Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 374 sonuç

Konu: Son Kumar:2014 Dünya Kupası |TÜRKİYE 4. Sezon|

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Son Kumar:2014 Dünya Kupası |TÜRKİYE 4. Sezon|

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163
    Okudum Kabul Ediyorum.

Bundan önce burada bir defa burada kariyer paylaşımı yapmıştım...
    O da FM2008 de Bursaspor kariyeriydi , O zamanlar büyük takım olma/ şampiyonluk yolunda Bursaspor'un potansiyelli olduğunu düşünüyordum (ki) 2 sene sonra gerçekte bunu gerçekleştirdi

Şimdi Aynı Potansiyeli Gördüğüm Diğer Bir Takıma Sıra Geldi...

ESKİŞEHİRSPOR

Eskişehirspor'da Yeni Dönem

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu,zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

TVSPOR

Eskişehirspor'da yeni dönem. Daha önce Fenerbahçe Altyapısında Teknik Sorumlu olarak çalışan İbrahim Baldemir Eskişehir Kulüp Tesislerinde Yapılan İmza Töreniyle Eskişehirspor'un teknik direktörlüğüne Getirildi.

İmza Töreninde Konuşan Başkan Halil Ünal "Teknik Adam'a güvenlerinin tam olduğunu ve başarılı olacaklarının altını çizdi" Senelik 375 bin € alacak olan Baldemir Memnuniyetini dile getirerek Eskişehirspor'u iyi yerlere getirmek istediklerini söyledi.

@gençkartal:teşekkür ederim
    Last edited by ReaList : 11.Aralık.2010 at 13:13 Reason: imla

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Yeni Sezona Doğru

Eskişehirspor Yeni Sezon için Transferlerini tamamladı.

Eskişehirspor ilk transferini Nijeryalı defans oyuncusu Danny Shittu'yı alarak transfer sezonunu açtı.

Danny Shittu Kimdir ?

Pozisyon: Defans Orta (DC)
    Nijeryanın Lagos Kentinde 1980 yılında doğan Danny Futbola İngilterenin köklü kulüplerinden Charlton Atletic takımında başladı.Yine İngilterede Q.P.R, Watford ve son olarak Bolton takımlarında forma giyen Danny kulübümüze bonservis bedeli olmadan geldi.Danny 28 defa Nijerya milli takım formasını sırtına geçirdi

Nashat Akram Ortasahaorta/ Ofansif Ortasaha (AM C)

Nashat Akram Kimdir?

Iraklı oyuncu futbola kendi ülkesinde başladı. Hırçın futboluyla dikkan çeken en önemli husus kuşkusuz geçen sene Hollanda şampiyonu Twente de forma giymesiydi. Nashat bonservis bedeli olmadan kulübümüze geldi.Nashat 75 kere formasını giydiği Irak milli takımında 10 defa fileleri sarsmayı başardı.

Bernard Mendy Geri Kanat/Ortasaha Kanat/Ofansif Ortasaha Kanat Sağ - WB/AM R

Bernard Mendy Kimdir?

Fransa'nın Evreux kentinde 1981 yılında doğan Senegal asıllı Mendy Futbola Caen takımında başladı 2004 yılında Brezilya'ya karşı ilk milli maçına çıkan Mendy toplamda 3 kez A, 15 kez Ümit Milli takımda forma giydi.Kariyerinde Caen dışında PSG ve Hull takımlarının formasını giyen Mendy kulübümüze bonservis bedeli olmadan transfer oldu.

Zafer Yelen Ortasaha Orta/ Ofansif Ortasaha Orta - MC/AMC

Zafer Yelen kimdir?

Almanya'nın Berlin Kentinde 1986 yılında doğan Zafer futbola Hasna Roctock takımında başladı. Yıldızı burada parlayan genç oyuncu Trabzonspor'a tranfer oldu ancak gerekli şansı bulamayan Zafer 90 bin € karşılığında kulübümüzle 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Ruben Bustos Defans Sağ/Geri Kanat Sağ - DR/WBR

Ruben Bustos Kimdir?

Kolombiya'nın Rosario kentinde 1981'de dünya'ya gelen Ruben futbola yine aynı ülkenin America de Cali takımında başladı Kariyerindeki en büyük patlamayı Brezilyanın İnternacional takımına giderek yapan Ruben orada fazla tutunamadı.180 bin € karşılığında kulübümüze dahil edilen Ruben 6 kere Kolombiya milli takımı formasını giydi
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sezon Öncesi

Yapılan Transferlerle Beraber 15 Günlük Almanya Kampı Yapıldı.
    Kampa Genç Takımdan 6 Kişiyle Beraber 35 Oyuncu Götürüldü.
    Kamp Boyunca Oyuncuların Takıma ve Birbirlerine Adapte Olma Süreci Atlatıldı.
    5 gün aralıkla 4 hazırlık maçı yapıldı.

Hazırlık Maçları Raporu:

Takım ilk 3 maçında ciddi sınavlar verdi. Üst düzey takımlara karşı oynayarak gücümüzü test etme şansını yakaladık. 35 kişilik geniş kadromuzdaki oyunculara şans vererek Sezon boyunca oluşturacağımız iskelet kadroyu kafamızda tasarladık ve Sonuç olarak verimli bir dönem oldu.

35 kişilik kadro 26 kişiye düşürüldü ve bu 26 oyuncu ile sezonu devam ettirecez.

...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Genç Oyuncu Alper Potuk Werder Bremen'de

Uzun süren transfer görüşmeleri sonucunda genç milli takım oyuncusu ve takımımızın genç yeteneği Alper Potuk Werder Bremen'e 625 bin € karşılığında transfer oldu. Genç oyuncunun başarılı olması durumunda kulübümüze ekstradan kaynak sağlanması sözleşmenin maddelerinde yer almıştır. Kendisine gelecek kariyerinde başarılar dileriz.

Kombine Patlaması

Kulübümüzden yapılan açıklamaya göre 18 bin kişilik Stadımız için yer ayrılan kombine biletlerin 10.000 tanesinin tükendiği açıklandı. Kulübümüz bu biletlerden 2.500.000 € kar elde etti. Büyük Eskişehirspor taraftarına teşekkür ederiz.

Milli Heyecan

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada 9 oyuncu milli takım aday kadrolarına çağırıldı. Uluslarası düzeyde kaliteli bir kadro kurmak için çalışan teknik ekimiz durumdan memnuniyetini dile getirerek ilerleyen zamanlarda daha çok üst düzey oyuncuyla yola devam edeceklerinin altını çizdi.
    ...

Başarılar Dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Sezonun ilk maçı

Sezonun ilk maçı geldi çattı.
    18.500 biletin tamamının tükendiği maça taraftarımız büyük bir heyecanla ortak oluyordu.
    Hafta boyunca çalıştığımız taktik üzerinde ilk 11 belirledik ve maç saatini beklemeye başladık

İlk 11 ve Taktiğimiz

ve Güzel Gecenin Güzel Sonucu

Lig Tv Mikrofonlarına konuşan İbrahim Baldemir Şunları Söyledi

Öncelikle buradan taraftarımıza kocaman sevgilerimi yolluyorum bugün bizi yanlız bırakmadılar. Maça gelecek olursak erken bir golle öne geçtik ancak uzun süre koruyamadık ve hemen gol yedik Antalyaspor özellikle ceza alanı dışından çektiği şutlarla etkili olmaya çalıştı ancak isabet oranı çok düşüktü. Biz daha çok organize olmaya ve pozisyonları daha iyi değerlendirmeye çalıştık Nitekim ilk yarının sonlarına doğru bulduğumuz golle öne geçtik. İkinci yarının başlarında attığımız gol ise bir nevi rakimizin gardını düşürmede etkili oldu Oyuncularımı tebrik ediyorum ancak biraz daha agresif oynamak zorundayız bunuda zamanla aşacagımızı düşünüyorum.

@mekking: ben teşekkür ederim
    Last edited by ReaList : 11.Aralık.2010 at 16:21 Reason: imla
    ...

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Es ES ES Kİ Kİ Kİ......
    Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Ligde 2.Hafta

Süper Ligde İkinci Hafta Mücadelesinde Manisaspor'un Konuğu Olduk.

Basın Açıklaması

Bizim için zor bir deplasmanda, Yeni bir takımız oyuncularımızın takıma adapte olma süreci hala tamamlanmış değil ancak bu olumsuzluklara rağmen bugün burada iyi bir oyunla iyi bir sonuç aldığımızı düşünüyorum son dakikalarda yediğimiz gol işin tuzu biberi oldu desek yeridir. Geçen hafta kazanan takımı bozmadım İlerleyen zamanlarda farklı oyuncularda kadroda yer alıp mücadele edecektir ama kısa vadede belli bir şablon oluşturmamız gerekecek. Bernard Mendy geçen hafta sakat olduğu için kadroda yer almadı Bugün 18 kişilik kadroya dahil ettik ve maçın son 11 dakikasında forma giydi, Form tutmasıyla beraber daha iyi olacagını düşünüyorum, Haftaya Beşiktaş maçında daha iyi oynayan bir Eskişehirspor görmek dileğiyle...
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Transfer'de Son Hafta...

Transferin Son Günlerinde Kulübümüz Burhan Eşer'i İsviçre'nin Zurich takımına, Kaleci İvesa'yı ise Almanya'nın Werder Bremen takımına sezon sonuna kadar satın alma opsiyonuyla beraber kiraladı. İvesa'dan boşalan kaleci kontenjanını ise Orduspor'un 27 yaşındaki kalecisi Fevzi Elmas'la doldurdu. Fevzi Elmas için Orduspor'a 220.000 € ödeme yapıldı...
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Lig 3.Hafta

Beklenen Gün Geldi Çattı...

İlk 11'ler

Ve Maç Sonucu...

BASIN TOPLANTISI

Gazeteci: Bugün zor bir müsabakadan galip olarak ayrıldınız, duygularınızı paylarşır mısınız ?

İbrahim Baldemir: Öncelikle her iki takımı tebrik ederim Evet gerçekten çok zor bir maçtı, bu maç için hafta içinde çok çalıştık ve istediğimizi aldık umarım haftaya Ankaragücü deplasmanında da bu güzel oyunu sergileyip puan veya puanlar alrıız.

Gazeteci: Karşı takımın teknik direktörü az önce basın toplantısında takımınız için çağ dışı futbol oynuyor hangi devirdeyiz böyle futbol anlayışı olmaz dedi, bu konu hakkında neler söyleyeceksiniz ?

İbrahim Baldemir: Saygı duyuyorum o kendisinin görüşüdür ancak ben tam aksini düşünüyorum önce aynaya bakmak lazım, teşekkürler...
    Last edited by ReaList : 12.Aralık.2010 at 16:00 Reason: imla
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Lig'de 4.Hafta

4.Hafta Mücadelesinde Başkent'te Ankaragücü'ne Konuk Olduk.
    Beşiktaş maçını Kazanan 11 ile maça çıktık.

BASIN TOPLANTISI

Bugün bu maç bizim sezon içerisinde mutlaka ihtiyacını duydugumuz Şans Faktörünün devreye girdiği maç olarak tanımlayabiliriz. İlk Yarı sahada yoktuk desek yeridir çok kötü bir oyun sergiledik ancak ikinci yarı dengeleri eşitlemeyi başardık Sezer'in güzel oyunu bize galibiyeti getirdi oyuncumu ayrıyeten tebrik ediyorum. Bugün Tello'yu kaybettik ne yazık ki 2-3 hafta sahalardan uzak kalacak nitekim Haftaya sahamızda oynayacagımız Fenerbahce macında forma giyemeyecek...
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Lig'de 5.Hafta

5.Hafta'da Konuğumuz Fenerbahçe Oldu...

İlk 11'ler

Maç Sonucu

BASIN TOPLANTISI

Gazeteci: Bugün kötü geçen bir ilk yarı , Harika geçen bir ikinci yarı sonucunda bu maçtan 1 puan mı kazandınız 2 puan mı kaybettiniz ?

İbrahim Baldemir: Tabi maça o yönlü bakarsak hem kazanmış hem kaybetmiş oluruz ancak bir bütün olarak baktığımızda kendimizi kazanan tarafta görüyorum, Bu maça iyi hazırlandık Fenerbahçenin kalabalık tuttuğu ortasahada daha cok topa sahip olabilmek için o bölgeye ağırlık verdik ayağında top tutan ve pas dağıtabilen teknik özellikli oyuncuları kullanmayı seçtik. Fenerbahçe'nin kanat etkinliğine karşı her iki bek'imizi görevlendirdik oyuncular ellerinden gelenini en iyisini yapmaya çalıştı hepsini kutluyorum.

Gazeteci: Sezer Öztürk Hakkında Görüşleriniz ?

İbrahim Baldemir: Sezer her geçen gün dahada sorumluluk alıyor, Takımın kilit oyuncularından biri haline gelmek üzere olgunlaşma döneminde bu derece profesyonel tavrı takıma ekstra kazanç sağlıyor, Sezer'in daha iyi olabileceğini düşünüyorum.

Süper Ligde 5 hafta sonunda oluşan Puan Tablosu

...

Güzel maçlar çıkarmışsın tebrik ederim.

çok güzel gidiyorsun tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Sezonun ilk maçı geldi çattı.
    18.500 biletin tamamının tükendiği maça taraftarımız büyük bir heyecanla ortak oluyordu.
    Hafta boyunca çalıştığımız taktik üzerinde ilk 11 belirledik ve maç saatini beklemeye başladık

İlk 11 ve Taktiğimiz

ve Güzel Gecenin Güzel Sonucu

Lig Tv Mikrofonlarına konuşan İbrahim Baldemir Şunları Söyledi

Öncelikle buradan taraftarımıza kocaman sevgilerimi yolluyorum bugün bizi yanlız bırakmadılar. Maça gelecek olursak erken bir golle öne geçtik ancak uzun süre koruyamadık ve hemen gol yedik Antalyaspor özellikle ceza alanı dışından çektiği şutlarla etkili olmaya çalıştı ancak isabet oranı çok düşüktü. Biz daha çok organize olmaya ve pozisyonları daha iyi değerlendirmeye çalıştık Nitekim ilk yarının sonlarına doğru bulduğumuz golle öne geçtik. İkinci yarının başlarında attığımız gol ise bir nevi rakimizin gardını düşürmede etkili oldu Oyuncularımı tebrik ediyorum ancak biraz daha agresif oynamak zorundayız bunuda zamanla aşacagımızı düşünüyorum.

@mekking: ben teşekkür ederim
    ya bu işde bir yanlışlık var yada sen bu maçı tekrardan oynadın =) kardeşim 11 de adem sarı gözükmüyor hadi sonradan aldın desek maç sonu screeninde oyuncu değişikliği gözükmüyor ne iş ? yada benmi hatalıyım çözemedim...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@elapuesto

Hocam, yanılmıyorsam 25.dakikalarda Zafer Yelen darbe aldı ve kondisyonu 60'lara kadar geriledi, daha fazla oyunda durup sakatlanmasın diye Adem'i oyuna aldım, Ayrıca hiçbir oyuncu değişikliği maç sonu screen'inde, ana maç temasında görünmüyor tüm paylaştığım maçlara bakarsan bunu görebilirsin.

Son olarak bundan sonra Veriler kısmının da SS'sini paylaşayım da kafalar karışmasın
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Kupa'da Rakip Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası Gruplarına Dahil Olabilmek İçin Eleme Maçındaki Rakibimiz Belli Oldu...

...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Ligde 6.Hafta

Süper Lig'de 6.Hafta'da Karabük Takımına Konuk Olduk.

11'Ler

Maç Sonucu

Veriler

BASIN AÇIKLAMASI

Bugün zor bir deplasmandan 3 puanı 4 golle çıkarmasını bildik, Klasik bir kontra-atak sistemimizle daha ilk yarıda maçı koparmamız sevindirici gün geçtikçe daha iyi bir takım olma yolunda aşamalar kaydediyoruz, oyuncularıma güvenim tam daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Haftaya İstanbul'da Belediye takımına karşıda aynı futbolu oyuncularımdan bekliyorum.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Lig'de 7.Hafta

Süper Lig'de 7.Hafta Belediye deplasmanına konuk olduk.

İlk 11'ler

Maç Sonucu

Veriler

BASIN AÇIKLAMASI

Geçen haftaki kontra atak oyun düzenimize karşı bu hafta ligin iyi top yapan takımlarından biri olan İstabul BB'ye karşı top çeviren,ayağında top tutan ve dengeyi koruyabilecek bir 11 kurduk İlk Yarı şansımızında yardımıyla bu dengeyi devam ettirdik. İkinci yarının başlarında ofansif hatta 2 değişiklik yaparak oyunu karşı tarafa yıkmaya çalıştık nitekim Golü de bulduk... Golden sonra bir deplasman takımı gibi davranarak geriye çekildik ve nitekim 3 puanla ayrılmasını bildik.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Lig'de 8.Hafta

Süper Lig'de 8.Hafta maçında Evimizde Bursaspor'u konuk ettik.

İlk 11'ler

Maç Sonucu

Veriler

BASIN TOPLANTISI

Bugün burada son şampiyonu ağırladık Kendi evimizde oynadığımızdan kontra-atak futboluyla oynamayı benimsemedim çünkü ters tepebilir ve mahkum bir futbol oynayabilirdik, kendi sahamızda oynadığımızın verdiği gazla aşırı ofansif oynamaktan da kaçındık, yapabileceğimiz en iyi şey dengeli bir futbol oynayarak maçı kontrol altında tutmaktı uzun süre bunu başardık buradan alınan 1 puan benim için önemlidir takım iyi yolda oyuncularımı kutluyorum.

8 Hafta Sonucunda Oluşan Puan Tablosu

...

23. Default

Güzel devam ediyorsun Jaycee yerine ademi oynat ben verim almıştım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by emohoony View Post
    Güzel devam ediyorsun Jaycee yerine ademi oynat ben verim almıştım
    teşekkür ederim.
    Jaycee zaten son şanslarını kullanıyor hemen kestirip atmak istemiyorum ama Adem gerçekten verimli.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

ibocan başarılar.. nerelerdesin kaç yıldır yahuu
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    ibocan başarılar.. nerelerdesin kaç yıldır yahuu
    eyvallah

okul,sınavlar,stresler reel hayat derken koptuk uzun zaman
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default ZTK Eleme

Ziraat Türkiye Kupası Eleme Müsabakasında Sahamızda Karşıyaka'yı Konuk Ettik.

İlk 11'ler

Maç Sonucu

Veriler

BASIN TOPLANTISI

Bugün sahaya yedek ağırlıklı bir kadroyla çıktık, kadrodaki diğer oyuncularımın performansını görmem açısından iyi bir maç oldu kazanmak ve yolumuza devam etmek güzel, hafta sonunda İzmir'de Buca deplasmanından da iyi bir sonuçla ayrılmak istiyoruz.
    ...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Kariyer gayet güzel gidiyor. Takipçinim. Shittu ise Anadolu takımları için gayet kaliteli bir defans.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Lig'de 9.Hafta

9.Hafta mücadelesinde Bucaspor'a konuk olduk.

İlk 11'ler

Maç Sonucu

Veriler

BASIN TOPLANTISI

Bugün burada güzel bir oyunla 3 puanı almasını bildik. Bir deplasman takımının yapması gereken herşeyi yaptığımızı düşünüyorum. Jayzee, ona verdiğim şansı kullanmasını iyi bildi ilk yarı biraz daha becerikli olsa 4 gol rahat atabilirdi onun yapısına göre bir maçtı diyebilirim, İkinci yarı fark 3 olduktan sonra oyunu rolantiye almamız 2 gol yememize neden oldu hafta içinde bu konuda oyuncularımı uyaracam gecenin en kötü tarafı ise Sezer'in sakatlığı oldu yapılan kontrollere göre en az 4 hafta sahalardan uzak kalacak ve gelecek hafta Kayserispor maçında forma giyemecek.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Süper Lig'de 10.Hafta

Süper Lig'de 10.Hafta Mücagelesinde Kayserispor'u Konuk Ettik.

İlk 11'ler

Maç Sonucu

Veriler

BASIN TOPLANTISI

Bu maça sahamızda çıktığımız sistemden biraz farklı olarak kanat oyuncularını en uca koyarak takım oyunu mantelitesinde oynamayı planladık ancak ayağımızda fazla top tutamamız ilk yarı oyuncu ve sistem değişikliğini zorunlu kıldı.Batuhan genç olmasına rağmen umut vaat eden oyuncuların başında geliyor ileride top tutmak ve uzun toplarda hava hakimiyeti sağlamak için genelde kullanmadığım 2.forveti oyuna aldık nitekim bunda başarılı olduk Batuhan'da attığı iki golle bu fırsat iyi değerlendirdi. Haftaya çok önemli bir Galatasaray deplasmanımız var puan ve puanlar için oraya gidiyoruz.
    ...

Sayfa 1 / 13 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri