Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
32. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

10 31.25%
  • İyi

14 43.75%
  • Vasat

6 18.75%
  • Hayal kırıklığı

2 6.25%
1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Musa Çağıran | Mc | 17

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Musa Çağıran | Mc | 17

Adı Soyadı : Musa Çağıran

Yaşı: 17

Kulüp: Galatasaray SK

Pozisyonu: MC (DMC de oynayabiliyor)

Box to box olarak göbekte oynatılınca etkili oluyor. Başka görevlerle oynatılırsa ne yapar bilmiyorum, sadece box to box denedim kendisini.Galatasaray ile başlıyorsanız hiç düşünmeden ilk 11e koyabilirsiniz. Genç yaşına rağmen abileri Ayhan ve Barış'tan daha iyi oynadığını gözlemledim. Başka takımdan almak isterseniz kaça alabileceğiniz konusunda net bir fikrim yok. Ancak 4 Milyon civarı bir paraya alabileceğinizi düşünüyorum.Uzaktan şutlar konusunda çok başarılı olduğunu gözlemledim. Mükemmel goller atıyor.

Last edited by Lim10 : 03.Aralık.2010 at 23:23 Reason: Resim eklendi

Gs'de ilk yilimda pek oynatmamistim 2.yil Villarreal'e kiralik gönderdim ve müthis oynadi orda 3.yilimda takimin banko oyuncusu oldu baya verim aldim dedigin gibi Box to box olarak cok iyi oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bende bi tane daha Turk Box2Box ariodum

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

lucas neill ss koyar mısın o zaman bi görelim 3. sezondaki gelişmiş halini...Nası gelişiyo bakalm

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

arkadaşlar ben türkçe kullanıyorum oyunu Box to box tğrkçesi kutu içinde kutu olarak biliyorum. oyundaki türkçe karşılığı nedir acaba

2 yönlü oyuncu

Ayrıca kutu içinde kutu nedir abi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çift yönlü oyuncu kısacası.
    Pas ve defansif özelliklerini aynı anda kullanabilen oyuncu.

Çift yönlü orta saha oyuncusu, yani hem defansif hem ofansif anlamda takıma katkı yapıyor. Musa Çağıran, Adem Koçak, Mile Jedinak gibi isimler Türkiye' de bu özelliği iyi taşır.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Teşekkür ederim arkadaşlar

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Quote Originally Posted by barpolla View Post
    2 yönlü oyuncu

Ayrıca kutu içinde kutu nedir abi
    Bendebilmiyom valla Google ile çevirdim öyle çıktı

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Geliştirebilen var mı ?
    Yaşı 20 oldu, kayda değer bir gelişmesi yok şu ana kadar. Performansı normal seviyede ama. Stamina ve strength artsın istiyorum. Bir türlü antremanlardan verimi alamadım. İlerleyen yıllarda olup da ekran görüntüsü verebilecek olan var mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende de gelişen tek şey, fiziksel özellikleri...
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İleride nasıl olacağını söyleyecek kadar ilerlemedim, ancak şu an bende nasıl oynadığına bakarsam ileride bu çocuğun büyük bir yıldız olacağını söyleyebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ortalama bi oyuncu gereken idman ve şansı verdim özellikleri gelişiyor ama mükemmel işler beklerseniz çok beklersiniz.uzun şutlarda çok başarılı ve fiziğini gerçekten çok iyi kullanıyor bunun dışında pek bi artısı yok kadroda bulunması gereken bi oyuncu

2013 yılındayım bir hayli gelişim gösterdi.ilk 11'de oynatıyorum.her maç golü var.
    Last edited by Lim10 : 21.Aralık.2010 at 00:21 Reason: üslüba dikkat edelim..

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Benim Oyunumda Fazla Gelişmemiş Yıl 2015

Sıkı bir antrenman programı ile her oyunumda gelişim gösterdi. Bir de genelde 11' de oynattığım için daha hevesli çalışıyor olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

11de oynatılması gereken bir oyuncu. Sakın yedekte dursun falan diye bekletmeyin. En azından ilk sezon 15 maç ilk11 oynasın. Vazgeçilmeziniz olacak zaten. Çok mükemmel özelliklere ulaşmıyor ama box-to-box'da çok etkili, uzaktan çok sağlam gol atıyor.

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    11de oynatılması gereken bir oyuncu. Sakın yedekte dursun falan diye bekletmeyin. En azından ilk sezon 15 maç ilk11 oynasın. Vazgeçilmeziniz olacak zaten. Çok mükemmel özelliklere ulaşmıyor ama box-to-box'da çok etkili, uzaktan çok sağlam gol atıyor.
    Kesinlikle... Üstelik topa kayarak müdahaleleri daha isabetli, Barış Özbekinkiler gibi sarı kart tehdidine yakın değil. 2 sezon içerisinde peşine Atletico Madrid, Ajax gibi adı olan takımlar düşmeye başlıyor. Değerlendirilmesi gereken bir isim mutlaka...

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

ilk 18 de tuttum 1 sezon boyunca ve genelde sakat oldugu zaman oynattim , cok buyuk gelisme gosterdi ama en son yamada denemedim

Mesaj Yetkileri