Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 460 sonuç

Konu: Oyuncular İçin En Uygun Roller

Default Oyuncular İçin En Uygun Roller

Evet arkadaşlar o kadar emekle Rafael Sobis'i Beşiktaşa aldım adama 4.5 yıldız veriyor gözlemciler ama 3 maçtır hiç golü yok bir türlü forvette rolünü bulamadım tek forvet oynatıyorum 4-2-3-1 de uç forvet denedim olmadı,komple forvet-atak denedim olmadı biraz geriye dönük forvet-destekde kıpırdadı ama hala golü yok bi yardım edin please

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

tek kelimeyle poacher.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Fırsatçı golcü-Atak

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    tek kelimeyle poacher.
    gerçektenmi? ama adam çok yetenekli top sürmesi,özel yeteneği,tekniği,uzun şutu üst seviyede şimdi maç içinde geriye dönük forvet-destek'den uç forvet yaptım yapar yapmaz 1 gol 1 asist yaptı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

ben fm 2010'da yıllarca poacher oynatarak fenerbahçe legend yapmıştım adamı. 2011'de nasıl performans verdiğini bilmiyorum.

ben ofansif bir oyunu benimsiyorum genelde fırsatçı golcü olarak bu çok bir şeyi değiştirirmi golcülüğünde?

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Poacher oynar bu adam özellikleri yerinde

Uploaded with ImageShack.us

işte Fm 11 profili...

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Uç forvet veya Poacher oynaması lazım.Onları da oynamıyorsa gelsin çaydaçıra oynasın Elazığ'da (:
    Last edited by Since-1907 : 29.Kasım.2010 at 01:13

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

poacher oynat ama su nedemek ''3 mactır oynatıyorum golu yok '' hıc begenmedım bu cumleyı :P

Quote Originally Posted by Since-1907 View Post
    Fırsatçı golcü veya Poacher oynaması lazım.Onları da oynamıyorsa gelsin çaydaçıra oynasın Elazığ'da (:
    poacher ile fırsatcı golcü aynı şey değilmi yoksa advanced forvet(uç forvet) ve poacher(fırsatçı golcü)'mü demek istedin

Quote Originally Posted by Since-1907 View Post
    Fırsatçı golcü veya Poacher oynaması lazım.Onları da oynamıyorsa gelsin çaydaçıra oynasın Elazığ'da (:
    yani sobis'i büyük umutlarla aldık 3 maçta takımın attığı gol sayısı 7 ve bunlardan en az birinin sobis'in olması gerekirdi diye düşündüm ama şimdi poacher(fırsatçı golcü) oynatıyorum ve hiç boş geçmiyor çok sağolun arkadaşlar tavsiyeler için

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by cris king View Post
    poacher ile fırsatcı golcü aynı şey değilmi yoksa advanced forvet(uç forvet) ve poacher(fırsatçı golcü)'mü demek istedin
    Aynen gece gece kafa kalmamış poacherin anlamını şaşırmışım (: . Poacher veya uç forvet oynar.Yanına komple bir forvet koyarsan çok gol atar.

millet yeri değil ancak baştan başlık açmaya da gerek yok
    niang,semih için öneriniz nedir ?

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by bommel View Post
    millet yeri değil ancak baştan başlık açmaya da gerek yok
    niang,semih için öneriniz nedir ?
    Biraz daha açarsan bu ikisi arasında bir tercih mi istiyorsun.Yoksa yanyana oynarlarsa hangi pozisyonlarda oynarlar diye mi soruyorsun ?

genelde niang alex ile başlıyorum forvet olarak ( Alex çok iyi gerçekten)
    ben niang ve semihin ikili forvet anlayışında nasıl iyi oynayacaklarını merak ediyorum.
    Alex niang yada semih niang ile başlayabiliyorum oyuna.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Niangı tek forvette poacher olarak oynat katlediyor oyunu kariyerimi inceleyebilirsin niang için

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Semih-Niang birlikte faydalı olabilirler.İkisinde de birbirini tamamlayan özellikler var.Oynattığında verim alıyorsan sorun yok bence.

Niang açısından şöyle bir problemim var;
    10 pozisyona giriyorsa 5i dışarı 4 ü kaleciye isabet ediyor 1 i gol oluyor.
    ve çok çok zor pozisyonda gol ile sonuçlandırarak atağı beni iyice çileden çıkarıyor

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Niang açısından şöyle bir problemim var;
    10 pozisyona giriyorsa 5i dışarı 4 ü kaleciye isabet ediyor 1 i gol oluyor.
    ve çok çok zor pozisyonda gol ile sonuçlandırarak atağı beni iyice çileden çıkarıyor
    Poacher oynat Niangı,Semihi sezon başında iyi paraya sat alıcısı oluyor,arkasınada koy güzel bir AMC keyfine bak Alex Trequ.. oynuyor oylede deneyebilirsin

Kariyerini incelerken cevap yazmışsın teşekkür ederim
    Şuan türkçe yama olduğundan belirttiklerini Türkçe olarak da yazarsan benim açımdan daha anlaşılır olacak.Transfer dönemi yeni bitti ilk sezondayım semihi önümüzdeki sezon satarım sanırım.
    Semihi satmak yerine niang ı göndermeyi düşünüyordum malum yabancı kontenjanı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    tek kelimeyle poacher.
    Bunun türkçe karşılığı nedir?

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    poacher(fırsatçı golcü)

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    firsatci golcu...

niangda geriye donuk forvet(deep lying forward)-atak olarak cildiriyor semihinde sanki uc forvete uyar bir yapisi var

teşekkürler deniycem

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Sobis hakkında:

Complete Forward oynatırsan yanına da bir poacher koyarsan çok asist yapar, gol de atar.

Ben Oynattım Oldu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Küçükken hep hayal ederdim Sobis Complete Forward oynar mı diye?

YAPTIM OLACAK

mesela tanımadıgım bır oyuncu aldım bunu hangı rolde daha etkılı oynatacagınızı nasıl anlıyorsunuz ? ben bır turlu cozemedım forvetler ıcın

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Kariyerini incelerken cevap yazmışsın teşekkür ederim
    Şuan türkçe yama olduğundan belirttiklerini Türkçe olarak da yazarsan benim açımdan daha anlaşılır olacak.Transfer dönemi yeni bitti ilk sezondayım semihi önümüzdeki sezon satarım sanırım.
    Semihi satmak yerine niang ı göndermeyi düşünüyordum malum yabancı kontenjanı
    ilk sezondaysan niang 2 sene cok ıyı oynuyor 3.sene gönderebilirsin Semih etkisiz fiziksel ozelliklerdinden dolayı,türkçeye nasıl lanse edilmiş poacher bilmiyorum ama tıkla forvetının uzerine çıksın seçenekler şu yazdığım özellikler koyu renkte belirtilmişse o bahsettiğimiz poacherdır Dribbling First Touch(İlk dokunus) finishing(bitiricilik) anticipation(tahmin etme,sezme) composure(soğukkanlılık) off the ball(topla buluşma) acceleration(hızlanma) pace(hız) agility(çeviklik) balance(denge)

Tek forvet sisteminde en etkili oyuncu Poacherdır benım gozlemledıgım diğer sistemleri bilemem,oyuncu alırkende oynatmak ıstedıgın secenegın ozelliklerini kaydet bikenara oyuncu arama yerine bu ozellıkleri gir işte kaç isitoyrsun ozelliklerini ona göre arat oyle al oyuncuyu.Favori oyuncun varsa onu ıstıyorrsanda al bak artık hangı ozellıklerı uygun.Umarım yardımcı olabildim

Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri