Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
22. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

3 13.64%
  • İyi

12 54.55%
  • Vasat

5 22.73%
  • Hayal kırıklığı

2 9.09%
1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: Yiğit İncedemir | Dm | 25

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Yiğit İncedemir | Dm | 25

Adı Soyadı : Yiğit İncedemir

Kulüp : Manisaspor

Pozisyonu : Dm (Mc)

Oyun Başı Satış Fiyatı : 1.2 M$

Fenerbahçe'de 3 yıl oynattım, müthiş istikrarlı.Yeni versiyonlar bazı özellikleride 1er 2şer artmış ki, bu kalitede kaç tane yerli oyuncu bulunabilir.Kesinlikle tavsiye ederim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Evet bende sözleşmesi bitrken imzalatmıştım faydalı bir oyuncu

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

oyunda denemedim ama bu özelliklerle achor man olarak iyi oynar defansin önünde

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Kaliteli bir oyuncu gerçektede fakat almaya elim gitmiyor. Sol ayağınının 0 olup sol ayağına gelen topu sağ ayağı ile vurmaya çalışıpta daha da rezil ettiği çok pozisyonu gördüm.

Fakat oyun profili olarak çok kaliteli orası çok ayrı.

Sol ayağı 0 olsa tercih ayağı "right only" olarak görünürdü. Right olması sol ayağını da belli ölçüde kullanabildiğini gösteriyor.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by hhkahraman View Post
    Sol ayağı 0 olsa tercih ayağı "right only" olarak görünürdü. Right olması sol ayağını da belli ölçüde kullanabildiğini gösteriyor.
    Demekki değerleri veren yanlış vermiş. Başka Yiğit'i izlemiştir. 5'ten fazlasını alamaz. Kaç üzerinden bilmiyorum ama 20 üzerinden baz aldım.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Fink'i satıp boşalan mevkiyi bu adamla doldurmaya karar verdim.

profili çok iyi stsl de çok iş yapar..

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

ne olarak oynatıyorsunuz? composure ve decisions özelliklerine bakınca tam bir saatli bomba gibi görünüyor.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ball Winning Midfielder.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Her türlü oynuyo Yiğit. Performansı çok iyi ve kolay kolay sorun çıkarmıyo takımda.

yiğit iyi ya.daha sezon başı olmasına rağmen banko oyuncum oldu.anchorman oynatıyorum.verim alıyorum

Çok mücadeleci bir oyuncu 3 büyüklerde rahatlıkla oynayabilir

selçuk baroni gibi adamlardan temizledim takımı ve yiğiti aldım sırıtmıyor daha iyi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Türkiye ligi böyle oyuncu kaynıyor. 7 - 7,15 arası ortalama performansla oynatırsınız; o da takım iyiyse. Oyunun tek yönünü oynayabildiği için bence o kadar iyi değil. Ancak antrenmanlarda stoper çalıştırıp göbekte oynatırsanız orta üst sınıf bir stopere sahip olabilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

11.3 yamasında 2.sezona başlarken 3.7 M euro bonservis verdim değeceğine inanıyorum geçen sezon Selçuk iyi oynamıştı Yiğit ondan daha kaliteli görünüyor o yüzden oda verdiğim görevi iyi yapacaktır diye umut ediyorum

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Selçuk ve Colman'a alternatif olarak 1,5 milyon €'ya aldım, bakalım ne yapacak.

Mücadeleci Orta Saha olur heralde. Selçuk'un alternatifi. Teşekkürler

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Peki Yiğit İsmail Gökoğlan'ı deneyen var mı?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Sivasspor ile 2 . sezon almıstım , orta sahada defansıf gorev veriyorum yanı gecen sezon 40 maca cıkarttım neredeyse sarı kart dahi görmedi sakatlık derdi olmadı mükkemmel bir adam gercekten

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

Türkiye liginde Türk statüsünde oynatabileceginiz en iyi mücadeleci orta saha oyuncusu.İstikrar var adamda

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by tunacino View Post
    yiğit iyi ya.daha sezon başı olmasına rağmen banko oyuncum oldu.anchorman oynatıyorum.verim alıyorum
    Orada gerçekten faydalı olur. Özellikle geriye yaslandığınız maçlarda 3. stoper gibi araya girer kafa topu bırakmaz.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yiğit Türkiye ligindeki her takımda oynayabilecek kaliteli bir futbolcu. Benim kariyerimde hep 7.10 civarlarında geziniyordu.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

benim kriterlerime göre çok iyi bir oyuncu değil.. türkiyede orta sıra takımları için ideal bence.. Galtasaray Fener gibi takımlarda ise gereksiz bence.. en fazla iyi bir yedek olur benim takımımda..

Mesaj Yetkileri