1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Sezer Öztürk

Default Sezer Öztürk

2 sezondan bu yana bana göre Eskişehirspor' un en faydalı oyuncularından biri... 2005 gençler şampiyonasında dikkatimi çekmişti ilk olarak. CA ve PA' sı ile profilini rica edebilir miyim? Teşekkürler...

Son maçın ardından agression' un artması lazım bana göre. Önemli bir göstergeydi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

agression'ın o tavırlarla pek alakası yok. hücumda ve savunma ne kadar agresifsin? önemli olan o. belki alakalı olan ambition olabilir. hatta dirtiness olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM'de mental özellikleri iyi kalmış cidden. Pele ile girdikleri frikik tartışmasına dayanarak demiyorum. Ondan önce de takımdan biraz kopuk, kendine ve şut çekmeye önem veren bir yapısı vardı.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Sezer'in kafası dağınık bu aralar. Zaten Sezer maç içerisinde iyi performans sergileyemezse agresifleşiyor. O yüzden şu an için bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Ama böyle devam ederse muhakkak değişiklik yapmak gerekecektir..
    I'm back...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sezer'in agresifleşmesini ben birazda bu sezon büyük takımlara transfer olamamasına bağlıyorum.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Çocuklar gibi yapmışlar, Pele de inat etmiş vermemiş.
    Ne saçma olay bu yahu, Sezer'in tavrı bayağı saçma ve anlamsız.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Oyunu Türkiye liglerinde oynadığım zaman genelde kadromda bulundurduğum bir oyuncu bence özellikleri gerçekle örtüştürecek kadar iyi yansıtılmış diye düşünüyorum Pele ile arasında geçen olay ise anlık birşey şuana kadar pek agresif bir tavır içinde görmediğim kaliteli bir oyuncu.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Mesaj Yetkileri