Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516
451 ile 460 arası toplam 460 sonuç

Konu: Oyuncular İçin En Uygun Roller

Heyecan aramanın mantığını çözemedim.Agüero belki oyundaki en iyi Poacher.Torres'e ne versen gider zaten.Bence Deep en iyi gider.[/quote]

heyecan değil poacher ve uç forvetlerde topu tut özelliği kapalı topu tut özelliği genelde tekniği yüksek ve 10 numara tarzı oyuncularda açık olması gerekir ve agüero tam bu tip bir oyuncu ayrıca öyle bir profile böyle holosko,cisse,gyan gibi yeteneği sınırlı oyuncuların oynadığı rolü vermek agüero'ya haksızlık olur kafa vuruşlarını çıkarsak adam komple bir forvet herşey var sadece hızını kullanmak ve gol atmasına yönelik oynatmak benim vicdanıma el vermiyor şahsen ben chelsea'deyken dzekoyu uç forvet agüeroyuda komple forvet destek yaparak dzekoyu 29 golle gol kralı arkasından 28 gol ve 17 asistle agüeroyu asist kralı yapmıştım...

Quote Originally Posted by cris king View Post
    hangi sissoko? eğer moussa sissoko ise oyundaki en iyi çift yönlü orta saha diğer sissoko ise mücadeleci ortasaha-defans iyi gider gibi düşünüyorum,sorun olmaz Hazard'ı ofansif orta saha-atak yaparsan süper olur...
    Evet Moussa. Çift yönlü diyerek box to box mu demek istedin? Hazard atacking midfielder olarak da deniyim zaten çok memnun da diildim.

paulo henrique(amc) ve nuri(mc) var ne önerirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by manfuya View Post
    paulo henrique(amc) ve nuri(mc) var ne önerirsiniz
    Henrique'ye Adv. Playmaker yada Inside Forward rolü gider.Ben Playmaker kullanmadığım için şahsen Inside'de kullanmak için alırım.Nuri'yide (profilini tam hatırlayamıyacağım) Adv. Playmaker olarak kullanıp verim alamazsan, Box to Box olarak deneyebirsin.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by berksus View Post
    Evet Moussa. Çift yönlü diyerek box to box mu demek istedin? Hazard atacking midfielder olarak da deniyim zaten çok memnun da diildim.
    evet box to box... o zaman çok yönlü-atak dene yani advanc. playmaker-atak ondada oynayamassa at gitsin

Quote Originally Posted by cris king View Post
    evet box to box... o zaman çok yönlü-atak dene yani advanc. playmaker-atak ondada oynayamassa at gitsin
    defansif orta sahalar için son çare central mid / support'u da bi denesin

Smile

Nuri'yi Adv. Playmaker,Hazard'ı da aynı şekilde playmaker oynattım. Sissoko Box to box olarak oynattım. Ama bir sorun var takımda Sağ kanattan hücum yapmadım bir tane

SS'de gözüktüğü gibi sağ tarafta paslaşmamışız bile. Sissoko ile Ljajic'in pas yüzdesi ise herşeyi açıklıyor.

Geçmiş maçlarda da çok fark yok ama sissoko'nun pas yüzdesi düştü bu seferde. Central Midfielder oynatırken %70-75 arası değişiyorken.

Takımın sağ tarafını toparlamak için ne yapmam lazım ciddi ciddi tek kanat oynuyorum çünkü

Gökhan Gönül'ü wing back attack yapabilirsin.

Quote Originally Posted by Ouzy View Post
    Gökhan Gönül'ü wing back attack yapabilirsin.
    O zaman da rakip hızlı gelirken özellikle kendi ayarında ki takımlara karşı çok gol yeniyor o taraftan

Oscar Cardozo?

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516

Mesaj Yetkileri