1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Sir Murat Zihni'den Başarıya Giden Yolda İki Taktik

Cool Sir Murat Zihni'den Başarıya Giden Yolda İki Taktik

Manu ile 8. sezondayım, hemen hemen her kupayı aldım, fire verdiğim çok az kupa var ... .Milli takımlarda da İspanya ile Konfederasyon ve Türkiye ile Dünya Kupası alınmıştır.

7 senede kazandığım başarılar

ATAK TAKTİĞİ

KLASİK TAKTİK

İki taktikte de PLAYMAKER ve TARGET MAN özelliği yükleyin, sonra arkanıza yaslanın .... Yeni taktikler üzerinde çalışıyorum şu an, onları da sizlerle paylaşacağım.

Deneyen arkadaşlar, yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim...

Download için tıklayın

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Taktikle değilde oyunculyla ilgili soru sormak isitiyorum şimdi var olan taktiği bozmak istemiyorum Paulo yu mc denedinmi hiç nasıl onyuyor veya oynar oyun kurucu olarakmı yoksa mid attack olarak mı verim alırım

klasik taktikte henrique yi MC de adanvanced playmaker oynatıyorum ..

eger bi pastore'n yoksa AMC de harıkalar estırıyor .. MC de advanced playmaker oynatıyorum ve taktıgın altındakı seceneklerden oyunkurucu olarak secıyorum ..

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

pedro barçadaki olan mı? iyi mc oynuyormuş ha birde yıllık ortalama yediğin gol ne kadar? taktik için teşekkürler.

pedro'yu real madrid'in alt yapısından aldım sonradan cıktı .. 19 yasında local 22 yasında worldwide oldu amc 'yi kabul ettırmeye calısırkenki resim o =) daha kadroda hamsik coentrao babacar var .. full atakla 8. sezonu az once bitirdim premier ligde 100 puan alıp 103 gol attım 22 gol yedim FA ve LC yi kaldırdım ingilterede .. ve son olarak O'Lyonu 8 senede 4. kez finalde yendim .. sezonda ıkı maglubıyet bırı arsenal deplasman 3*2 bırı bayern munih 4-2 ıkısı de deplasman .. bu arada Jose Mourinholu MAN City ve liverpoola 6 attım
    Last edited by Murat Zihni : 23.Aralık.2010 at 21:09 Reason: eksik yazı

Paulo'yu 10m Euro'ya aldım GS'ye ilk sezon geliyor. genelde mc deniyorum ama attack seçince ileride etkili oluyor. Forvet arkası oyuncusu olmadığı zaman kadroda onu da forvet arkası olarak koyunca uzaktan bir hayli golü oluyor. İki yerde de etkili olan bir oyuncu.

yanındaki adamlarda etkiliyor performansını .. benim takımda poli hamsik pastore sonradan cıkan pedro filan var .. izlemesi daha zevkli oluyor =) turk takımlarında ne kadar keyfle izlicegim konusunda cekincelerim var

Smile

Quote Originally Posted by Murat Zihni View Post
    yanındaki adamlarda etkiliyor performansını .. benim takımda poli hamsik pastore sonradan cıkan pedro filan var .. izlemesi daha zevkli oluyor =) turk takımlarında ne kadar keyfle izlicegim konusunda cekincelerim var

evet bu konuda katılıyorum sana. gerçekten yanındaki adamlarla coşan biri önünde sağlam bi forvet ve yanında da güzel oyuncular oynuyorsa yaptığı asist de attığı gol de fena..

18 maçta 8 gol 11 asist yapıp 4 kere de maçın adamı seçildiyse manu da neler yapar düşündürüyor.

Bu arada konuyu saptırmadan taktiğin hakkında da yorum yapmak istiyorum klasik taktiğini biraz değişiklikle birkaç defa kullandım. Ortadan hücum eden takımlar için güzel taktik bir nevi Barça

Ama atak taktiğin çok ilginç geldi deneyip görmek lazım.

Quote Originally Posted by omur55 View Post
    evet bu konuda katılıyorum sana. gerçekten yanındaki adamlarla coşan biri önünde sağlam bi forvet ve yanında da güzel oyuncular oynuyorsa yaptığı asist de attığı gol de fena..

18 maçta 8 gol 11 asist yapıp 4 kere de maçın adamı seçildiyse manu da neler yapar düşündürüyor.

Bu arada konuyu saptırmadan taktiğin hakkında da yorum yapmak istiyorum klasik taktiğini biraz değişiklikle birkaç defa kullandım. Ortadan hücum eden takımlar için güzel taktik bir nevi Barça

Ama atak taktiğin çok ilginç geldi deneyip görmek lazım.
    orta sıra bi takımlarda deneyip gormek istiyrum kendi yapımımı ama man u 'yu bırakamıyorum .. birisi dener insallahta sonucları goruruz ..

link kırık

Mesaj Yetkileri