1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: 2 haftalik kontrat

Default 2 haftalik kontrat

Arkadaslar oyunda 2 haftalik kontrat imzalak var mi oyuncuyla?

2 oyuncu aldim (transfer sezonu degildi), transfer sezonu acildi oyunculari aldim takima geldiler 2 hafta sonra takimdan gittiler sozlesmeleri bittigi icin. Boyle birsey olmasi mumkun mu?

Sozlesme imzalarken tarihi en erken tarih yapsak bile yine en az bi 6 ay falan olmuyor mu.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

ilk defa duydum :S sanırım 2 haftalık contract yok dıye bilyirm

eger yıl sonu kontratı bıten oyuncuyu devre arasında kontrat ımzalıyorsan kontrat bıtış tarıhıne dıkkat edin , mesela oyuncunun kontratı 31.5.2010 da bitiyordur siz 1.7.2010 a kontrat yapmıs olabılırsınız

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Quote Originally Posted by bobobobo View Post
    eger yıl sonu kontratı bıten oyuncuyu devre arasında kontrat ımzalıyorsan kontrat bıtış tarıhıne dıkkat edin , mesela oyuncunun kontratı 31.5.2010 da bitiyordur siz 1.7.2010 a kontrat yapmıs olabılırsınız
    evet buna benzer olaylar yaşanabiliyor...bende lukaku'yu kiralamıştım ama adamın kiralık kontratı hemen değil yaklaşık 1 sene sonra başladı ve 1-2 hafta sonra geri gitti boşa para verdik

sozlesmeleri devam ediyordu. 6.5 mi ne odedim bonservisine 2 hafta sonra gittiler. telden girdigim icin ss yi koyamiyorum. adam gitti yeni sozlesme onerdigim zamanda kabul etmiyor.

birde kiralik degil satin aldim

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by Blackstorm87 View Post
    evet buna benzer olaylar yaşanabiliyor...bende lukaku'yu kiralamıştım ama adamın kiralık kontratı hemen değil yaklaşık 1 sene sonra başladı ve 1-2 hafta sonra geri gitti boşa para verdik

Lukakunun 1 sene sonra gelmesinin sebebi yaşının 18 olmaması. yaşı doluşnca geliyor o yüzden sözleşmede zamanı da dolmuş oluyoe geldiğinde.....

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Quote Originally Posted by exe_genesis View Post
    Arkadaslar oyunda 2 haftalik kontrat imzalak var mi oyuncuyla?

2 oyuncu aldim (transfer sezonu degildi), transfer sezonu acildi oyunculari aldim takima geldiler 2 hafta sonra takimdan gittiler sozlesmeleri bittigi icin. Boyle birsey olmasi mumkun mu?

Sozlesme imzalarken tarihi en erken tarih yapsak bile yine en az bi 6 ay falan olmuyor mu.
    Bence yaşı 18 değilse eğer hemen gelmiyor zaten yaşı dolunca geliyor ve geldiğinde de sözleşmenin bitiş tarihi gelmiş oluoy geneldeç genç oyuncu alırken sözleşmelere dikkaat

Sheriff Misafir

18 yaş altında yerli oyuncu alıyorsan bu dediğin durum gerçekleşebilir.

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    18 yaş altında yerli oyuncu alıyorsan bu dediğin durum gerçekleşebilir.
    18 yasindan genc degiller. Biri 26 digeri 27 olmasi lazim. Yanlislikla serbest birakmis olamam zaten klup izin vermez.

Mesaj Yetkileri