Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 460 sonuç

Konu: Oyuncular İçin En Uygun Roller

deeplying-support top alamazlar ayağından hem atar, hem attırır.

Yeni konu açmayayım direk burdan sorayım sizce Fatih Tekke ne oynar? bu adama bir türlü bir rol bulamadım geriye deep lyin yaptım olmadı advanced yaptım olmadı biraz poacherda kıpırdandı hedef adam yaptım olmadı acaba adammı kötü artık misyonunu doldurmuş yoksa benmi rol bulamıyorum?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fatih Tekke deep lying olarak en etkili olur ama zaten ondan çok da bir şey bekleme.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Eren Target Man Attack müthiş oynar.20 golü garanti özellikle yanında iyi bir poacher falan varsa.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Oyunculara en uygun roller

Arkadaşlar, oyuncuların en iyi hangi mevkide oynayabilecekleriyle ilgili olarak soru, fikir ve düşüncelerimizi bu başlık altında değerlendirelim.
    Last edited by Lim10 : 05.Aralık.2010 at 22:57

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    target man. kendisi turkish dzeko'dur bence.
    Swiss Dzeko maalesef kendisi.

keske su oyuncu rollerininde genie scout benzeri bir programi olsa yada yine eski fm serilerindeki gibi roller filan olmasa en azindan fm 12 den itibaren yardimcidan bu konuda yardim alabilsek veya rakip takimdaki oyuncularin rollerinide gorebilsek bu konuda ben aklima gelen unlu ve buyuk takimlarin forvetlerinin rollerini belirleyip bir konu acip paylasacagim..

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Question Bu adam ne oynar?

BABA COLLINS

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

bu sıralar bu adam ne oynar diye çok başlık açılıyor bu adam bol bol top sürüp orta yapar, poacher gibi oynar

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    bu sıralar bu adam ne oynar diye çok başlık açılıyor bu adam bol bol top sürüp orta yapar, poacher gibi oynar
    evet cok acılıyor ama bence ogretıcı oluyor.eski bi rehberde poacher tarzı forvetler INZAGHI gıbı lanse ediliyordu bu adam inzaghinin tam tersi poacher bu tarz hızlı adamlar icin mi verilen bir rol?

Yalnız İnzaghi Fena Hızlı, Sezgileri Yüksek Topu Sürmesi Fenaydı. Yaşından Dolayı Hantallaştı.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

aklımda öyle kalmış, ben klasik yöntemle yapıyorum taktiğimi, oyuncuma göre rol veriyorum. hazır taktikler tam uymuyor bana ve oyuncularıma, maçım bitsin bakacağım.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yalnız İnzaghi Fena Hızlı, Sezgileri Yüksek Topu Sürmesi Fenaydı. Yaşından Dolayı Hantallaştı.
    inzaghi kendimi bildim bilele +30 şaka bir yana inzaghi yavas donemındede poacher olarak nitelendiriliyordu bu adama poacher iş yaptırır mı ? 4-2-3-1 taktigi ile oynuyorum?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Baba Collins, Poacher oynamaz. Önceden sezme 6 olan birisi nasıl fırsatçı gölcü olabilir ki ?

Deep Lying oynar, Attack da oynar Support da.

Baba Collins Uç(Advanced) forvetten başka bişey oynamaz...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence poacher oynayabilir, güçlü ve hızlı olduğu için topu alıp götürür. Poacher'ın top sürme ayarı en yüksekte olduğu için bu yolla etkili olabilir.

Poacher rolünde Milan Baros çok etkili...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

F. torres ne oynar arkadaşlar

Quote Originally Posted by Ceki58 View Post
    torres e top gelmesi yeterlidir rol çokta önemli değil yani adam torres ver topu ona yeter

torres uç forvet iyi oynar...

arkadaşlar c.ronaldo gizli forvettemi(inside forward) daha iyi ve daha çok gol atar yoksa kanat(winger) olarakmı daha iyi oynar ve çok gol atar?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

inside forward attack daha iyi oynuyor. inside forward support yapınca uzaktan dağlara taşlara vuruyor topu. 2010'da şutları daha isabetliydi. diyeceğim o ki ronaldo ceza sahasına ne kadar yakınlaşırsa o kadar tehdittir.

Poacher rolüne ciddi biçimde uyan bir keşif yaptım. Emenike... Dört büyükte de sırıtmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ceki58 View Post
    tek forvet oynatacaksan poacher daha iyi olur çünkü uç forvet daha geri gelip top alıyor yada kanatlarda alıyor çok top çift forvet oynatırsan advandec forward oynatırsın.

ya deli olacağım ya... niang'ı geriye dönük forvet oynatıyorum (hücum) verim alamadım gitti... taktiğe uyum sağlayamadığından mıdır nedir... niang ileride tek santrafor oynuyor geriye dönük forvet(hücum) olarak, stoch sol kanat(hücum), dia sağda gizli forvet, ortasahanın ortasında emre mücadeleci, m.topuz çift yönlü (support), baroni dmc(support), defansın solunda santos(caner veya atila turan veya h.ali kaldırım oynayabiliyor) bek otomatik, sağında gg77 aynı şekilde, sol stoper yobo oyun kurucu defans, sağında lugano sınırlı (stoper) oynuyor, ama niang boş kaleye kaçırıyor, bir türlü değerlendiremedim niang'ı. nasıl çözebilirim bu sorunu?
    not: barça taktiği ile oynuyorum ...

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Önceki sayfalara bakmadım ama Quaresma hangi rolde oynar? Biliyorum diyeceksiniz ki AML Insıde Forward diyeceksiniz ama şuan ordan verim alamıyorum. Onun yanına hangi oyuncular iyi gider? Ya da AML inside forwarddan başka önereceğiniz rol varmı?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Winger oynar Quaresma

emre çolak amc pozisyonunda ne oynar beyler?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Siriuss View Post
    emre çolak amc pozisyonunda ne oynar beyler?

advanced playmaker oynatırım ben olsam

Quote Originally Posted by Chinatown View Post
    advanced playmaker oynatırım ben olsam
    Aynen katılıyorum. Advanced playmaker / Attack.

Sayfa 3 / 16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri