Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 66 sonuç

Konu: Şenol Güneş Formation (4-2-3-1) Takım Olarak Defans, Takım Olarak HÜcum.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bu taktiği bende kullanıyorum fm 11 e yeni taktikle başladım onceden hep classıc taktıkle oynardım bu sefer su geçen sene gelen yeni taktik ekranıyla oyniim artık dedim ve uzun uğraşlarım sonucu tek forvet sevmememe rağmen 4-2-3-1 i uygun buldum ve çok başarılı forvet kesinlikle poacher olmalı bu sistemde ona göre oyuncu bulun ama onun yanında diğer özellikleri vasat olmasın,güzel taktik olmuş başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by tatangalaroley View Post
    Pastore ' ye 80 milyon önerdim diyosun Trabzon şehrinde gelirleri toplasan 80 milyon elde edemezsin arkadaşım
    80 mılyon parası yok ki zaten para olmadıgı halde denemiş yanı pastore trabzona gelmek istiyormu diye

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    80 mılyon parası yok ki zaten para olmadıgı halde denemiş yanı pastore trabzona gelmek istiyormu diye

gayet açık değilmi? dünyada 80 milyonu bir oyuncuya sadece 1 takım verdi şu zamana kadar biraz mantıklı düşünürseniz çıkarabilirsiniz. sırf şuç aramak için soru sormayın. yani yazdığım da kafa karışacak birşey yok.o kadar açıkki. RasAnt ın dediği gibi sadece gelirmi, gelirse yıllık ne kadar ister düşüncesiyle teklif yaptım, çünkü şampiyonlar ligine katılacaktım, ve palermo da ligi 13-14. sıralarda bitirmişti.

RasAnt taktik yorumun için teşekkür ederim. Trabzonspor genelde bu seneye kadar 2. forveti bulamadığından ben de böyle bir taktik uyguladım

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Güzel bir taktik
    Aslında tam olarak aradığım buydu fakat şuan takımın havasını bozmamak gerek
    Bir ara 3. lig takımlarında kariyer açtığımda mutlaka deniyeceğim

evindeki bilgisayar senin bilgisayarına yüklediğin oyun senin
    mouse senin klavyen senin istediğini yaparsın
    Ben mesela her ligten en az 14 15 takımın stadlarını tesislerini düzenler oyunu 20 yıl sorna oynamya başlarım değişik tamamen regenlerle farklı klüplerle kasarım
    Avruapda Amerikada benim çin öyle zevkli oluyor
    Fm bile kullanıcı nasıl oynamak isterse oynasın diye editörü çıkarmış

Taktik konusunda yorum yapmam gerekirse, son derece başarılı bir taktik. Ben 3 forveti yan yana deniyorum ama önemli olan sonuç almaksa taktik gayet güzel.
    Oyunda en büyük sıkıntım bekler oldu. Beklere automatic ve support görevi verince geride boşluklar kalıyor. Bu yüzden de pace, tackling ve markingi yüksek bekleri tercih ediyorum. Yine de bekleri ileri çıkarmaya korkarım, ancak skorda sıkıntı varsa denerim
    Taktik için teşekkürler. Transfere gelince, inanın bana 48 ay taksitle alınabilecek değerli oyuncu sayısı çok fazla, biraz nakit, birkaç ilk maç sonrası ekleyin, gelmeleri kolaylaşıyor.
    Teşekkürler Chinatown, başarılar arkadaşlar.

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Bundan sonra sadece taktik iLe iLgiLi yazıLar yazın. Onun dışında birşey merak ediyorsanız gidin özeLden sorun, burası taktik aLanı.
    Exciting de demiş hala neyle ilgili konuşuyorsun tatanga taktik yeri burası denersın taktigi 1 sezon iyi yada kötü eleştiri getirirsin yapımcısına..sene zaten 2014 48 ay taksitle her turlu oyuncu alınabilir.

ya adam bi pastore nuri neymar almıs yıl 2014 şampiyonluklar başarılar var o kadar adamıda satmıs bi kariyer hikayelerine girinde ilk sezonda 8-9 transfer yapanlara sorun nasıl yapılıyo transfer diye bos muhabbet yapmayın arkadas sanki hepimiz fm profesörüyüz hic hile hurda yapmıyoruz

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul & Sakarya

Taktiği denicem indiriyorum , deneyip eleştri yaparız o zaman.

ölü link kardeş

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

http://hotfile.com/dl/90369740/277f970/enolgne.rar.html

taze yenilendi, artık yapacak birşey yok, linkler kırıldıkça söyleyin yükleyeyim.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Gerçekteki hocaların taktiklerini yapmayı bende çok seviyorum.Rijkaard taktiği uyguluyorum Galatasaray'a sürekli hep çok iyi top oynuyor takım ancak skora yansımıyor bu.Bu sorunu halletsem bende paylaşacağım taktiğimi.Her neyse dostum.Şenol hocanın taktiklerinde her zaman iş vardır bu taktik STSL'de özellikle TS ve FB'de daha çok işler.Çünkü oyuncular 4-2-3-1 üzerine kurulu.BJK ve GS ise Rijkaard taktiğine daha çok uygun takımlar.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

evet hocaların taktiklerini uygulamak güzel oluyor, şimdi Guardiolanın 3-4-3 ü üzerinde bir çalışmam var, verim alırsam onu da paylaşacağım.

dostum taktiğin güzel ...bende şekil olarak hep bu taktiği kullanıyorum yıllardır ..ama yinede indirdim özel taktik ayarlarını merak ettim onlara bakıcam ..

......ben mesela aynı dizilimle ...kısa pas..çok pres ..agresif..önde defans akıcı ve atak oynuyorum topu kanatlara açıyorum ....özellikle ts de çok verimli...fakat bazı maçlarda oyuncular mala bağlıyo çok zayıf takıma bile gol atamadan maç bitiyor ..bazende büyük takımlara karşı aslan kesiliyolar fark atıyolar....

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by asimavi61 View Post
    dostum taktiğin güzel ...bende şekil olarak hep bu taktiği kullanıyorum yıllardır ..ama yinede indirdim özel taktik ayarlarını merak ettim onlara bakıcam ..

......ben mesela aynı dizilimle ...kısa pas..çok pres ..agresif..önde defans akıcı ve atak oynuyorum topu kanatlara açıyorum ....özellikle ts de çok verimli...fakat bazı maçlarda oyuncular mala bağlıyo çok zayıf takıma bile gol atamadan maç bitiyor ..bazende büyük takımlara karşı aslan kesiliyolar fark atıyolar....

birader zaten taktik içeriğinde göreceksin oyun mantalitesi de seninine yakın. kısa pas, agresif, vs. ben ingilizce oynattığımdan pek Türkçelerini bilemedim yanlışım olmasın. o sorun var bende, devre arası stats lara baıp ona göre daha ofansif ya da defansif hale geliyorum. ama sürekli kazanırsan da zevki kalmaz arada yenilgiyi de tadacaksın

Quote Originally Posted by Chinatown View Post
    birader zaten taktik içeriğinde göreceksin oyun mantalitesi de seninine yakın. kısa pas, agresif, vs. ben ingilizce oynattığımdan pek Türkçelerini bilemedim yanlışım olmasın. o sorun var bende, devre arası stats lara baıp ona göre daha ofansif ya da defansif hale geliyorum. ama sürekli kazanırsan da zevki kalmaz arada yenilgiyi de tadacaksın
    ...evet haklısın...taktiklerini denedim ikiside mükemmel işliyor...heleki büyük takımlarda uygulayınca sezonu bol gollü ve namağlup bile bitirebiliyorsun..

...trabzonda 3 sezon uyguladım ...ve bu taktikler sayesinde takımdaki yıldızları iyi paralara sattım ve yerlerine pek oyuncu almadım ..sadece ilk sezonun sonunda neymarı uygun bi fiyata aldım ..13.5 m dolara ..alanzinho..jaja ..cale .glowacki .yattara burak..bunları sattım toplamda..35 milyon kazandım bu oyunculardan ...ve bir sonraki sezon ..kalan paraya yönetimde destek çıktı ve 35 milyon a pastoreyi aldım şuan neymar ve pastore döktürüyor.....

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

teşekkürler birader, işe yaramasına sevindim özellikle hucüm da güzel bir dağılım oluyor, sağ-sol açıkların 15 er gole yakın atabiliyor.

sendspace.com
    filefront.com
    4shared.com

bu sitelere yükleyebilirsin

18. Default

linkler uçmuş kardeş

linkleri yenileyebilr miyiz?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

teşekkürler deneyip, yazacağım

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Trabzonspor ile kariyer açtım ilk kez ve senin taktiği bir deniyeyim dedim.

Hazırlık maçlarında güzel bir performans serggiledik.Ancak Süper kupada biraz zorlandık ilk yarı bitince biraz oynama yaptım taktikte.2. yarı üstün oynadık ama maç uzadı uzatmaların sonunda Ala'ın golüyle kupayı aldık ama bakalım ligde ne durumda olacaz.

güzel bir taktiğe benziyo,deneyeceğim

Nesil
    2010
    Yer
    ankara

trabzonsporda kariyer açıp deniyeceğim.küçük takımlarla büyük iş yapmayı isteyen arkadaşlar hercules taktiğini denesin.ama sürekli kazanıncada zevkli olmuyor oyun.bu arada taktik için teşşekkürler...

eyw hocam taktik güzel

Buna benzer iki taktik daha var forumda, hepsi farklı şekilde geliştirilmiş. Bu da iyi taktiklerden biri, gerçekçi olması da ayrı bir artısı ayrıca.

sana şu yönden bir sorum olacak: bu taktik almanyadaki schalke 04 takımına uyar mı? hem oyuncu kalitesi bakımından hem de schalkenin ligdeki konumu bakımından... çünkü taktik kafama yattı biraz deneyebilirim teşekkürler ...

Hocam taktik fena değil oyunda gs'ye bile top vermedik fb de aynı şekilde ancak bazı maçlarda geriye düştüysek veya zorlu maçlarsa hep penaltı oluyor. Penaltı sayısını indirme şansımız varmı ?

Taktik için teşekkürler ...

Link Kırık.. (

11.3 versiyonu için uyumlu mu taktik?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri