Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 99 sonuç

Konu: Herkes mi Başarılı?

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Default Herkes mi Başarılı?

Arkadaşlar cmyi 97 den beri oynarım fmyide öyle

Cm de bela bi roma vardı hatırlarsınız montellalı batistutalı batistudan habire thundereous drive yada vieriden lost his marker yazısını gorur yenmeye calısırdık.

Sonra fm cıktı

Kariyerlere bakıyorum

Eski fm serilerinde adam genoayı almıs ilk sene lige cıkarmıs 2. sene şampiyon olmuş 3. sene şampiyonlar ligini kazanmış

Diğerine bakıyorum bursayı almış Cl şampiyonu olmuş iki senede

Yav millet save edip tekrarlamadan macı kazanamaz diye iddiam var benmi bilmiyorum bu oyunu millet hilemi yapıyor????

Şu manchester unitedı yahut barcayı tur macında ana takımlar haric fenerle cimbomla bursayla divriği sporlar rakip sahada yenmıs adam
    Gelsin gözümün önunde yensın oyunu saveleyip kapatıp açarak ona 10 mac hak vercem10 kere denesin bi kere yensin ben bu oyunu bırakıcam

Nasıl iştir benmi yanılıyorum?????????

Bence Yanlış Düşünüyorsun Hocam İlerleyen Sezonlarda Takım İyice İstikrarı Sağladığı İçin ve Taktik Mental Antreman Aynı Olduğu İçin Her Sene Bir Müddet Sonra Makine Gibi İşliyor Takım. Her Seride de Bu Vardır Oyun Olduğu İçin Takımı İyice Tanımak ve Taktiği Oyunculara Aşılatmak Üstüne Her Sezon Daha Bir Öncekine Göre Daha İyi Oyuncularla Takımın Yapısını Sağlamlaştırmak Başarı İçin Temel Koşuldur. İlk Sezon Ben Beşiktaşla Ligi 3.Bitirdim Ama Sonraki Sezon Şampiyon Oldum İlk Sezonda Bobo,Guti,Q7 Haricindeki Bütün Yabancıları Şutlamıştım Personelleri Kökten Temizledim.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

3. Default

Arkadas isteyen hile yapar ısteyen yapmaz, bende bunu anlamıyorum neden fm cıler basklarının nasıl oynadığına karısmayı sevıyor. Evet ben hıle yapıyorum GS ıle sampıyon oluyorum ıkıncı senede sampıyonlar lıgı sampıyonu oluyorum, neden senın canını sıkıyor bu durum

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Quote Originally Posted by tgun89 View Post
    Arkadas isteyen hile yapar ısteyen yapmaz, bende bunu anlamıyorum neden fm cıler basklarının nasıl oynadığına karısmayı sevıyor. Evet ben hıle yapıyorum GS ıle sampıyon oluyorum ıkıncı senede sampıyonlar lıgı sampıyonu oluyorum, neden senın canını sıkıyor bu durum
    Canımı sıkmıyor üstadım yav merak ediyorum acaba bilmediğim yönlerimi var oyunun diye hile yapabilirsin ama adam yapmadan gittim manchestrı yendım diyor kuduruyorum

Nereye yenıyor yav gelsın gozumun onunde yensın o rooneyı tutsun carrickle elini öpecem

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bence Yanlış Düşünüyorsun Hocam İlerleyen Sezonlarda Takım İyice İstikrarı Sağladığı İçin ve Taktik Mental Antreman Aynı Olduğu İçin Her Sene Bir Müddet Sonra Makine Gibi İşliyor Takım. Her Seride de Bu Vardır Oyun Olduğu İçin Takımı İyice Tanımak ve Taktiği Oyunculara Aşılatmak Üstüne Her Sezon Daha Bir Öncekine Göre Daha İyi Oyuncularla Takımın Yapısını Sağlamlaştırmak Başarı İçin Temel Koşuldur. İlk Sezon Ben Beşiktaşla Ligi 3.Bitirdim Ama Sonraki Sezon Şampiyon Oldum İlk Sezonda Bobo,Guti,Q7 Haricindeki Bütün Yabancıları Şutlamıştım Personelleri Kökten Temizledim.
    Üstadım senın soyledıgın normal bisi fenerle bende 3 sezon şampiyon oldum turkıye ligi tamam..
    Adam 2. sezon cıktım cl şampiyonu oldum diyor onu anlamıyorum

