Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon
421 ile 450 arası toplam 460 sonuç

Konu: Oyuncular İçin En Uygun Roller

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bir arkadaşım Poacher olarak kullanmıştı Neymar'ı ve 1 sezon oynattıktan sonra istediği verimi alamayıp satmıştı."Barrios'un yarısı etmez" diyordu

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İshak Beldofil ve Di Maira'dan en iyi verimi nasıl alırım

İshak'ı Fırsatçı golcü olarak oynatacağım yanında da Defoe veya hız ve hızlanması iyi olan bir forvet daha olacak

Ortak kariyerde çok iyi golcülerle oynadım hep şimdi sıra İshak'da onu da azdırmam lazım
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Bir arkadaşım Poacher olarak kullanmıştı Neymar'ı ve 1 sezon oynattıktan sonra istediği verimi alamayıp satmıştı."Barrios'un yarısı etmez" diyordu
    Ben Neymar`ı Poacher oLarak oynattım ve inanıLmaz verim aLdım. Arkadaşının orta sahasında ki adamLarda probLem varmış bence.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    İshak Beldofil ve Di Maira'dan en iyi verimi nasıl alırım

İshak'ı Fırsatçı golcü olarak oynatacağım yanında da Defoe veya hız ve hızlanması iyi olan bir forvet daha olacak

Ortak kariyerde çok iyi golcülerle oynadım hep şimdi sıra İshak'da onu da azdırmam lazım
    Di Maira Winger Support oLarak inanıLmaz oynuyor. BeLfodiL de Advanced forward da inanıLmaz işLer çıkarıyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

turgay bahadır ı tek forvet oynatıyorum.ne oynatmalıyım

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Di Maira Winger Support oLarak inanıLmaz oynuyor. BeLfodiL de Advanced forward da inanıLmaz işLer çıkarıyor.
    Sağolasın abi , İshak'ı fırsatçı olarak deneyeceğim .. Hız ve hızlanma üst düzeyde.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Miguel VELESO Orta sahada ne rolle oynar türkçe olarak

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    Miguel VELESO Orta sahada ne rolle oynar türkçe olarak
    Deep Lying Playmaker olarak gayet iyi oynuyor.Veloso oyunun her iki yönünüde oynayabilien bir futbolcu olduğu için Advanced playmaker - Deep Lying Playmaker - Defensive Midfielder - Anchor man ve hatta box-to-box

arkadaşlar şu oyuncuların ne oynayacağını söyler misiniz?

türkçe yazarsanız iyi olur. fm türkçe de . komple fırsatçı vb. gibi

Quote Originally Posted by hakan769 View Post
    neymardan verim alınmazmı ya Tek forvet oynat Fırsatçı Golcü yap .. Senede 30 gol 15 asist
    uç forvette daha iyi bence özel yeteneği kullanıyor ve çizgiye daha çok giriyor ve böylece topla daha çok serbest,rahat kalınca hem daha çok asist ve olağanüstü işler yapabiliyor...

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    arkadaşlar şu oyuncuların ne oynayacağını söyler misiniz?

türkçe yazarsanız iyi olur. fm türkçe de . komple fırsatçı vb. gibi
    marco ruben-uç santrafor
    kleber-hedef oyuncu(atak)
    altidore-geriye dönük forvet(destek)
    macheda-geriye dönük forvet(atak)(eğer yanında altidore'u oynatırsan uç santrafor olarakda kullanabilirsin)
    christian benitez-kesinlikle fırsatçı golcü oyunun en iyilerinden fırsatçı golcüde...
    Last edited by cris king : 29.Ağustos.2011 at 01:06 Reason: yanlış özel isim

Ben neymarın çizgiye inipte ortadaki adama asist yaptığını birkaç kez gördüm genelde yan ağlara yada kalecinin üstüne vuruyor :S Ama aynı görevde Agüeroyu oynattığım zaman genellikle sağdaki adamı görüyor oyüzden agüeroyu asla satmayacam neymara ise teklif bekliyorum

(Gol atmaya gelince neymar agüerodan çok atıyor ona lafım yok )

Quote Originally Posted by eminmetehan View Post
    Ben neymarın çizgiye inipte ortadaki adama asist yaptığını birkaç kez gördüm genelde yan ağlara yada kalecinin üstüne vuruyor :S Ama aynı görevde Agüeroyu oynattığım zaman genellikle sağdaki adamı görüyor oyüzden agüeroyu asla satmayacam neymara ise teklif bekliyorum

(Gol atmaya gelince neymar agüerodan çok atıyor ona lafım yok )
    uç santrafor oynatmassan inmez tabi kanat oynamayı sevdikleri için bu adamlar o rol daha uygunmuş gibime geliyor ayrıca özel yetenek gereken rollerde açıldığı için sıradışı işlerde yaparak bize fm'yi sevdiriyorlar

Quote Originally Posted by cris king View Post
    marco ruben-uç santrafor
    macheda-geriye dönük forvet(atak)(eğer yanında altidore'u oynatırsan uç santrafor olarakda kullanabilirsin)
    christian benitez-kesinlikle fırsatçı golcü oyunun en iyilerinden fırsatçı golcüde...
    teşekkürler deneyeceğim. yorumları yazarım.

marco ruben-uç santrafor

bi de birşey daha sorsam. ben çift forvet oynatıyorum villarreal'de . acaba hangi ikili ile oynasam.

benitez sağ forvet oynatıyorum. yanına kimi almalıyım acaba?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Aguero - Torres için ne önerirsiniz ?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Aguero - Torres için ne önerirsiniz ?

Kun-Poacher

Torres-Deep Lying-Atak (Aslında Torres'in oynayamayacağı rol yok.Ama bana en iyi verimi Deep verir gibi geliyor.Olmazsa Complete dene.)

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    bi de birşey daha sorsam. ben çift forvet oynatıyorum villarreal'de . acaba hangi ikili ile oynasam.

benitez sağ forvet oynatıyorum. yanına kimi almalıyım acaba?
    ben machedayı alırdım en uygun ikili bu olurdu bence maceda geriy dönük-atak benitez-fırsatçı golcü...

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Kun-Poacher

Torres-Deep Lying-Atak (Aslında Torres'in oynayamayacağı rol yok.Ama bana en iyi verimi Deep verir gibi geliyor.Olmazsa Complete dene.)
    agüero-komple forvet-destek,torres-uç forvet

en iyi 4-5-1 ortasaha rol dağılımı ne şekildedir beyler ?

mevcut oyuncu-rol tercihim şöyle:

khedira (box to box / support)
    nuri şahin (deep lying playmaker / support)
    mario götze (attacker mid / attack)

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Beyler Kalinic en iyi hangi rolde oynar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Beyler Ordusporla açtım.Memleketimin takımı Stancu'yu Poacher mı yoksa Target mi oynatıyım ?

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Beyler Ordusporla açtım.Memleketimin takımı Stancu'yu Poacher mı yoksa Target mi oynatıyım ?
    Uç santrafor olarak dene derim ben

Default milan badelj???

milan badelj den nasıl verim alabilirim.deep ly.. playmaker oynattım 7 yi nadir geçti???

valla ben çok yönlü oyun kurucu-atak oynatıyorum ve gayet memnunum sanırım takımlada alakalı bir de kanatta veya ortasaha-atak olarak dene...

Quote Originally Posted by manfuya View Post
    milan badelj den nasıl verim alabilirim.deep ly.. playmaker oynattım 7 yi nadir geçti???
    takımda daha iyi bi oyun kurucun yoksa adv. playmaker / attack oynat. daha iyi oyun kuracağını düşündüğün bi oyuncu varsa central mid / attack.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Badelj'in en iyi oynayacağı rol Adv. Playmaker bence.Lakin beklentini tam olarak karşılayamazsa Amc mevkisinde Ins. Forward olarakda deneyebilirsin.

agüero-komple forvet-destek,torres-uç forvet
    Heyecan aramanın mantığını çözemedim.Agüero belki oyundaki en iyi Poacher.Torres'e ne versen gider zaten.Bence Deep en iyi gider.

Quote Originally Posted by Ketchaup View Post
    takımda daha iyi bi oyun kurucun yoksa adv. playmaker / attack oynat. daha iyi oyun kuracağını düşündüğün bi oyuncu varsa central mid / attack.
    elano sanırım daha iyi bir oyun kurucu olabilir.

Sissoko'yu en nasıl oynatmalıyım karar veremedim. Yanında Nuri var adv. Playmaker support olarak.

Bide benim takımda hem amc Hazar hem Nuri Adv. Playmaker. Bi sorun olur mu?

Quote Originally Posted by berksus View Post
    Sissoko'yu en nasıl oynatmalıyım karar veremedim. Yanında Nuri var adv. Playmaker support olarak.

Bide benim takımda hem amc Hazar hem Nuri Adv. Playmaker. Bi sorun olur mu?
    hangi sissoko? eğer moussa sissoko ise oyundaki en iyi çift yönlü orta saha diğer sissoko ise mücadeleci ortasaha-defans iyi gider gibi düşünüyorum,sorun olmaz Hazard'ı ofansif orta saha-atak yaparsan süper olur...

Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon

Mesaj Yetkileri