1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: 3 lü forvet komutları

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Default 3 lü forvet komutları

ARkadaşlar kendime göre 4-3-3 oynamak istiyorum.Klasik şekilde. 4-1(dmc)-2(mc)-3 şeklinde.Fakat bu ileriki 3 lünün oyuncu rolleri ne olmalıdırki tam verim alabileyim?Bi de width ve defensive line i ne yapmam lazım.Her ikisini de sona dayadım fakat çok açık veriyo defansım.2 dc mde central defender

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Poacher Complete Forward Advanced Forward olarak ayarladım ben. Gayette verimli oluyor. Özellikle Advanced Forward oyuncun hızlı ve crossing özelliği iyi olursa diğer forvetler çok gol atıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

3 ü de poacher oynayabilir. ortadaki target man ya da complete olup diğer 2si poacher olabilir. Benim oynattığım şekiller bunlar ve oldukça verim alıyorum
    Football is simple,but Football Manager is not

bence:
    1 advanced
    1 complete/target
    1 deep lying

Ortadaki Target Man-Support, diğer ikisi Deep Lying Forward-Attack rolüyle 55.turnuvada kupa kaldırdım. Bu rollerde 11'de de başarılı olabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    11

3'lü Stye geçtiğim zaman; Deep Lying(Attack)-Target Man(Support)-Poacher(Attack) şeklinde oynuyorum.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Mesaj Yetkileri