Mümkünmü böle bisi ? ben ligde son sezonumda 2 maglubıyet ve 8 gol yıerek bitirdim ligi avrupa liginde burda prtoyla berabere kaldım o formda takımı maymun ettı porto

Gelsin birisi fenerle hilesiz 2. sezon clyi alsın bırakırım bi daha oynamam fmyi

48 Taksit Olayını da İlk Baştan Beri Uygularsan Olabilirsin Bence 2.Sezonda Nerdeyse Her Oyuncuyu Alabiliyorsun Takım Komple Bir Yıldızlar Takımı Güzel Bir Taktik ve Uygun Sistem Bulursan Oyunculara Göre ve de Kadro Uyumunuda Yakalamışsa Takım Olabilir Tabiki. Mesela Valencia'nın Manu'nun Küme Düştüğünü Gördüm 3-4.Sezonlarda. Normal Oynayanlar İçin Söylüyorum Bunları Tabi

48 Taksitle Yıldızlar Kadrosu Kurabilirsin Ben Bütün Olmasa da En Fazla 3 Oyuncuyu 48 de Kullanıyorum Fazlası Biraz Oyunun Zevkini Kaçırıyor Bana Göre

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

48 Taksit Olayını da İlk Baştan Beri Uygularsan Olabilirsin Bence 2.Sezonda Nerdeyse Her Oyuncuyu Alabiliyorsun Takım Komple Bir Yıldızlar Takımı Güzel Bir Taktik ve Uygun Sistem Bulursan Oyunculara Göre ve de Kadro Uyumunuda Yakalamışsa Takım Olabilir Tabiki. Mesela Valencia'nın Manu'nun Küme Düştüğünü Gördüm 3-4.Sezonlarda. Normal Oynayanlar İçin Söylüyorum Bunları Tabi

48 Taksitle Yıldızlar Kadrosu Kurabilirsin Ben Bütün Olmasa da En Fazla 3 Oyuncuyu 48 de Kullanıyorum Fazlası Biraz Oyunun Zevkini Kaçırıyor Bana Göre
    Iyı hos diyosunda kardeş ilk sene avrupda pek bısı yapamıyosun dolayısı ile 48 ay taksıtle getırecegın en buguk adamlar neymar ve zarate gerisine kulüple anlaşsanda gelmiyorlar zaten

Nasıl olacak ) Club reputaiton olmadıktan sonra 200 milyon euro olsa ne yazar??

Sana verim save dosyasını nasıl alıyosun banada göster su an bana gelmek isteyen tek yıldız Mario zarate..Gelmek istemeyenler zaten gelmiyor..Tevezi 5milyona satılıga koydular alamıyorum david silva eto vs diğerlerinide.Bi tek neymarı alabildim birde gervinho onada yıldız dersen..Gelmek istemeyenler dısında tüm kuluplerın yenı yldızlarına gittim onlarda istemiyor..İtibarım full oldugu halde kıtasal olarak kulübe gelmiyorlar

Uefada ıkı kere ceyrek fınal oynadım lig ve turkıye kupalarını topladıgım halde??

Birde Şöyle Bir Şey Var FM11 Yeni Bir Özelliği FM10da Bu Yoktu Her Sezon Daha İyi Adamlar Rahat Geliyordu. Bu Seneki Dinamik Lig Özelliği Transferleri Bayağı Zorlaştırıyor Her Oyunda Ligin Popülerliği Daha da Düşebiliyor Ya da Artabiliyor Bu da Temel Nedenlerden.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Yok kardeşim 2-3 sene içinde takımı iyi oyuncularla takviye edersen takım iyi top oynarsa bu barçaya reale kafa tutabilirsin,ben şansada inanıyorum 4 senelik bir kariyerim var fenerbahce ile 2.senemde manchestera eleme turunda 2 maçıda yenılıp elendım,4.senemde çeyrek finalde ilk maçı 3-0 ikinci maçtada 1-1 berabere kaldım tur atladım staff kadronu cok ıyı belirle onlar sana rakip analizi yapıyorlar ve cok faydalı daha sonra real madridi 3 sene hep denk geldı samp liginde hep elendım 6 maçta 1 beraberlıgım 5 yenılgım vardı 4.sene yarı fınalde ilk maçı kadıkoyde 4-3 ikinci maçı bernabauda 4-1 yendım oda son senemde artık rakip analizi yapmaya basladım avrupada cok ilerleyemıorm die o başarıyı getirdi normal sistemim 4-2-3-1 di asistanım 4-4-2 oyna bu maçlara dedi oynadım sonuç ortada diyeceklerım bunlar

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Rasantın dediği normal biside kariyer bölümlerine girince afallıyorum valla ) Adam altayla ilk sene lige cıkmısta ıkıncı sene süper lig şampiyonu olmuş gelsin olsun evın tapusunu verecem )

Bide şu oyuncu gelmeme mevzu kötü yav

Genoa samdorya stoke wigan schalke bilmem ne kimdirde bu oyuncular koca fenere gelmiyorlar anelkalar ortegalar alexler roberto carloslar gelirken.

Böyle 2.torba yada 3. torba takımlarında ellı adam var gelmek istemeyen.Hadi milanı juveyi chelseyi anlarım falanda

Örneğin oyunda stoch chelseda olsa alamazsın elano manchester cityde olsa alamazsın misimovici alamassın

Çok sacmalamıslar bence buyuk takımların reputationu her zaman olmalı paraya bakmalı iş bence bazı oyuncularda

Yani ronaldo gerard ayarındaki yıldızlar gelmez onlar kabul ama onların bi alt sınıfı quaresma misimovic vs gibi oyuncuları oyunda buyuk takımlardan alabilmeliyiz

Oyuncu Gelmemesi de Menejerler Giriyor Devreye Oyuncuya Birden Fazla Teklif Varsa ve de Sende Teklif Yapacaksan Oyuncunun İstediği Parayı Biraz Düşür Menejerinin Payınıda 3-4 Kat Yap Artır Sonra Yaslan Arkana Adam Reali,Barcayı Reddedip Oyuncu Senin Takımına Geliyor. Menejeri Oyuncusnu Bir Şekilde Gözünü Boyuyor Bu Güzel En Çok Bu Özelliğini Sevdim

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sonuna kadar katılıyorum. Adamlar başlıyo Bank Asya'dan, TFF 2. Ligden 4-5 sezonda şampiyonlar ligi şampiyonu oluyo veya Eurocup alıyo. Oha be hocam herşeyin sınırı var yani. Aldığı her regen World Class çıkıyo falan.

Ben şu anda St. Pauli'yle oynuyorum ve 6 maçta 5 puanım var. 1 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet. Ben aç kapa, aç kapa nasıl zevk alayımki oyundan. Yeni bir takım yarattım genç oyuncularla ve taktik, oyuncu düzeni oturtmaya çalışıyorum. Asıl zevk burda işte. Sıfırdan yaratıyorum takımı ve kendi yeteneklerimi böyle sergiliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Oyuncu Gelmemesi de Menejerler Giriyor Devreye Oyuncuya Birden Fazla Teklif Varsa ve de Sende Teklif Yapacaksan Oyuncunun İstediği Parayı Biraz Düşür Menejerinin Payınıda 3-4 Kat Yap Artır Sonra Yaslan Arkana Adam Reali,Barcayı Reddedip Oyuncu Senin Takımına Geliyor. Menejeri Oyuncusnu Bir Şekilde Gözünü Boyuyor Bu Güzel En Çok Bu Özelliğini Sevdim
    Kontratı önerebiliyosan gecerli o daha sözleşme öneremiyosun koca fenerle gsyle cogu oyuncuya gorusmeden reddediyor o nasıl olucak Kulüp veriyor

sözleşme öner diyosun bi bakıyosun bu kuluple ısım yok dıyor parayı tartısamıyosun bile yoksa bavul dolusu parayı tevezın suratına carpacam Fenerbahçeyiz biz Al ulan köpoglusu senı parayla döverim paraya doy demek istiyorum ama diyemiysun

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Abi artır diyosunda adamın menajeri senle görüşmek istemediğinde ne yapacaksın. 5000 Reputation değeri var takımımın, oyuncunun Agent benimle görüşmüyoki nasıl artırayım ben bu adamın parasını.

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Sonuna kadar katılıyorum. Adamlar başlıyo Bank Asya'dan, TFF 2. Ligden 4-5 sezonda şampiyonlar ligi şampiyonu oluyo veya Eurocup alıyo. Oha be hocam herşeyin sınırı var yani. Aldığı her regen World Class çıkıyo falan.

Ben şu anda St. Pauli'yle oynuyorum ve 6 maçta 5 puanım var. 1 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet. Ben aç kapa, aç kapa nasıl zevk alayımki oyundan. Yeni bir takım yarattım genç oyuncularla ve taktik, oyuncu düzeni oturtmaya çalışıyorum. Asıl zevk burda işte. Sıfırdan yaratıyorum takımı ve kendi yeteneklerimi böyle sergiliyorum.
    Vay İsmail Nerelerdesin Yahu Özledim Seni İnsan Bir Anda Kayıpları Oynar mı

Senin Binbir Emek Harcayarak Oluşturduğun Takımın İyi Oynadığını Görmek Gerçekten Çok Gurur ve Zevk Veriyor 2010daki Hala Duruyor Kariyerim Zaman Zaman Takılıyorum 3.Ligden Takımı 1.Lige Çıkardım ve de Her Sezon Bişeyler Verdim Adım Adım Zirveye Çıkıyorum Bu Sezon Olmasa da Seneye Premier Lige Çıkarım

Abi artır diyosunda adamın menajeri senle görüşmek istemediğinde ne yapacaksın. 5000 Reputation değeri var takımımın, oyuncunun Agent benimle görüşmüyoki nasıl artırayım ben bu adamın parasını.
    Bir Tane Değil Ya Yahu Biri İstemezse Elbet Yanaşan Oluyor Kontrata

Edit: Gaziantepspor'la Neymar'a İlk Sezon Teklif Yaptım Öylesine Kontrata Yanaşıyor Para Verecemde Param Olmadığı İçin Alamadım. Normalde Anadoluya İlk Sezon Neymar Bile Yanaşmıyordu Nasıl Olduysa Yanaştı. Yani İyi Oyuncular Bitmez Tevezden Başka Ne Oyuncular Var O Ayarda

Birde Senin Tanınmışlığında Çok Önemli Eğer Oyuna Başlarken Tanınmışlığına da Milli Futbolcu Olarak Ayarladıysan İtibarın Daha Yüksek Oluyor Senin Tanınmışlığınında Çok Etkisi Var.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Dediiğin dogru tabi alıyorlar gs falan ılk yıl euro cup ıkıncı yıl sampıyonlar lıgı falan abartı abi olmaz imaknsız ya real madrid var o olmadı barca var o olmadı manchster var senın 2 senede etin ne budun ne o oyuncularla bu devlere kafa tutacak.Sen bakma oyle kariyerlere.Alt ligden takım cıkartanlarda garip çıkarttın sampiyon oluyor ertesı sene dırek abartı bazıları dedğin gibi.Avrupada kupa bana gore türkiye ligleridndeki takımlar için en erken 3-4 sene içinde olabilecek bir durum

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Vay İsmail Nerelerdesin Yahu Özledim Seni İnsan Bir Anda Kayıpları Oynar mı

Senin Binbir Emek Harcayarak Oluşturduğun Takımın İyi Oynadığını Görmek Gerçekten Çok Gurur ve Zevk Veriyor 2010daki Hala Duruyor Kariyerim Zaman Zaman Takılıyorum 3.Ligden Takımı 1.Lige Çıkardım ve de Her Sezon Bişeyler Verdim Adım Adım Zirveye Çıkıyorum Bu Sezon Olmasa da Seneye Premier Lige Çıkarım
    Uzak kalmak daha iyi abi bazen .)

Aynen abi. 2 gündür sırf takımın transferleri ve hazırlık maçlarıyla ilgileniyorum. 13 saat olmuş 13 saatte sadece takımı oluşturdum bugün daha 6 maç yapabildim işte.

Adım adım gitmek bambaşka ama öyle karyerler görüyorumki bazen nutkum tutuluyo.

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Uzak kalmak daha iyi abi bazen .)

Aynen abi. 2 gündür sırf takımın transferleri ve hazırlık maçlarıyla ilgileniyorum. 13 saat olmuş 13 saatte sadece takımı oluşturdum bugün daha 6 maç yapabildim işte.

Adım adım gitmek bambaşka ama öyle karyerler görüyorumki bazen nutkum tutuluyo.
    Bisi diyeyim sezon bası taktiği hazırladım sadece ve hazırlık maclarını tamamen antrenor yaptırdı ben hıc ugrasmadım

Lige gectım 3 sene ustuste sampıyon oldum ortalama 9 10 gol yıyerek

yanı hazırlık macının asistanın yaptırması ile kendım yaptırmam arasında hıc bı fark yok bence.
    Asistan menagerimde taktik 17 lyonun asistanıydı collot dıye biri

Default ....

kesinlikle katılıyorum arkadaşım hiçbir gerçekçilik yok cm serileri çok zor ve zevkliydi ama fm öyle değil yahu adam iskenderunla şampiyanlar ligini kazanıyor burda bikaç kişi çıkmış olabilir diyo ya bırakın allah aşkına fm iyice artık anaokulu oyunu olmaya başladı zaten cm oynayanlar bilir managerlik oyununa fm oyunu ile başlayan 17 18 20 yaş arkadaşlar anlamaz bu işten onlar bu oyunla başladıkları için bu oyunu inanılmaz görüyorlar eğer bir managerlik oyunu oynuyorsan olay m.sarpı marsilyaya satmak değildir onu g.antebe satmaktır her zaman gerçekçilik en iyisi budur bunu unutmayın

Default ..

Quote Originally Posted by sonersoy View Post
    Arkadaşlar cmyi 97 den beri oynarım fmyide öyle

Cm de bela bi roma vardı hatırlarsınız montellalı batistutalı batistudan habire thundereous drive yada vieriden lost his marker yazısını gorur yenmeye calısırdık.

Sonra fm cıktı

Kariyerlere bakıyorum

Eski fm serilerinde adam genoayı almıs ilk sene lige cıkarmıs 2. sene şampiyon olmuş 3. sene şampiyonlar ligini kazanmış

Diğerine bakıyorum bursayı almış Cl şampiyonu olmuş iki senede

Yav millet save edip tekrarlamadan macı kazanamaz diye iddiam var benmi bilmiyorum bu oyunu millet hilemi yapıyor????

Şu manchester unitedı yahut barcayı tur macında ana takımlar haric fenerle cimbomla bursayla divriği sporlar rakip sahada yenmıs adam
    Gelsin gözümün önunde yensın oyunu saveleyip kapatıp açarak ona 10 mac hak vercem10 kere denesin bi kere yensin ben bu oyunu bırakıcam

Nasıl iştir benmi yanılıyorum?????????
    yüzdeyüz katılıyorum arkadaşım yanılmıyosun 98 yılından beri managerlik oyunları oynuyorum ve bu kadar kolay oyuncu alınan bu kadar gerçekçilikten uzak bir oyun oynamadım maalesef eski tadı yok maalesef.. bazı arkadaşlar tepki veriyor ancak onların gerçekçilikten ne algıladıkları malum ben seni anladım arkadaşım diğer yorumlara aldırma

Nesil
    2006

Bir takımı uzun süre çalıştırırsan her kupayı kazanırsın, ben maç kazanmaktan bıkıyorum, Fenerbahçe ile üç dört sezon sonra ne Barça tanıyorum ne Real, çünkü; PAları yüksek oyuncuları alıyorum iş bitiyor... Doğru transfer politikası ve doğru anteman programı ve koçlar seni başarıya götürür.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

aslında güzel bir konu açmış arkadaş.
    mesela ben denizli ile bank asyadan süper lige çıktım 2. olarak. küçük takımlara puan ve maç kaybederek.
    1. sezon yeni bitti süper ligde, 5. oldum, aynı şekilde küçük takımlar zorluyor, büyük takımları yeniyorum. mesela son maç fenerle kadıköyde, fenerin şampiyonluk maçı, alsa kesin şampiyon, 1-0 yendim. ama kadromda çok kaliteli oyuncular var, süper olmasalarda, kaleci, defans ve orta sahanın göbeği kaliteli isimler, serie a ve premier lig oyuncularından kurulu. yönetim para vermedi, beleş en kalitelileri topladık ha eskiden sakatlık korkusuna save ede ede ilerlerdik 2006-2009 arasında. ama o şekilde zevki çıkmıyor. mesela denizlispora yıldırayı aldık, 1 hafta sonra tam 10 ay sakatlandı, hiç maça çıkamadan ben bank asyadan süper lige çıktım kariyer hikayemde de görebilirsin. böylece daha zevkli oluyor, nasıl ilerliyoruz, nasıl daha gerçekçi oluyor görüyoruz.
    yönetim para vermiyor, oyuncu zor geliyor, dikkatli oyuncu seçmek zorundayız gibi vs vs konular oyuna bu yıl çok gerçekçilik katmış.

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    aslında güzel bir konu açmış arkadaş.
    mesela ben denizli ile bank asyadan süper lige çıktım 2. olarak. küçük takımlara puan ve maç kaybederek.
    1. sezon yeni bitti süper ligde, 5. oldum, aynı şekilde küçük takımlar zorluyor, büyük takımları yeniyorum. mesela son maç fenerle kadıköyde, fenerin şampiyonluk maçı, alsa kesin şampiyon, 1-0 yendim. ama kadromda çok kaliteli oyuncular var, süper olmasalarda, kaleci, defans ve orta sahanın göbeği kaliteli isimler, serie a ve premier lig oyuncularından kurulu. yönetim para vermedi, beleş en kalitelileri topladık ha eskiden sakatlık korkusuna save ede ede ilerlerdik 2006-2009 arasında. ama o şekilde zevki çıkmıyor. mesela denizlispora yıldırayı aldık, 1 hafta sonra tam 10 ay sakatlandı, hiç maça çıkamadan ben bank asyadan süper lige çıktım kariyer hikayemde de görebilirsin. böylece daha zevkli oluyor, nasıl ilerliyoruz, nasıl daha gerçekçi oluyor görüyoruz.
    yönetim para vermiyor, oyuncu zor geliyor, dikkatli oyuncu seçmek zorundayız gibi vs vs konular oyuna bu yıl çok gerçekçilik katmış.
    Arkadaşların Dediği Transfer Olaylarına Yüzde Yüz Katılıyorum. Doğrudur, Bir Mustafa Sarp, Bir Uğur İnceman Avrupada Önemli Kulüplere Satılıyorsa ve de Daha 2.Sezonda Ben Arfalar, Balotelliler Neymarlar Türkiyeye Geliyorsa O Yaşta Ne Kadar Gerçekci Olduğu Tartışılır. Sonuçta Bir Oyun Gerçekciliğide Çok Takmamak Lazım Gerçek İstiyorsanız Gerçek Bir İş Bulup Takımı Gerçek Sonuçlarla Yönetmek En Gerçekcisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende şaşıp kalıyorum 2..sezonda felan alınmadık kupa bırakmayanlara.Bende hep orta sıralı veya vasat takımlar alırım ama 3. 4.sezonda anca başarı yakalıyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

SONERSOY'un dediklerine tamamen katılıyorum birde BANDIRMASPOR tarzı takımları uefa şampiyonu yapanlar var hersey yalan gibime geliyor büyük kulupken bile zor oluyor bu işler benımde cevaplayamadıgım soru bu arkandaym kardesım

FM11de Galatasarayla başarılı olamadım ilk sezon. Kartalspor'u süper lige çıkaramadım. Kasımpaşa ile 11. oldum.
    Tek başarım İBB'ye aldığım 6.lık oldu Uzun soluklu bir oyun oynayamadım hiç.

sarsar Misafir

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    FM11de Galatasarayla başarılı olamadım ilk sezon. Kartalspor'u süper lige çıkaramadım. Kasımpaşa ile 11. oldum.
    Tek başarım İBB'ye aldığım 6.lık oldu Uzun soluklu bir oyun oynayamadım hiç.
    Sende hiç başarı yakalıyamamışsın hocam

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Aynen arkadaş çok güzel bi konu açmış bende bi ara açmayı düşünüyordumda vazgeçtim çoğu kişi yaptığı hileyi kabullenmiyor çünkü.FM 10 çok kolaydı bence ama bu seri bence daha zor.Taktik oturtması falan özellikle.Galatasaray aynı gerçekteki gibi hiç başarılı olamadım ilk seneyi 6. bitirdim ZTK'yı almasak UEFA'ya gidemezdik.UEFA'da gruplardan elendim.Kariyer hikayelerede hile yapılmaması için save paylaşılabilir hile yapanlara ceza uygulanır vs. ama isteyen hileyle zevk alır isteyen normal oynayarak artık onlara kalmış o iş.

sarsar Misafir

BU konuda fikir sahibi olabilmek için kaç kere save edildiği ilk menüde yazıyor arkadaşlar kaç kere save ettiklerini paylaşırlarsa bence fikir sahibi olunulabilir gerçi tek hile save load deil tabiki mini scoutda oyunda başarı elde etmeyi kolaylaştıran etkenlerden yani çözüm odaklı kimin hile yapıp kimin hile yapmadığını anlamak adına (isteyen yapabilir ama yaptığı halde inkar etmemesi adına) aldığı oyuncuların, regenlerin pa larını da paylaşabilir böylece yine fikir sahibi olunur diye düşünüyorum. (daha 16-17 yaşında yüksek pa ları bulacak kadar araştırma içinde olan az oyuncu vardır diye düşünüorum). Böylece benim gibi Beşiktaşla (ki bence bu fm de SLdeki en iyi imkanlara sahip takımlardan biri) 2. sezononunda şampiyon olabilen ve 2014de ancak uefayı (çok şanslı kuralar çekerek) kaldırabilmiş olan biri daha 2012 de şampiyonlar ligi şampiyonu olan birini görünce kendini ezik hissetmez.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri