1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Stadyum ve futbolculu arka planlar

Default Stadyum ve futbolculu arka planlar

Öncelikle kusura bakmayın çünkü bu konuyu nereye açacağımı bilemedim. Konuya gelirsek:
    Yıllar öncenin Championship Manager oyunlarında arka planlarda çok hoş arka planlar olurdu. Barcelona, Chelsea, Real Madrid gibi takımların kupa törenleri, stadyum resimleri, ikili mücadele anlarını gösteren resimlerle oyun daha renkli hale gelirdi. Birkaç seneden beri bu tip bir çalışma var mı merakı ile araştırıyorum ama hiçbir şey bulamadım.Yardımcı olan olursa çok sevinir, şimdiden teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

cm 97-98 de vardı fazla resim yoktu ama yinede çok renkliydi
    eto'o bitmiş.

Ben internetten all graphics diye bi dosya ındırdım onun ıcınde oyleydı örneğin Trabzonspor'a tıklıyodum sahası falan gozukuyodu arka planda bi oyuncuya ıtklıyodum sevinci yada mücadelesi gözüküyo ama sildim çok kötüydü göz yoruyodu, boyutu 6 GB olması lazım istersen link atarım. Bütün grafikler var Türkiye 3 ligindeki takımların logoları tek. direktör resimleri futbolcu resimleri vs vs..

Quote Originally Posted by Harun Aslan View Post
    Ben internetten all graphics diye bi dosya ındırdım onun ıcınde oyleydı örneğin Trabzonspor'a tıklıyodum sahası falan gozukuyodu arka planda bi oyuncuya ıtklıyodum sevinci yada mücadelesi gözüküyo ama sildim çok kötüydü göz yoruyodu, boyutu 6 GB olması lazım istersen link atarım. Bütün grafikler var Türkiye 3 ligindeki takımların logoları tek. direktör resimleri futbolcu resimleri vs vs..
    Ben de bunu yazdıktan sonra birkaç tane arka plan buldum ama belirttiğin gibi çok göz yoruyordu. O yüzden sildim. Çok teşekkür ederim yine de

Mesaj Yetkileri