderim.ligin en çok gol atan en az gol yiyen takımıyım.şampiyonlar liginden manu ve realin gurubndan tek yenilgiyle 2.çıktım.türkiye kupasındada iyi gidiyorum.devre arası sol tarafa alex'in yerine neymarı aldım bakalım faydalı olacak mı..!

Nesil
    2010
    Yer
    ankara

neymar-balotelli-lukaku 3 lüsü uyumlu olur mu forvette ?
    Last edited by JesusNavas : 11.Ocak.2011 at 22:48

Merhabalar,

Taktiğinizi Ankaragücü'yle denedim. Ne yazıkki başarısız oldum. Ligde bir dönemde yalnızca bir galibiyet alabildim. Daha sonrada kulüpten istifa etmek zorunda kaldım.

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

bu taktik 11.2 patchinde işliyor mu?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

11.2'de Gaziantepsporla denedim , uzun süre iyi gittik ama sonlarda sapıttık.4. bitirdik ligi , tutuyor yani .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

yalnız gerildim bak şimdi niye sapıttın ligin sonunda rehavete mi kapıldı takım

Nesil
    2009
    Yer
    Alanya/Antalya

İlk kez fm 11 de bu kadar iyi bir taktık goruyorum ben de galatasarayım 5 mac kullandım 5 galibiyetım var bu taktıkle trabzonsporu deplasmanda 5-0 yendım ss lerı koyacagım.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

linkleri yenileyebilir misin? 404 hatası alıyorum

Öncelikle taktigin gerçekten çok güzel ilk zamanlar cok gol yiyordum ve işe yaramayacak diye başka taktiklerde denedim ama buna geri döndüm ve nedeninide az çok anladım defansif oyuncuların çok işe yarar bir takım olmaması bir kac iyi adam alınca düzeldi...İngiltere 2. liginde Crewe takimi ile denedim taktigini ilk sene bir üst lige ciktim..1. ligdende bir sonraki sene Championship e başladım..burda yine ilk 10 maçta çok gol yedim ve sıralamada kötü bir yerdeydim..farklı taktikler denedim ve seneyi 15. sırada bitirdim..muhtemelen bu kadar cabuk yükselince ve adam gibi para olmayınca transferler hep kiralik oluyor ve takimin tam bir düzeni olmadigi icin bir sonraki senede yine başka taktikle denedigim takımım kıl payı ile elemeleri kacirdi takimin iyice düzeldigini düsünüp taktige yeniden döndüm fakat bu sefer taktiginde bir değişiklige gittim ve takimima cuk oturdu diyebilirim..takimim her ligde 2,1,championship te herzaman ligin en hızlı takımıydı bunu neden kullanmıyorum dedim ve kullandım ligi uzun süre 2. sırada götürdüm ve 2. sırada bitirip premier lige çıktım ve 100 k transfer bütcesi olan takıma premier lige cıkınca 40 M para verirlerse nasıl olur sence o takım süper birşeydi az bir takviye ile lige başlangıc yaptım bu sefer taktigi biraz daha gelistirdim tamamiyle genisligi en dar haline getirdim quickte sonuna kadar geldi ve bu taktik ile sadece büyük maclarda biraz yavaslatiyorum takimi daha iyi pas yapsınlar diye saglam pas yapan ortasahalarla birlikte harika bir taktik oldu..şu an 2015 yılındayım ve premier ligdeyim çamurdan çıkardım bu taktik ile takımımı anlayacagın 35 m transfer bütcesi ile..maçlara gelirsek liverpool ile ilk lig macimdi ve 1-0 chelsea 2-1 man. city 1-0 galibiyetleriyle lige başladım ve 5. maçımı yapicam 1 yenilgim var wolverhampton deplasmanı 3-2 ile yakın zamanda resimleride paylasicam..teşekkürler ellerine sağlık gerçekten iyi işliyor ve dogru defans oyuncularını bulursan ve kaleci gercekten kolay kolay gol yemiyorsun..

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

hocam taktik cok basarılı seni tebrik ederim 28 mactır deniyorum ve hunuz 2 beraberlik 1 maglubiyet aldım attıgım golun haddi hesabı yok golde yiyosun ama yediginin 3 katını attıgın icin problem kalmıyo birde en beceriksiz forvet bile ileri üclünün ortasına konunca gol canavarı oluyo taktikte.

Daha önce 4-5-1 oynayan ve daha orta sahacı biri olarak taktiği çok beğendim çok başarılı olmuş gerçekten.9 maçta deneme fırsatım oldu macların hepsini kazandım ve 19 gol atıp 7 gol yedim.fotoları ekleyemiyorum biraz sorun var o yüzden kusura bakmayın...

taktik gerçekten başarılı olmasına başarılı ilk sene beşiktaşla uefa yarı final oynadım ligi aldım kupaya pek asılmadığım için genelde kupa maçlarında rotasyon yaptım yedek kadroyla çıktım ve ondada yarı finalde elendim..ikinci sendemde real cl çeyrek finalde real madrid ile eşleştim ilk maçı 2-0 yendim ancak 2. maç 6-0 yenildim ama lig ve kupayı aldım bu 3. senem taktikten memnunum ancak dr ve sol dc mevkisinde oynayan adamların performansından pek memnun değilim özellikle dr mevkisinde oynayan elemanım maçlarda çok büyük hatalar yapıo (jiri kladrubsky) sol dc de ise kyrgiakos oynuo ondada aynı problem var kalede sinan bolat var ondan memnunum bu iki saydığım adamıda free transferden almştm şimdi bunların yerine iki kişi önermenizi istiorum ama pahalı olmaması şartıyla malum beşiktaşta finans olarak gelişmek en başlarda biraz zor =)

gerçekten güzel bir taktik acaba 10.3.0 ile uyumlumu?

Nesil
    2004
    Yer
    avcılar

bende tebrik ederim bir karabükspor maçını 11-0 kazandım ve ligdeki besiktasın gol rekorunu kırdım.

real madrid'i 2-1 yenip şampiyonlar liginide aldım..

şuan denizlisporla deniyorum, kadroda belkide açıklamalara uyan bitane adam yok ama o kadar puan kaybından sonra türkiye kupası maçımı 4-0 kazandım. Maçlar zevkli oluyor, ellerine sağlık hocam

Teşekkürler, kesinlikle denemeye değer gibi duruyor

arkadaşlar 11.3 ile uyumlumudur ?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

11.1 de yapıldı bu taktik. Deneyip uyumluluğunu çözebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

baya övgü var bi denemek lazım

Villareal kariyerimde taktiği deniyorum sezon başından itibaren. Şu ana kadar ki maçlarda aldığım sonuçlar:

Dizilişimiz:

Rossi'nin yedeği olarak Albin'i
    Sağ forvete kafa toplarında iyi olan Fernando Baiano'yu
    Orta forvete Ahmed khalil'i aldım.

Ama forvetteki oyuncularımdan hiç memmun değilim. Forvetlerimin gol sayıları şöyle:

Rossi - 1
    F.Baiano - 0
    Ahmed Khalil - 0

3 forvetimin toplam gol saysı: 1

Neden böyle acaba? Önerileriniz nelerdir. Forvette başka oyuncular mı denemeliyim acaba?

hayırlı akşamlar üstad sırf taktiğiniz için üye oldum fakat linkler kırık yenilerseniz çok sevinirim saygılar

İndiremedim,,,

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri