Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 63 sonuç

Konu: Walter Sakana's Style (5 farklı Skin)

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Denizlispor Skin'de isterim .
    Onuda senden alalım artık

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Walter Sakana's Style indirdim hocam ellerine sağlık .
    Teşekkürler, umarım memnun kalırsın

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Olay Dark Style'de bitmiştir abi. Kullanmayı düşünüyorum.
    Sanırım genelde herkes en çok onu beğendi, demek ki bir sonraki çalışmamda gene Dark tarzı birşeyler yapmak lazım denerseniz eksik yanlarını da yazarsanız sevinirim.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Abi benim istediğim maç ekranında formaların büyük gözükmesi örneğin Neue temasında formalar büyük gözüküyor default'a bakıyoruz çok küçük bu olayı biliyorsan ve uygularsan çok iyi olabilir diye düşünüyorum abi.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Abi benim istediğim maç ekranında formaların büyük gözükmesi örneğin Neue temasında formalar büyük gözüküyor default'a bakıyoruz çok küçük bu olayı biliyorsan ve uygularsan çok iyi olabilir diye düşünüyorum abi.
    tamam bunuda not ettim
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    tamam bunuda not ettim
    Abi msne gelsene .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Walter Sakana's Style ve Walter Sakana's Dark StyLe Skin güzel olmuş elinize sağlık kullanıcam. gs temasının Göztepe li olanı olsa tadından yenmezdi

Dark Style indiriyorum çok hoş olmuş Gabi abi ellerine sağlık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dark Style süper olmuş abi eline sağlık
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Abi msne gelsene .
    Valla dün akşamüstü gördüm Oğuzcanım, bi bakıp çıktım cevap yazamadım o yüzden

Quote Originally Posted by eminoski View Post
    Walter Sakana's Style ve Walter Sakana's Dark StyLe Skin güzel olmuş elinize sağlık kullanıcam. gs temasının Göztepe li olanı olsa tadından yenmezdi
    Teşekkürler, umarım memnun kalırsın. Keşke zaman olsada tüm takımların temalarını yapabilsek ama öyle bi işe kalkışsak Fm2013'e anca yetişir heralde

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Dark Style indiriyorum çok hoş olmuş Gabi abi ellerine sağlık.
    Sağol Emirhan beğenmene sevindim.

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Dark Style süper olmuş abi eline sağlık
    Teşekkürler yorumun için
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2005

Hocam bir konu hakkında yardımına ihtiyacım var, eğer edersen sevinirim.

Ben skinin yazı şeklini aşağıdaki skinde ki gibi yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba ?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Hocam bir konu hakkında yardımına ihtiyacım var, eğer edersen sevinirim.

Ben skinin yazı şeklini aşağıdaki skinde ki gibi yapmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim acaba ?
    2 yol varda biri karışık. Ben kolay yolunu anlatayım.

skinin klasörünün içinde fonts adında bir klasör olacak, yoksa oluşturacaksın. Daha sonra kullanmak istediğin font'u vera ve verabd olarak adlandırıp bu klasörün içine atacaksın. Klasörde o isimde fontlar varsa üstüne yazdıracaksın. Bu işlemle oyundaki standart font'u kendi kullanmak istediğin ile değiştirmiş oluyorsun.

Yani özetle vera ve verabd olarak adlandırdığın font aşağıdaki klasörde yer alacak:
    Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins\skin adı\fonts

Bu basit yolu ancak kullanacağın font standart vera fontundan boyut olarak farklı olursa oyundaki yazılar çok küçük yada büyük çıkabiliyor. Eğer öyle olursa yaz, onu düzeltmenin yolunu da açıklarım.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Ya hocam bir şey sorucam, skin yükleyince manajer resmi gidiyor, gitmemesi için ne yapmamız lazım?

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by erayaydemir1903 View Post
    Ya hocam bir şey sorucam, skin yükleyince manajer resmi gidiyor, gitmemesi için ne yapmamız lazım?
    Tüm yüklediğin skinlerde mi oluyor yoksa belirli bir skini yükleyince mi?
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Tüm yüklediğin skinlerde mi oluyor yoksa belirli bir skini yükleyince mi?
    hepsinde oluyor hocam ya, mesela orjinal dark da oynuyorum ben şu an başka bir skin yükleyip saveli oyunu onda açayım menajer resmi uçmuş oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

ellerine sağlık hepsi çok güzel gözüküyor dark skini indiricem fakat 11.0.0 da çalışırmı? Çoğu skin 11.1.0 ve üstünde çalışıyor genelde de o yüzden sordum..

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by Suicider View Post
    ellerine sağlık hepsi çok güzel gözüküyor dark skini indiricem fakat 11.0.0 da çalışırmı? Çoğu skin 11.1.0 ve üstünde çalışıyor genelde de o yüzden sordum..
    Evet çalışır, hepsinin minimum versiyonunu 11.0.0 yaptım
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

hepsinde oluyor hocam ya, mesela orjinal dark da oynuyorum ben şu an başka bir skin yükleyip saveli oyunu onda açayım menajer resmi uçmuş oluyor
    O zaman kötü : ) Belirli bir skinde olsaydı daha rahat mantık yürütebilirdik. Açıkçası kesin cevabını bilmiyorum, şuan yoğunum eve gidince bir araştırayım çözümünü bulursam yazarım. Menajer ve oyuncu resimleri kullanmadım, bir kaç tane ekleyip denerim bakayım bende de olacak mı.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

O zaman kötü : ) Belirli bir skinde olsaydı daha rahat mantık yürütebilirdik. Açıkçası kesin cevabını bilmiyorum, şuan yoğunum eve gidince bir araştırayım çözümünü bulursam yazarım. Menajer ve oyuncu resimleri kullanmadım, bir kaç tane ekleyip denerim bakayım bende de olacak mı.
    Eyw sağolasın

Galatasaray skinde, new game ekranında Hagi' nin fotoğrafının çıkması çok hoş Çok teşekkürler

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

2 gündür araştırıyorum ama aynı sorunu yaşayana rastlamadım. Sigames forumlarına da baktım. Kendi bilgisayarımda sorun çıktı o yüzden deneme fırsatım olmadı.

Şimdi belki sorununun çözümü olmayacak ve yazdıklarımın bazılarını okurken "ya zaten bunları biliyorum" diyeceksin belki ama biz genede sıfırdan başlayıp her şeyi teker teker bir kontrol edelim.

1- Kullanmak istediğin menajer resmi ile config dosyası Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures içerisinde ve aynı yerde mi?

2- Menajer resminin uzantısı .PNG değil .png olacak. Fm2011'den itibaren bu şekilde değişti, yani küçük harflerle. Bunu da bir kontrol et. Gerçi öyle olmasa orjinal skinle oynarken de çıkmazdı ama biz genede bir bakalım

3- Oyunda oyuncu ID numaraları sabittir ancak menajerinki değişkendir (her yeni oyunda değişir). Oyuna girip menajer ID numaranı öğren, sonra menajer resminin config dosyasını not defteri ile açıp ID numaraları aynı mı diye her ihtimale karşın bir kontrol et. Sen gerçi kayıtlı oyunda olduğunu belirtmişsin ama genede denemekte zarar yok. Belki Skin yüklenince bilmediğimiz bir sebepten menajer ID numarası değişiyor olabilir.

4- Oyunda preferences ekranında Use Skin Cache seçilmemiş, Reload Skin On Confirm ise seçilmiş şekilde mi? Değilse bu şekilde yapıp sol altta çıkan Reload Skin'e tıkla (confirm'e değil) ve tekrar bir kontrol et çıkacak mı.

5- Ve klasik cache dosyası silme işlemi. Bunu zaten biliyorsundur Ama bu işlemi oyundan tamamen çıkıp öyle yapmanı tavsiye ederim.

Yukarıda saydıklarımı tek tek kontrol et bi, özellikle 3. ve 4. maddelerde yazılanları. İnşallah olur, bende araştırmaya devam ediyorum.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

arkadaşlar skin i nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilir misijniz

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by bilselli View Post
    arkadaşlar skin i nasıl yükleyebilirim yardımcı olabilir misijniz
    Önce skini Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins içerisine atacaksın. Daha sonra oyunda preferences>display&sound ekranına gelerek sol üstten kullanacağın skini seçeceksin. Sağ taraftaki Use Skin Cache işaretsiz, Reload Skin On Confirm ise işaretli olsun. Son olarak sağ alttaki Confirm'e tıkladığın zaman skin yüklenir.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

2 gündür araştırıyorum ama aynı sorunu yaşayana rastlamadım. Sigames forumlarına da baktım. Kendi bilgisayarımda sorun çıktı o yüzden deneme fırsatım olmadı.

Şimdi belki sorununun çözümü olmayacak ve yazdıklarımın bazılarını okurken "ya zaten bunları biliyorum" diyeceksin belki ama biz genede sıfırdan başlayıp her şeyi teker teker bir kontrol edelim.

1- Kullanmak istediğin menajer resmi ile config dosyası Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\pictures içerisinde ve aynı yerde mi?

2- Menajer resminin uzantısı .PNG değil .png olacak. Fm2011'den itibaren bu şekilde değişti, yani küçük harflerle. Bunu da bir kontrol et. Gerçi öyle olmasa orjinal skinle oynarken de çıkmazdı ama biz genede bir bakalım

3- Oyunda oyuncu ID numaraları sabittir ancak menajerinki değişkendir (her yeni oyunda değişir). Oyuna girip menajer ID numaranı öğren, sonra menajer resminin config dosyasını not defteri ile açıp ID numaraları aynı mı diye her ihtimale karşın bir kontrol et. Sen gerçi kayıtlı oyunda olduğunu belirtmişsin ama genede denemekte zarar yok. Belki Skin yüklenince bilmediğimiz bir sebepten menajer ID numarası değişiyor olabilir.

4- Oyunda preferences ekranında Use Skin Cache seçilmemiş, Reload Skin On Confirm ise seçilmiş şekilde mi? Değilse bu şekilde yapıp sol altta çıkan Reload Skin'e tıkla (confirm'e değil) ve tekrar bir kontrol et çıkacak mı.

