1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Hoffenheim ile Bundesliga'da Yolculuk

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Thumbs up Hoffenheim ile Bundesliga'da Yolculuk

Okudum kabul ediyorum.

Hoffenheim ile hedefimiz Bundesliga sampiyonlugu. Kariyer uzun soluklu olmayabilir en fazla 2-2,5 sezon oynuyorum, 2 sezona bakalim kac tane kupa sigdirabilecegim.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Başarılar Dilerim.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Başarılar dilerim

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Sagolun beyler.
    Takimin dizilisini 4-3-2-1 olarak belirledim.

Hazirlik maclari

Alman kupasi ilk tur mücadelesi. Rakibimiz ile aramizdaki güc farki belli kolay bir mac oldu

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Gelen ve giden oyuncular:

Ante Vukusic, kendisinden cok büyük beklentim var profili iyi, gelisime acik bir oyuncu.

Ruben Dario, altyapi icin transfer ettim yine gelisime acik bir oyuncu.

Bressan, tesadüfen buldugum bir oyuncu. Daha önce hic denemedim fakat özellikleri fena durmuyor Salihovic'in yedegi olarak aldim.

Kouassi N'Goran, defansta yedekte durabilecek orta düzey ve gelisime acik genc oyuncu ararken tesadüfen buldum.

Nazifi Inuwa, arkadasi N'Goran ile ayni takimdan geldi buda tesadüfen buldugum bir oyuncu.

Jonathan Cristaldo, tanimayan yok herhalde Ibisevic'e alternatif olsun diye aldim normalde herkesin aldigi oyunculari almayi sevmem ama baska alternatifim yoktu.

Bunlarin disinda Ocak 2011 de takima 5 oyuncu daha katilacak bunlardan ücünü bedavaya aldim biriside 18.000€ ya geldi yani neredeyse oda bedavaya geldi Ayrica 2012 de takima katilacak 2 genc oyuncu ile anlastim. Profillerini ilerleyen zamanda koyucam Bu arada teknik kadroda da degisiklige gidildi:

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

bu takıma direktman 4-3-3 oynamak yakışır abi

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Ligde 10. hafta geride kaldi aldigimiz sonuclar:

Kupada Schalke ile eslestik.

Lig tablosu:

11. Hafta Freiburg maci

Macin henüz basinda yedigimiz gol ile soka girdik ikinci yari toparlandik. Freiburgun kalecisi costu son dakikalarda Ba'nin net pozisyonunu cikardi. Oyuncularin performansi beni mutlu etti. Vukusic ligdeki 3. golünü atti takima alismaya basliyor yavas yavas.Mainz ligde 1 puan farkla 1. siraya yükseldi 2. sirada biz variz.

Nesil
    2010
    Yer
    Kocaeli / İzmit

Güzel gidiyorsun Ligde Schalkeyi yendin umarım kupadada yenebilirsin

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

İyi gidiyosun ama çok az atıyosun gibime geldi

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bu taktiğin sadece Hoffenheim'de değil, genelde bütün takımlarda en büyük özelliği az gol atıp, az gol yemek.Nitekim sende öyle gidiyorsun.Başlangıç süper.Böyle gidersen Bundesliga şampiyonluğu işten bile değil.Bu arada Weis Sigurdsson'u katlar, cebine koyar be hocamDaha ofansif olmak adına kanatlarıda atak oynatıp, Mc'nin birini Sup. yapıp, Dm'yi Defend yapmanı öneririm nacizane.Başarılar dilerim.Kapatana kadar takipteyim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Bu taktiğin sadece Hoffenheim'de değil, genelde bütün takımlarda en büyük özelliği az gol atıp, az gol yemek.Nitekim sende öyle gidiyorsun.Başlangıç süper.Böyle gidersen Bundesliga şampiyonluğu işten bile değil.Bu arada Weis Sigurdsson'u katlar, cebine koyar be hocamDaha ofansif olmak adına kanatlarıda atak oynatıp, Mc'nin birini Sup. yapıp, Dm'yi Defend yapmanı öneririm nacizane.Başarılar dilerim.Kapatana kadar takipteyim.
    Yorumun icin sagol. Dedigin gibi bu taktikle az gol atip az gol yiyorsun. Güzel bir taktik ben genelde 4-4-2 oynarim fakat Hoffenheim'da Ba-Ibisevic-Obasi üclüsü varken bu taktigi deneyeyim dedim Birde o taktik resmini sezon basinda almistim sonradan atak yaptim kanatlarida. Sigurdsson konusunda haklisin bayagi etkisiz sezon basinda iyiydi sonradan performansi düstü yerine Bressan'i oynatiyorum daha etkili oynuyor. Weis'i orta alanda bir kac kez denedim pek bir varlik gösteremedi.

Ilk devreyi lider olarak kapattik.

11. Haftadan 17. Haftaya kadar olan fikstür.

Schalke ile oynadigimiz kupa maci

Schalke'yi adeta ezdik bu kadar farkli bir skor beklemiyordum oyuncularin performansi ligin son haftalarinda yükselmeye basladi özellikle Ba costu son maclarda Birde Metzelder cok talihsiz lig macinda da kendi kalesine gol atmisti bize karsi

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Bu arada devre arasi gelecek dedigim oyuncular geldi

Dede, Gözlemcim Bierhoff'un katkilariyla buldugum bir oyuncu sezon basinda Brezilya'ya yollar yollamaz rapor gönderdi profilini begendim sözlesmeside Aralik ayinda bitiyordu bundan iyisi olamaz dedim ve sözlesme önerdim

Juan, yine Bierhoff'un raporuna göre aldim profili iyi olsada istatistikleri o kadar ic acici degil yinede denemekte fayda var nede olsa bedavaya geldi

Sani Emmanuel, bu elemani fenere almistim fakat deneme firsatim olmadi belki burda denerim diye aldim.

21 Ocak 2011 de bir transfer daha gelecek

Bu arada Liverpool Ibisevic'e 6,250,000 € nakit ve 20 golde 1,500,000 € para önerdi ben 7,500,000 € nakit + 20 golde 1,500,000 € da diretiyorum bakalim nereye kadar gidecekler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Başarılar...

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Ibisevic'in derdi anlasildi maasini yükseltmek istiyormus bende dedim Liverpool niye bu kadar diretiyor adamlar arka arkaya 20 kere teklif yaptilar sonunda 300 milyon € istedimde kurtuldum

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Devre arasi hazirlik maclari cok iyi gecti.

18.Haftadan 24. Haftaya kadar olan maclarimiz. Werder galibiyeti ile 1. siradaki yerimizi koruduk 56 puana ulastik. 2. siradaki rakibimiz Leverkusen ile aramizda 10 puan fark var 25. Hafta maci deplasmanda Leverkusen ile oynanacak.

Leverkusen'e karsi ceyrek finalde biraz zorlansakta uzatmalarda attigimiz golle turu gecmeyi basardik. Mainz macinda 2-0 öne gectik as kalecimizin eksikligini hissettik yedek kaleci cok komik goller yedi.

Almanya Kupasi yari final mücadelesi Augsburg'a karsi üstün bir oyun sergiledik rahat bir yari final maci oldu.Obasi daha yeni sakatliktan cikti tekrar sakatlandi sezon sonu saticam bir türlü yararlanamadim ondan.

Kusura bakmayin maclari tek tek koymuyorum fazla yer kaplar diye fakat istediginiz mac varsa ayrica koyabilirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

beyler ilgi yoksa bosuna oynamayalim zaten öylesine oynuyorum can sIkintisindan

Lig sonu tablo en yakin rakibimiz Bayern'e 13 puan fark attik

Alman kupasi finalini zorlanmadan kazandik Wolfsburg cok etkisizdi

acikcasi oyundan simdiden sogudum fm 2011 nedense cok kolay olmus yada bana öyle geldi oyun ilk ciktiginda fenerle ilk sezonda cl yi felan almistim sonra birakmistim oynamayi bu 2. kariyerim taktigi antrenman programini felan kendim hazirladim. birazdan yaptigim transferleride koyacagim.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

2011-2012 sezonu transferleri

Almanya kupasi ilk turu ve ligin ilk 4 haftasi

Acikcasi lige iyi bir baslangic yapamadik son Bochum macinda 2-0 dan 2-2 oldu 20 tane pozisyona girdik Ibisevic hepsini disari vurdu

Sampiyonlar Ligi gruplari kurasi cekildi

Disli bir gruba düstük insAllah Fener ile el ele cikariz

hocam ilk sayfada sezon bitirmissin ilgi olması icin hafta hafta heyecan yasatmak lazım insanlara gercege yakın olması lazım adı üstünde kariyer hikayesi senin bu yaptıgın hikaye degil direk kariyer özeti olmus genede paylastıgın emek verdigin icin sagol bide bu 20 bin yuroluk oyuncuları nasıl buldun cok merak ettim

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

hafta hafta koyunca 20 tane resim arka arkaya koymus olurum kimseyi rahatsiz etmiyecekse arka arkaya her macin resmini koyarim.. o oyunculari oyundaki "search" kisminda oyuncu ararken buldum.. ikiside gelisim gösteremedi sattim..

kimseyi rahatsız etmez dostum daha zevkli bi hale gelir. en azından heyecan yasatır bu hafta nolucak kazanabilecekmi diger takımlar ne yaptı puan farkı kaca indi vs..

Mesaj Yetkileri