1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: 1 Dakikada Film İnecek

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Exclamation 1 Dakikada Film İnecek

Türkiye'de internet hızı 100 Mbps'ye çıkıyor, Türk Telekom'un yeni internet paketleriyle 1 dakikada film, saniyede de şarkı indirilebilecek.

İnternette yeni bir dönem başlıyor. 1 Ocak’tan itibaren VDSL2 teknolojisi devreye giriyor ve internet hızı 100 Mbps’yi buluyor.
    Böylece internetten bir film 60 saniyede indirebilecek. Aynı şekilde şarkı indirirken de neredeyse hiç bekleme süresi olmayacak. Türk Telekom’un yeni teknolojisiyle artık internetten televizyon seyretmek uydu yayın kalitesine eş değer olacak.
    Türk Telekom’un VDSL2’de 100 Mbps’ye kadar tavsiye ettiği satış fiyatı 149 lira. Daha önce pilot uygulamaların gerçekleştiği VDSL2 teknolojisiyle en yüksek 32 Mbps sunan ve ADSL’de 8 Mbps kadar hız sağlayan Türk Telekom, VDSL2 ve ADSL2+ teknolojileriyle ilgili yeni tarifelerini de açıkladı. 1 Ocak’tan itibaren VDSL2 teknolojisiyle 50 Mbps ve 100 Mbps’ye kadar hız paketlerini sunacak olan Türk Telekom, ADSL2+’da ise hızı 16 Mbps’ye kadar yükseltecek.

LİMİTSİZ PAKETTE KULLANIM ARTIRILDI
    Mevcut limitsiz paketler için de yeni adil kullanım kotası belirtendi. ADSL 8 Mbps’ye kadar 15 GB olan adil kullanım 25 GB’ya yükseltildi. ADSL 8 Mbps’ye kadar 100 GB adil kullanım kotalı paketin fiyatı da 89 TL olarak belirlendi.
    2005 yılında Türkiye’deki ADSL kullanıcı sayısı 1.5 milyondu ve 2010’un üçüncü çeyreğinde 6.5 milyona ulaştı.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Bakacaz artık : )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

149 lira çok uygun bir fiyat koşa koşa geçmek lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

149 tl belki bazılarımız için uygun olabilir ama çoğu kişi için hiçte uygun gözükmeyecek. tabi bu paketleri internet cafeler özel kuruluşlar kullanacak çoğunlukla. kişisel takanlarda ise bütçeyi çok etkiliyor zaten.

yani bana 1 dk'da değil 5 dk'da bir filmi indirsin, 50 lira vereyim ayda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    149 tl belki bazılarımız için uygun olabilir ama çoğu kişi için hiçte uygun gözükmeyecek. tabi bu paketleri internet cafeler özel kuruluşlar kullanacak çoğunlukla. kişisel takanlarda ise bütçeyi çok etkiliyor zaten.

yani bana 1 dk'da değil 5 dk'da bir filmi indirsin, 50 lira vereyim ayda.
    İroni yapmıştım

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Haberi nereden aldın bilmiyorum ama kesin haberi yapan korsan delisi..

Örneklemeye bak 1 dakikada flim inecek
    1 saniyede şarkı..

adamlar korsansız bir net için ağlanıp duruyorlar milletin reklamını yaptığı olaya bak yaa...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

2 gün önce telekomdan aradılar, yeni bir tarife önerdiler ve bu 8 mbite kadar olan tarifenin hızının artacağını söylediler, ben de dellendim ve ağzıma geleni söyledim (küfür etmedim tabi). Tam 15 dk ben konuştum kadın dinledi. Bütün söyleyeceklerini unuttu, en son da böyle bilinçli bir müşterimiz olmanız bizi sevindirdi diye zırvaladı. Konuşmanın özeti :

ttnet görevlisi : Size şu kampanyamız hakkında bilgi vermek istiyorum ve sizi bilmem şu tarifeye davet ediyorum.

Ben : 8 mbit hızın artacağını söylüyorsunuz da ben zaten 8 mbit değil 1 mbit bile kullanamıyorum ki, bu güne kadar, formatlanmış ve tüm güncellemeleri yapılmış bir sistemle ve yeni telefon hattıyla gördüğüm en yüksek hız 700 kb. Hal böyleyken neden insanlara 8 mbit yalanını söyleyerek onları yanlış yönlendiriyorsunuz.

Görevli : Böyle bilinçli bir müşterimiz olması bizi sevindiriyor ancak ttnetin altyapı çalışmaları devam ediyor, bu çalışmalar tamamlandığında daha iyi performans alacaksınız.

Ben : 8 mbit parası ödeyip 1 mbit ile internete giriyorum. Madem böyle bir çalışma var o halde neden 8 mbit olmayan bir internete 8 mbit parası alıyorsunuz?

Görevli :Biliyorsunuz bu beni aşıyor, ben sadece buranın çalışanıyım.

Ben : (Konuşmaya uzun süre devam ettim)

Görevli : İyi akşamlar.

Ben : İyi akşamlar size de.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Tamam işte 100 Mbps yaparlar. 1 dakikada film indirirsin, sonra 15 dakika internete giremezsin. Dengelemiş olurlar...
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Avrupa 7 gb dakikada indiriyor. Fiyatlarda çok ucuz.

Normalde olması gerekeni kademe kademe insanları yolarak öne çıkarıyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Reklama bak "1 dakikada film inecek." Sonra korsan kullanmayın derler

Nesil
    2006

1 dakikada film inecekde bunun için en iyi seçeneği seçmek lazım, o seçeneğide kimse evine bağlamıyor yüksek maliyettten dolayı, ben bir dakikada şarkı insin razıyım.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

boş laflar bunlar; 149 lira alacaklar ''100 megabit'e kadar'' zaten ''e kadar'' ibaresini koyup sonrasından altyapıdan bahsetmesinler lütfen.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Adil kullanım koyarlar bunada. 15 GB 2 dakikada iner sonra kalan 29 gün 512 kb ile takılırız.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Rüyamızdamı iniyo .)

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

512 kb dediğin şey 2 saniyede 1 mbayt. yani ortalama 3.5 dakikada bir film download etmek. bize 10 dakikada download etse yeter diyoruz

Nesil
    2006

En pahalı benzin bizde, en pahalı internet bizde.Haberin Kaynağı Sayısız ülke bunu 10 küsür sene önce gerçekleştirdi. Sanki pek matah bişeymiş gibi haber yapıyorlar. Kimbilir nezaman olacak bu. Önce alt yapı temelini sağlam yapın ki üzerine inşaa ettiğiniz bina çökmesin. Daha 1 Mbit bile 1 mbit değil, kalkmış 100 mbit deniyor. Hadi onu geçtim 150 Lira ne peki? Bırakın bu işleri. Müşteri kazanında sonra para kazanmaya bakın.

Sheriff Misafir

Mazot 1 YTL olacak gibi olmuş başlıkta

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Hamilelik 6 aya inecek

Herkes Üniversiteli Olacak

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Yaptım Olacak

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Domatesin rengi yeşil salatalığın rengi kırmızı olacak

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Birgün Herkes Bursasporlu Olacak

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    2 gün önce telekomdan aradılar, yeni bir tarife önerdiler ve bu 8 mbite kadar olan tarifenin hızının artacağını söylediler, ben de dellendim ve ağzıma geleni söyledim (küfür etmedim tabi). Tam 15 dk ben konuştum kadın dinledi. Bütün söyleyeceklerini unuttu, en son da böyle bilinçli bir müşterimiz olmanız bizi sevindirdi diye zırvaladı. Konuşmanın özeti :

ttnet görevlisi : Size şu kampanyamız hakkında bilgi vermek istiyorum ve sizi bilmem şu tarifeye davet ediyorum.

Ben : 8 mbit hızın artacağını söylüyorsunuz da ben zaten 8 mbit değil 1 mbit bile kullanamıyorum ki, bu güne kadar, formatlanmış ve tüm güncellemeleri yapılmış bir sistemle ve yeni telefon hattıyla gördüğüm en yüksek hız 700 kb. Hal böyleyken neden insanlara 8 mbit yalanını söyleyerek onları yanlış yönlendiriyorsunuz.

Görevli : Böyle bilinçli bir müşterimiz olması bizi sevindiriyor ancak ttnetin altyapı çalışmaları devam ediyor, bu çalışmalar tamamlandığında daha iyi performans alacaksınız.

Ben : 8 mbit parası ödeyip 1 mbit ile internete giriyorum. Madem böyle bir çalışma var o halde neden 8 mbit olmayan bir internete 8 mbit parası alıyorsunuz?

Görevli :Biliyorsunuz bu beni aşıyor, ben sadece buranın çalışanıyım.

Ben : (Konuşmaya uzun süre devam ettim)

Görevli : İyi akşamlar.

Ben : İyi akşamlar size de.
    Katılıyorum ya en yüksek gördüğüm hız 900 kb di benim ödediğimiz paraya bak bide

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Katılıyorum ya en yüksek gördüğüm hız 900 kb di benim ödediğimiz paraya bak bide
    8 megabit max. 1 megabyte hıza denk geliyor zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

dakkada 70 mb indirebiliyorum.. Ben mutluyum böyle

Mesaj Yetkileri