Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 460 sonuç

Konu: Oyuncular İçin En Uygun Roller

tamam sağolun

Quote Originally Posted by Siriuss View Post
    emre çolak amc pozisyonunda ne oynar beyler?
    2010'da ofansif ortasaha atak'da coşuyordu hızlı olmasından dolayı...

Quote Originally Posted by malpince View Post
    ya deli olacağım ya... niang'ı geriye dönük forvet oynatıyorum (hücum) verim alamadım gitti... taktiğe uyum sağlayamadığından mıdır nedir... niang ileride tek santrafor oynuyor geriye dönük forvet(hücum) olarak, stoch sol kanat(hücum), dia sağda gizli forvet, ortasahanın ortasında emre mücadeleci, m.topuz çift yönlü (support), baroni dmc(support), defansın solunda santos(caner veya atila turan veya h.ali kaldırım oynayabiliyor) bek otomatik, sağında gg77 aynı şekilde, sol stoper yobo oyun kurucu defans, sağında lugano sınırlı (stoper) oynuyor, ama niang boş kaleye kaçırıyor, bir türlü değerlendiremedim niang'ı. nasıl çözebilirim bu sorunu?
    not: barça taktiği ile oynuyorum ...
    geriye dönük forvet-destek dene bir de benim arkadaşda gol kralı olmuştu o şekilde...

Quote Originally Posted by malpince View Post
    ya deli olacağım ya... niang'ı geriye dönük forvet oynatıyorum (hücum) verim alamadım gitti... taktiğe uyum sağlayamadığından mıdır nedir... niang ileride tek santrafor oynuyor geriye dönük forvet(hücum) olarak, stoch sol kanat(hücum), dia sağda gizli forvet, ortasahanın ortasında emre mücadeleci, m.topuz çift yönlü (support), baroni dmc(support), defansın solunda santos(caner veya atila turan veya h.ali kaldırım oynayabiliyor) bek otomatik, sağında gg77 aynı şekilde, sol stoper yobo oyun kurucu defans, sağında lugano sınırlı (stoper) oynuyor, ama niang boş kaleye kaçırıyor, bir türlü değerlendiremedim niang'ı. nasıl çözebilirim bu sorunu?
    not: barça taktiği ile oynuyorum ...
    Niang bana göre poacher pozisyonu için son derece yeterli özelliklere sahip, bazı özellikleriyle aşar hatta.

şu ana kadar bobo , fatih tekke , lukaku , santa cruz , hulk falcao gibi forvetlerim oldu porto ve beşiktaşta.. ve her zaman tek forvet oynarım , genellıkle target man veya advanced forward olarak oynatıyorum forvetlerimi ama ne yaparsam yapayım set hücumu dahi olsa forvetlerım kanatlara giderek top almaya çalışıyorlar.. kanatta oyuncularım olsa dahi bunu yapıyorlar ...ceza sahasında cok etkılı olamadıgım pozısyonlar oluyor bundan dolayı ...sırf bunu çözmek için bütün rolleri denedim ama hepsinde de bu durumla karşılaşıyorum .. hadi kontra ataklarda falan olabilir ama set hucumlarında bile böyle olması cok can sıkıcı ... bu durumu nasıl çözebilirim ? rollerle ilgili olabilir mi hepsini denemiş olsam da ?

Quote Originally Posted by bobobobo View Post
    şu ana kadar bobo , fatih tekke , lukaku , santa cruz , hulk falcao gibi forvetlerim oldu porto ve beşiktaşta.. ve her zaman tek forvet oynarım , genellıkle target man veya advanced forward olarak oynatıyorum forvetlerimi ama ne yaparsam yapayım set hücumu dahi olsa forvetlerım kanatlara giderek top almaya çalışıyorlar.. kanatta oyuncularım olsa dahi bunu yapıyorlar ...ceza sahasında cok etkılı olamadıgım pozısyonlar oluyor bundan dolayı ...sırf bunu çözmek için bütün rolleri denedim ama hepsinde de bu durumla karşılaşıyorum .. hadi kontra ataklarda falan olabilir ama set hucumlarında bile böyle olması cok can sıkıcı ... bu durumu nasıl çözebilirim ? rollerle ilgili olabilir mi hepsini denemiş olsam da ?
    Run from deep seçeneğindeki tiki kaldırdınız ya da rarely yaptınız mı? Gerçi ben de benzer bir sorun yaşıyordum. Cana' nın long shots seçeneğini rarely yapmama rağmen inatla kaleye vurmaya devam ediyordu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Move to channels ayarı kanatlara gitmeyi belirliyor.

Alexis Sanches'i AMR Ye koydum ne oynatayım İnside mi Wingermi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Default fatih tekke

tekkeden en iyi verimi nasıl alırım
    eto'o bitmiş.

Fatihi Tek Forvet Oynuyorsan Uç Santrafor ile Güzel Randıman Alırsın.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Miccoli'yi hangi rol de oynatırsam verimli olur tek tek baktım güzel bişey bulamadım bi tek Fırsatçı Golcü uygun geldi ama o da sanki saçma olur gibime geliyor.

edin dzeko 4-2-3-1 deep taktiğinde complete forward olarak mı oynuyordu?

Quote Originally Posted by darkpart2 View Post
    poacher oynat ama su nedemek ''3 mactır oynatıyorum golu yok '' hıc begenmedım bu cumleyı :P

oyunda beni yapsınlar poacher da en az 20 gol atarım =))

Quote Originally Posted by Harun Aslan View Post
    Alexis Sanches'i AMR Ye koydum ne oynatayım İnside mi Wingermi

inside forward ...

Nassim Ben Khalifa sizce ne oynar uç forvet veya fırsatçı golcü demeyin çift forvet oynuyorum ve uç forvet sobis,sobis uç forvetten başka bir yerde iyi oynayamıyor nassim'de uç forvette iyi ama bir tercih yapmam lazımdı ve nassimi seçtim sizce komple forvetmi,hedef oyuncumu yoksa geriye dönük forvet mi oynatsam geriye dönük de pek randıman alamadım sizce ne yapsam çaresizim help

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

paulo henrique için en iyi rol nedir. kadlec tek forvetim hedef oyuncu olarak oynuyor,onun gerisinde henrique yi 10 numara olarak oynatıyorum onun gerisinde ise guti çok yönlü oyun kurucu olarak oynuyor üçü arasından tek verim alabildiğim guti malesef
    eto'o bitmiş.

Dzeko ve Dentinho ile çift forvet oynuyorum.İkisini de ne oynatayım?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Dentinho Advanced Forward
    Dzeko Complete Forward

Dentinhonun sağ tarafta olmasına dikkat et tabi.

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Dentinho Advanced Forward
    Dzeko Complete Forward

Dentinhonun sağ tarafta olmasına dikkat et tabi.
    tamam.ikisi de attack mı olacak?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Evet. Ayrıca Dentinhonun Run With The Ball ve Cross Ball özelliklerini often olarak ayarlarsan Dzekoyu çok iyi besler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cska'da 3 forvetli bir taktik yapıyorum.Love,Necid,Doumbia nasıl oynatayım?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Çok bomba bir 3'lü gerçekten,

Love [Deep Lying-Attack]
    Necid [Target Man-Sup(Verim alamazsanız atağa çevirirsiniz]
    Doumbia[Poacher-Attack]

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nuri'yi 4-2-3-1 de orta ikili de hangi görevde oynatirsam verim alirim. Ikiliden biri Lorik Cana Central Midfielder defansiv oynatiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Nuri Advanced Playmaker-Attack
    Cana Ball Winning Midfielder-Defend
    Cana ball winning olmasına rağmen ileriye çıkıp uzaktan şutlarla gol arayacaktır, bu yüzden mentalitesini biraz düşürebilirsin.

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Nuri Advanced Playmaker-Attack
    Cana Ball Winning Midfielder-Defend
    Cana ball winning olmasına rağmen ileriye çıkıp uzaktan şutlarla gol arayacaktır, bu yüzden mentalitesini biraz düşürebilirsin.
    Saolasin cevap icin deneyecegim

birisi buraya şu ingilizce mevki isimleri(deep lying forward, poacher gibi...)'n Türkçelerini yazabilir mi?(Açıklamaya gerek yok.)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Çok bomba bir 3'lü gerçekten,

Love [Deep Lying-Attack]
    Necid [Target Man-Sup(Verim alamazsanız atağa çevirirsiniz]
    Doumbia[Poacher-Attack]
    Tamam hazırlık maçlarında böyle bir taktik ile oynayacağım.

Quote Originally Posted by Siriuss View Post
    Dzeko ve Dentinho ile çift forvet oynuyorum.İkisini de ne oynatayım?
    Dentinho - Trequartista, Dzeko - Target man/ attack olabilir mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Axel Witsel nasıl oynar ?

Elinizde eğer 2 tane Uç Forvet/Advanced Forvet) özellikli 2 forvetiniz varsa ne yaparsınız bunlar Ben Khalifa(ve ya Sercan Yıldırım) ve Sobis?

Sayfa 4 / 16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri