1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: oyuncular maç mı seçiyor ?

Exclamation oyuncular maç mı seçiyor ?

manchester'i yönetiyorm westham united bristol city nott forest gibi takımlardan cekındıgım kadar barcelona ve real madridten cekinmiyorum .. cogu zaman puan kayıplarım ligin alt sıralarındaki takımlara oluyor .. nedeni nedir ?

oyun baya zorlaşmış forvetlerim hiç gol atamıyo daha çok defanslarım anlamıyorum bi gariplik var ama güzel oluyo böyle eskiden 5 sezonda 3. lig takımın şampiyonlar ligi şampiyonu yapıyodun. Soruna gelince ise bendede aynı sorun var sanırım oyunun zorlaştırılmasından dlayı

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Rehavete kapılıyorlar nasıl olsa yeriz bunları diye maç öncesi konuşmalarda uyarıcı konuşmalar felan yap.Rakibi küçük görmemelerini sağla.

Büyük ihtimal takım rehavete kapılıyor. Oyun içinde Teknik Ekip Tavsiyelerinde böyle bir asistan raporu görmüştüm. Türkçesi takım ufak takımlaa karşı rehavete kapılabiliyor gibi birşeydi. Sende de öyle olabilir belki. Orayı takip et bu tür maçlar öncesi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by omur55 View Post
    Büyük ihtimal takım rehavete kapılıyor. Oyun içinde Teknik Ekip Tavsiyelerinde böyle bir asistan raporu görmüştüm. Türkçesi takım ufak takımlaa karşı rehavete kapılabiliyor gibi birşeydi. Sende de öyle olabilir belki. Orayı takip et bu tür maçlar öncesi
    tam ne yazıyordu acaba? bunu kacırmısım ?

kardeş bende bu konuyu açmayı düşünmüştüm beşiktaşdayım kalou,ben khalifa fln var anadolu maçlarında kılları kıpırdamıyor avrupa liginde maradona oluyorlar bencede seçiyorlar kalou mesela avrupa liginde gol kralı olacak anadoluda golü yok aynısı ilk sezonumda quaresmada olmuştu avrupa liginde 10 gol atmıştı ligde 4 bilemiyorum belkide rastlantıdır ama bana var gibi geliyo...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Avrupa maçlarıyla, lig maçları arasında bir fark olduğu doğru. Ligde çok kötü giderken Avrupa'da çok zorlu rakipleri kolay devirebiliyoruz nedense.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Gerçektede böyle değil mi ? düşme hattındaki takımlara karşı takımlarımız hep zorlanır avrupada ayrı bir iştah gelir bakınız fenerbahcenın ceyrek final oynadıgı seneye

Diğerlerini bilmem de Nottm Forest korkulcak takım

Bir yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama Man Utd ve Arsenal'in forma renklerinin Kırmızı-Beyaz olması zamanında bu 2 büyük takımın forması yaptıramaması ve Nottm Forest takımının bunlara formalarını vermesi sebebiyle renklerinin bu şekilde olmasıymış.

Quote Originally Posted by darkpart2 View Post
    tam ne yazıyordu acaba? bunu kacırmısım ?

bende aksine buca gibi takımlara 5 den aşağı atmıyorum. 2014 sezonunda 99 gol attım üstelik ligde yedek , avrupada as takımımla oynamama rağmen bu kadar atıyorum . bazen kötü oynayıp yenilebiliyor o zamanda 1 haftalığını keserim , yensek bile kartta ceza veriyorum bunun avantajı ne oluyor oyuncunun çalışma azmi ya da kararlılığı artıyor. oyuncuya karttan dolayı uyarı verirsen agresifliği azalır , kötü performansdan dolayı uyarı verirsen bahsettiğim 2 özelliği artıyor (arada olur genelde)

eklemeden geçemeyeceğim luganonun agresifliği 20 den 19 olmuştu bu sayede çok şaşırmıştım

+ olarak bazen oyunculara çok güçlü takımlara karşı oynatıp yenil ve uyarı al , bunu bazen denerim ve işe yarar

Mesaj Yetkileri