1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Bir Başkadır Benim Memleketim | Çaykur Rizespor |

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Bir Başkadır Benim Memleketim | Çaykur Rizespor |

Geçen sezon son maçta kümede kalan Çaykur Rizespor klübü'nün bunları hak etmediğini bilen ben , artık bu kötü gidişe dur demek amacıyla takımın başına geçtim. Maddi olarak kötü durumda değiliz arkamızda Çaykur gibi güçlü bir şirket var fakat başarı bir türlü gelmiyor. Ama ben bu durumu değiştireceğim. Haydi hep beraber Çaykur Rizespor'u tanıyalım..

Futbola Telekomspor'da başladı fakat kendisini Koray Avcı yapan takımda Çaykur Rizespordur. Bu takımda gösterdiği iyi performanslarla Beşiktaş'a gitti. Daha sonra Anadolu'yu turladı ve tekrar yuvaya döndü. Kendisi bu seneki defansımızın bel kemiği.

Ayman Abdelaziz gerçekten lig standartlarına göre çok üst düzeyde bir ortasaha. Özellikle oyunun defansif yönünü çok iyi oynuyor. Geçmişte Trabzonspor'un formasınıda giymiş yani büyük takım havası solumuş bir isim. Bu sene ortasahamızın bel kemiği olacak.

Forvette bu sene en çok güvendiğim isim belkide Mehmet Al. Geçen sezon Kayseri Erciyesspor'da vasat bir sezon geçirsede bu sene benim elimde bir gol makinasına döneceğini düşünüyorum.

Kuralları okudum ve kabul ediyorum
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Başarılarrrrrrrrr

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

başarılar Rizemi en üstlerde görmek istiyorum

yaklaşık 3 gün evvel kapattım Rize kariyerimi ,ukalalık olmasın ihtiyacın olursa transfer ,kadro yapısı yardımcı olabilirim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Başarılarrrrrrrrr
    Teşekkürler..
    Quote Originally Posted by lazo View Post
    başarılar Rizemi en üstlerde görmek istiyorum

yaklaşık 3 gün evvel kapattım Rize kariyerimi ,ukalalık olmasın ihtiyacın olursa transfer ,kadro yapısı yardımcı olabilirim
    Umarım zaten ilk sezon amacım Süper Lig'e çıkmak. Şu an için yardıma ihtiyacım yok fakat devre arası işler iyi gitmezse bir kaç tavsiye alabilirim tabi sizden.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sonunda bir Rize kariyeri gelmiş.. Takipçinim Eralp, başarılar

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Revolution View Post
    Sonunda bir Rize kariyeri gelmiş.. Takipçinim Eralp, başarılar
    Quote Originally Posted by K1nq35 View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler arkadaşlar..

sakary Ali Misafir

Başarılar dilerim..İnşallah uzun yıllar devam edersin.

Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çaykur Rizespor'da Transfer Harekatı :

Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli ortasahalardan olan Yıldıray Baştürk ile 2 yıllığına anlaştık. Kendisi ortasahadaki yaratıcı oyuncu boşluğunu doldurmaya çalışacak.

Geçen sezon VVV Venlo'da forma giyen fakat takımı tarafından serbest bırakılan Jasar Takak ile anlaştık. Ortasahamızı güçlendirecek ve bu lige göre üst seviye bir isim.

Adem Dursun ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Defansta Koray Avcı'nın partneri yapmayı düşünüyorum Adem'i.

Sol bek için Faruk Bayar'ı transfer ettik. Büyük ihtimalle Ersin'in arkasında yedek bekleyecek ama kadro derinliği için önemli bir isim.

Beşiktaş'tan genç yetenek Onur Bayramoğlu'nu sezon sonuna kiraladık. Kendisine bu sene bol bol şans vermeyi düşünüyorum. Çünkü oldukça yetenekli bir futbolcu.

Yine Beşiktaş'tan Ali Kuçik'i sezon sonuna kadar kiraladık. Forvette kaliteli bir alternatifimiz oldu böylece.

Transfer Tablosu :

Hazırlık Maçları :

İlk hazırlık maçımızı Süper Lig ekiplerinden Konyaspor ile oynadık ve 2-2 berabere kaldık. Dostluk Maçı adıyla oynansada kırmızı kartlar ve sakatlıklar maçta bolca mevcuttu.

Henüz takım hiç hazır değildi ve Fenerbahçe'de bizi doğal olarak hazırlıksız yakaladı. Kendi seyircimiz önündeki maçta hiç bir varlık gösteremedik ve maçtan farklı bir şekilde mağlup ayrıldık.

Fenerbahçe maçından sonra moralsiz çıktığımız Telekomspor deplasmanındada galibiyetle tanışamadık. Maçın üstünlüğü genellikle karşı taraftaydı fakat bizde maçın bazı bölümlerinde etkili hücumlar geliştirebildik.

Son hazırlık maçımızı Tokatspor karşısında oynadık ve oldukça etkili bir futbol izlettik seyircilerimize. Maçın üstünlüğü baştan sona bizdeydi ve 4-1'lik bir galibiyetle moral bulduk.

1. Hafta :

Lige bir Karadeniz derbisiyle başlıyorduk. Kendi sahamızda Orduspor karşısında oldukça etkili bir futbol oynadık ve Clement ile Koray'ın golleriyle rahat kazanıp lige 3 puanla başladık.

2. Hafta :

Adanaspor deplasmanında Ordu maçındaki oyunun tam tersi vardı. Maçın kontrolü tamamen Adanaspor'un elindeydi ve bizi farklı mağlup ettiler.

3. Hafta

Bolu karşısında başa baş bir futbol oynadık. Maçın bazı kesimlerinde onlar bazı kesimlerinde biz üstün taraftık. Girdiğimiz pozisyonları taraftarımızın desteğiyle biz değerlendirdik ve bu zorlu maçtan 3 puan aldık.

4. Hafta :

Gerçekten taraftarsız ve çok sıkıcı bir maçtı. Maçı izleyen 242 kişi futbol adına fazla birşey göremedi. Ama Jasar'ın korner'den attığı golle 1-0 kazandık ve bu sıkıcı maçtan pek hak etmesekte 3 puan çıkardık.

5. Hafta :

Gerçekten çok adaletsiz bir maçtı. Bu maçı kazanmayı gerçekten hak etmiştik ama olmadı. 4 topumuz direkten döndü sayısız pozisyondan yararlanamadık tam neyse maçı kazandık derken 90. dakikada golü yedik ve kendi sahamızda çok önemli bir 2 puan kaybettik.

Puan Durumu :

Bu sene hedefim ilk 2 sıraya girip Süper Lig'e direkt olarak geri dönmek. Fakat oynadığımız oyun bana fazla keyif vermiyor bakalım zamanla neler olacak.

Taktiğimiz :

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Başarılar dilerim..İnşallah uzun yıllar devam edersin.
    Quote Originally Posted by CaykurRizespor View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler arkadaşlar..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Türkiye Kupası Ön Eleme Turu :

6. Hafta :

7. Hafta :

8. Hafta :

9. Hafta :

Türkiye Kupası Playoff Turu :

10. Hafta :

Puan Durumu :

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Transferler ve sonuclar guzel, tebrik ederim

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar dilerim

Nesil
    2009
    Yer
    İskenderun

İyi gidiyorsun.Devam devam

sakary Ali Misafir

Ligte güzel sonuçlar alıyoruz.Aynen devam edebiliriz inşallah.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Başarılar toprağım. Bu kadar memleketlim olduğunu bilmiyordum burda . Pek takıp etmem bu alanı ama Rizeye can feda takip edecez

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar Eralp. Aldığın sonuçlar gayet iyi. Süper Lige rahat çıkacağını umuyorum.
    TariboWest

Mesaj Yetkileri