1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Dzeko insan mı?

Default Dzeko insan mı?

almadığı ödül yok , bence bu insan değil uzaylı , 35 maç , 53 gol , 23 asist attı bu yıl ..

neymar komple forvet , topu kanallara atmayı sever
    dzeko ise uç forvet.
    topları araya atarım taktiklerimde ve kısa pas yaparım sürekli , uzun şut çektirmem. kornerleri uzak direğe dzekoya nişanlarım o da kornerlerden çok gol atar(neymar kaleciye markaj) , bi 5 tane de penaltı golü var

aldığı ödüllerim ss lerini atacaktım ama sayfa açılmaz zaTEn s,z hesaplarsınız artık. ama tek sorunum defans :I 4 atar 5 yerim

hee ekleme olarak orta saham arda ve nuri ikisili (öldürücü toplar atar, yaratıcılıkları çok yüksek) , sol stoch , sağda ise messiden gibi profili olan regen var(öldürücü arapasları yapar, yaratıcılık 20) . kjær de iyi asist yapıyor (uzun oynamayı sever , pas 15) defans oyuncusu olmasına rağmen.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

oyunun zevki azcık kaçmıştır
    turksportal...

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

korner taktiği ile atmıştır bu kadar ama türkiye liginde normal

Christian Benitez de aynı

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Bu kadar hücumcuyla oynarsan tabiki çok gol yersin. Orta sahanın hepsi hücumcu ve defans yapmayı sevmeyen adamlar. Nuri yada Arda yı kesip defansif bir orta saha alman lazım. Eğer arda ve nuri ikilisini göbekte oynatırsan rakip senin kalene çok rahat bir şekilde gelir. Dediğim gibi kesici bir adam lazım sana

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Christian Benitez de aynı
    Yaw ben aldım onu o kadar da oynamadı :S
    turksportal...

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Yaw ben aldım onu o kadar da oynamadı :S
    Poacher oynat.Orta sahadan topu alıp gol atıyor

@ serkan , evet korner taktiğinin bunda payı büyük en az 15 gol diyebilirim , geçen yıl yılın futbolcu ödülünde 2. olmuştu bende dedim bu yıl 1. yapayım , dzeko ya yüklendim buca gibi maçlarda yedek değilde as takımla çıktım , ama avrupada son maçta psg yi 6-0 yendiğim maçta 5 gol 1 asist yapınca yazasım geldi .d avrupa şamp. liginde geçen yıl ödül bayağı aldı bu yılda alacak gibi .d

@ alican , bir de abartı hucum oynuyorum , hızlı , geniş alan ,, yedekte gökhan inler , hamit , selçuk inan gibi isimlerde var ama ben orta sahaya pastore yi almayı düşünüyorum iyice iş çığrından çıkacak gibi

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

abartmış biraz

kardeş siz nasıl bu kadroları kuruyorsunuz benim aklım hala almıyor ya bi arkadaş açmıştı ya herkes mi başarılı diye bir konu hakkaen öyle heralde bu forumdaki en başarısız kişi benim 3 yıldır tek bjk ile tek bir kupa yok belki bu sezon tsl alabiliriz ama şuanda bile 2.yim ligde ve en büyük yıldızım Rafael Sobis diğeri ise serbest olarak aldığım Salomon Kalou sizlerin takımlara transferlere bakıyorum ağzım açık kalıyor

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

@cris king

48 ay taksit ile kuruyorlar bu kadroları.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Fenerbahceye oyuncu almak çok kolay 4.sezonuma başlarken transfer butcem 0 dı 60 M Euro verdi maaş içinde 1 M Euro verdi valla bizde para cok bjk bilemem

48 ay taksiti hiç kullanmadım , başkan bi kere 25m bağış yaptı , hee pardon ilk sezonunma neymar için 13m peşin 10m de taksit yaptım başka da taksit yok.. ayrıca her yıl şamp. ligi gruplardan çıktım. 1 kere bjk nin şampiyon olmasına izin verdim o da şamp. ligine direkt katılsın diye ben ne de olsa çıkıyorum , bari direkt katılsın ki belki puanımız artar diğer türlü eleniyor. geri kalan yıllarda hep şamp. oldum

1. sezon transferleri ekran görüntüsü
    http://img515.imageshack.us/img515/846/54745777.jpg

2. sezon
    http://img138.imageshack.us/img138/3765/91887720.jpg

3. sezon
    http://img593.imageshack.us/img593/5279/16264887.jpg

4. sezon
    http://img839.imageshack.us/img839/3263/85805810.jpg (resimde satış toplam gözükmüyor , satış 27m toplamda)

bu sezon
    http://img375.imageshack.us/img375/7051/14833093.jpg

örnek aron gunnarson , bedavaya gelmiş , kira vererek 3.6m , 2. sezonda satarak 4.8m kazanmışım .
    örnek hasan 4m almışım 12m e satmışım

örnek : diop , 550k ya almışım , bu yıl 4m kira ücreti alarak kiraya vermişim . 33 yaşındaki luganoyu , yoboyu 3m avroya satmışım eee bu senle alakalı biraz. kendine gelir üreteceksin ve en önemlisi şamp. ligi gruplarından çıkacaksın

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İnsan olduğu konusuna pek katılmıyorum, ciddi kuşkularım var.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    @ serkan , evet korner taktiğinin bunda payı büyük en az 15 gol diyebilirim , geçen yıl yılın futbolcu ödülünde 2. olmuştu bende dedim bu yıl 1. yapayım , dzeko ya yüklendim buca gibi maçlarda yedek değilde as takımla çıktım , ama avrupada son maçta psg yi 6-0 yendiğim maçta 5 gol 1 asist yapınca yazasım geldi .d avrupa şamp. liginde geçen yıl ödül bayağı aldı bu yılda alacak gibi .d

@ alican , bir de abartı hucum oynuyorum , hızlı , geniş alan ,, yedekte gökhan inler , hamit , selçuk inan gibi isimlerde var ama ben orta sahaya pastore yi almayı düşünüyorum iyice iş çığrından çıkacak gibi
    arkadaşlar bu korner taktiği dediğiniz tam olarak ne oluyor?

kornerleri uzak direğe atarsın , uzak direğe kafa toplarında ve zıplamada yüksek olan oyuncuyu arka direğe atak olarak yaparsın. kısa boylu oyuncunu kaleciye meydan okuma yaparsın , diğer uzun oyuncunu ön direğe atak yaptın mı ;

top arka direkte uzun boylu oyuncuna gelir , o da kafayı vurur , kaleye yönelirse kısa boylu oyuncun kaleciye markaj yaparak onu engeller ve arka direği tutan oyuncu çizgiden çıkarmazsa gol olur , korner biraz arkaya kaçarsa ya da kafayı vuracak olan oyuncunun yani uzak direğe atak yapan oyuncu gol atamayacağını anlarsa kafa ile ön direkteki adama pas atar bu sefer o gol atar. bazende top kaleciye doğru yönelir ve kaleciye markaj yapan oyuncu golü atar.

bu arada zekirdek arkadaşım 48 ay teklif konusuna ekleme yapayım .D üstteki yoruma artı olarak (4msj üstü)

şimdi 36m avroya eren derdiyok u aldım peşin , 17.5m avro bütçem vardı (10m avro yönetime rest çektim de geldi) , rayco adında 12.5m e aldığım regen bekleneni veremeyince 10m e sattım , sezon başı naki yi almıştım o da kötü performans sergileyince aldığım fiyata sattım (8m) , 36m avro bütçem oldu ve eren derdiyoku aldım

yani bu kadrolar 48 ay (bir çoğuna göre hile) ile alınmıyor .d oyuncu satacaksın üstüne koyup iyisini alacaksın

hee 36m verilir mi , naki mutsuz , 2 hafta ceza kesince moral 0 a indi , zaten kötüydü , neymar sakat 3 ay boyunca , e bizde mecbur kaldık :ı

ama kadroda dzeko - neymar - cardozo (satıp iyisini alacağım) - eren derdiyok 4 lüsü oluştu naki de 5. oyuncu , sezon sonu gideceği için 2. sezonda kadromda yer alacak

Mesaj Yetkileri