1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: ibrahim akın volkan demirel vs. gsye gelmiyor

Default ibrahim akın volkan demirel vs. gsye gelmiyor

3.sezonun başındayım. 2.sezonda şampiyonlar ligi çeyrek final oynadım. ama ibrahim akın vs. gelmiyor oyuncuyu o kadar övmeme ramen gelmiyor arkadaş. kadroya katmak için başka ne yapabilirim?

birde regenler var 2 tane potansiyel 178 birinin diğeri 170 civarı. ca ların cok düşük 100 civarı. bunların ca sını artttırmak için ne yapmalıyım?

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Regenler maç yaparak ve idman yaparak gelişirler.Bunun içinde idman sahanın koçlarının iyi olması lazım.Oyuncuları maçlarda oynatarak onlara maç deneyimi kazandırmalısın ki gelişsinler.

Oyuncu gelmemesi konusunda da bu her takımda var.Ben Trabzonspor ile Şampiyonlar ligi aldım oyunun 5 .yılında ama hala ezeli rakiplerden Gökhan Gönül'ü alamdım.GS'den Arda bize gelmedi.

Ezeli rakipte oynayan bazı oyuncuları almak çok zor hatta imkansız.Nasıl Messi Real'e gitmesse buda öyle bir durum.

koçlarım iyidir en kötüsü 4 yıldızlı. pilot kulube gmndermek mi peki yoksa paf takımda mı durması hangisi daha fazla geliştirir

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oynayabileceği bir klübe göndereceksen iyi olur.

hımm peki regenlerin gelişmesinde work ratenin fazla etkisi var mı birinin 14 diğerinin 12

work rate fazla etkilmez herhalde,bir yerde gizli özelliklerden ambition ile professionalism ne kadar yüksekse o kadar hızlı gelişiyor diye okumustum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben fbye sabriyi almıştım

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ben fbye sabriyi almıştım ]
    Sen gidip en alınmicak adamı almışsın yahu

ibb istanbul klübü gs'de istanbul klübü oyun bunları ezeli rakip olarak görüyor ve transfer olmuyor. anca onlar ibrahim'i satılık listesine koyarlarsa alabilirsin. ayrıca beşiktaş'a sercan, alper potuk gibi genç oyuncuları getiremedim bende.

Ezeli rakipler arasında transfer oldukça zor özellikle alt yapıdan gelişmiş yada takımın bir parçası olacak kadar uzun süre oynamışsa en kötü adamda olsa gelmiyor yapcak bişey yok

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ben fbye sabriyi almıştım

bu pozisyon gol mü oldu acaba

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    bu pozisyon gol mü oldu acaba
    ben de merak ettim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Oyunda rekabet halindeki takımlardan oyuncu almak imkansız hale gelmiş FM11'de. Örneğin Fenerbahçe ile oynuyorsanız İBB, Bursa, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'dan oyuncu almak imkansız. Fakat şöyle bir saçmalık var. Oyuncu Avrupa'ya gittikten 1 yıl sonra gelmeyi tercih ediyorlar. Arda Turan'ı Roma'dan almıştım. Yani kaliteli Türk oyuncuları almak için Avrupa'ya açılmadan almak gibi birşey söz konusu değil...
    TariboWest

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

FB ile GS arasındaki rekabet, 20 üzerinden 21 (21 değeri verilebilen tek özellik). İki kulüp arasında oyuncu satışı imkansız hale gelecektir.

Yüksek kulüp rekabetleri oyuncu satışlarına etki edebilir gerçek hayattaki gibi.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Mesaj Yetkileri