1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Küçük Takım alanlar için...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Arrow Küçük Takım alanlar için...

Arkadaşlar bu başlıkta tüm yorumlar bilgiler tavsiyeler küçük takım alanlar için olmasını istiyorum forumu gezerken bakıyorum Barcelona'yı alan arkadas tavsiye istiyor

Bir örnek olarak başlamak gerekirse ;

-Aldığım küçük takımda match prep'de en önem verdiğim seylerden biri TEAM BLEND'dir.
    Nedeni ise (Belki sadece kendi düşüncemdir) takım dayanışması ne kadar fazla olursa mücadele ve hırs daha fazla olur diye düşünüyorum...

bir de siz sonuncu beklenen takımlarla Counter mı oynarsınız standard mı ben 2si arasında düşünüyorum...

belki bilgilerle burayı bir rehber tadında yapabilirz simdiden teşkkrler

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

ben Adanaspor ile oynarken ilk sezon Süper Lig'e çıktım ve takımı kurarken ilerde bir tane hem poacher oynayabilecek ama aynı zamanda havadan da etkili bir forvet aldım Eze Otorogu diye...
    arkasınada bir tane AMC(Advanced Playmaker) aldım...
    orta 4 lüye ise 2 tanehızlı kaat oyuncusu aldım ama Stamina'sıda yüksek MR/ML(Max Gradel'di biri diğerini unuttum) olarak savunmayada yarım edebilecek orta ikiliye 2 tane Ball Winning ortasaha oyuncusu(Karşıyakalı Kıvanç mükemmel bir seçim) ama Pace'i de düşük olmayacak şekilde çünkü kanatlardaki açıklarıda yeri gelince kapatabilmesi için...
    savunmaya ise bekleri fazla çıkarmadığım için klasik bek ama Crossing'i çok önemli değil...
    Emre Balak ve Uğur Demirkol ideal beklerdi...
    DC olarakta Limited Defender(Defend) aldım...
    Ersan'ı Beşiktaş'a kaptırmamıştım çok işime yaradı yanınada bir Brezilyalı kiraladım...
    GK'de Orkun...
    epey başarılı oldum...
    Rigid-Standart oynuyordum
    Pas - Karışık
    Disiplinli
    pres yaparak(Stamina'sı yüksek takım olduğumdan sıkıntı çekmedim)
    orta ve markaj karışık
    Kademeleri ve takım yardımlaşmasını daha iyi yapabilmek için More Roaming oynadım...

başarılıda oldum...

nu arada başka bir yerde daha yazmıştım ama kornerlerde en iyi kafa vuran 4 oyuncuyu
    Attack Near Post
    Near Post Flick On
    Attack Far Post
    Challange Goalkeeper
    1 oyuncuyada Go Forward
    yaparak kornerleride 6 Yard Box olarak kullandırırsanız kornerden çok etkili olursunuz...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

dostum tavsiyeler fm11 içinde geçerli mi?

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

zaten FM 2011 için geçerli...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

bende aarau ile cıktım ama sıkıntı cekıyorum superligde nasıl bir anlays yaptın?

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Rigid-Standart oynuyordum
    Pas - Karışık
    Disiplinli
    pres yaparak(Stamina'sı yüksek takım olduğumdan sıkıntı çekmedim)
    orta ve markaj karışık
    Kademeleri ve takım yardımlaşmasını daha iyi yapabilmek için More Roaming oynadım...

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

bende karsıyaka ile süper lige çıktım transfer bütçesi vermediler hiç o kadar para gelmesne rağmen mecbur serbest oyuncu transfer etmek zorunda kaldım ligde kalmam lazım

ekonomisi kötü olan takımlar için tavsiyem sadece kiralık oyunculara yönelmelidir.

Mesaj Yetkileri