5- Ve klasik cache dosyası silme işlemi. Bunu zaten biliyorsundur Ama bu işlemi oyundan tamamen çıkıp öyle yapmanı tavsiye ederim.

Yukarıda saydıklarımı tek tek kontrol et bi, özellikle 3. ve 4. maddelerde yazılanları. İnşallah olur, bende araştırmaya devam ediyorum.
    Çok teşekkür ederim deneyeceğim

Ben skin i indirdim.Dediklerinizi yaptım ama arka plan resimleri bi türlü gözukmuyo benim oyunum türkçe burda bahsettiginiz Use Skin Cache ve ReloadSkin On Confirm yazıları görüntü ve ses ayarlarının neresinde bulunuyo yardımcı olursanız sevinirim..

Quote Originally Posted by namocuq View Post
    Ben skin i indirdim.Dediklerinizi yaptım ama arka plan resimleri bi türlü gözukmuyo benim oyunum türkçe burda bahsettiginiz Use Skin Cache ve ReloadSkin On Confirm yazıları görüntü ve ses ayarlarının neresinde bulunuyo yardımcı olursanız sevinirim..
    Display&sound bölümünden ' Show background pictures ' i işaretleyerek background fotolarına işlerlik kazandırabilirsiniz. ' Use skin cache ' ve ' Reload skin on confirm ' de hemen üst bölümde yer almaktadır. İyi oyunlar

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Display&sound bölümünden ' Show background pictures ' i işaretleyerek background fotolarına işlerlik kazandırabilirsiniz. ' Use skin cache ' ve ' Reload skin on confirm ' de hemen üst bölümde yer almaktadır. İyi oyunlar

Olmuyo ne yaptıysam olmadı..

Yüklediğiniz skin ve background dosyaları aynı xml' yi mi paylaşıyor? Yani daha açık bir deyişle, skin ve backgroundlar farklı downloadlar ise bir arada çalışmayabilir.

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Yüklediğiniz skin ve background dosyaları aynı xml' yi mi paylaşıyor? Yani daha açık bir deyişle, skin ve backgroundlar farklı downloadlar ise bir arada çalışmayabilir.

ben darkstyle ı indirdim.onun arka planı resmi default olan gözukmuyo benim derdim bu.resimleri png olarak kaydettim ama gene bişi deişmedi.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Arkadaşın dediği gibi sağ üst tarafta.

Show Background Pictures (Arkaplan Resimlerini Göster) seçeneği işaretli olmasa da ana arkaplan resmi çıkar, bende işaretli değil mesela.

ben darkstyle ı indirdim.onun arka planı resmi default olan gözukmuyo benim derdim bu.resimleri png olarak kaydettim ama gene bişi deişmedi.
    Arkaplan resimleri JPEG formatında olmalıdır, .png yaparsanız çıkmaz.

Oyunda Skini seçebiliyorsanız herhangi bir ayar yapmaya gerek yok ve normalde arkaplan resminin çıkması lazım, yani ortada başka bir sorun var demek ki.

Şimdi; "\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics" içerisinde backgrounds adında bir klasör var mı? Eğer bir grafik paketi yüklediyseniz ve bu klasör varsa bir çakışma yaşanıyor olabilir. Yani oyun bu klasördeki arkaplan resmine öncelik tanıyor olabilir. Birde Türkçe yama dışında başka birşey yüklediniz mi?

Eğer sorun yukarıda yazdığım da değilse o zaman görüntü & ses ayarları ekranının ekran görüntüsünü alıp buraya ekleyin bir bakalım.

Arkadaşın dediği gibi sağ üst tarafta.

Show Background Pictures (Arkaplan Resimlerini Göster) seçeneği işaretli olmasa da ana arkaplan resmi çıkar, bende işaretli değil mesela.

Arkaplan resimleri JPEG formatında olmalıdır, .png yaparsanız çıkmaz.

Oyunda Skini seçebiliyorsanız herhangi bir ayar yapmaya gerek yok ve normalde arkaplan resminin çıkması lazım, yani ortada başka bir sorun var demek ki.

Şimdi; "\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics" içerisinde backgrounds adında bir klasör var mı? Eğer bir grafik paketi yüklediyseniz ve bu klasör varsa bir çakışma yaşanıyor olabilir. Yani oyun bu klasördeki arkaplan resmine öncelik tanıyor olabilir. Birde Türkçe yama dışında başka birşey yüklediniz mi?

Eğer sorun yukarıda yazdığım da değilse o zaman görüntü & ses ayarları ekranının ekran görüntüsünü alıp buraya ekleyin bir bakalım.

Zaten JPEG di ilk basta ama gene çıkmadı.

Oyunda Skini seçebiliyorum.Başka bi sorun var

Graphics'in içinde background adında bi klasör yok.Takım Logoları ve Takım Formaları paketlerini yukledim.Onlarda zaten background die bi klasör yok.

Görüntü ve Ses Bölümünün Resmi

http://img535.imageshack.us/img535/6112/aseqwe.jpg

dark çok güzel gözüküyor gerçekten.. ellerinize sağlık..

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri