1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Profil Düşmesi

Default Profil Düşmesi

16 yaşında bir oyuncu aldım , kararlılık 18 idi , 13 e kadar düştü bi kaç ayda , bu ay 16 idi , 13 de düştü bir anda , bunun nedeni ne olabilir ?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Tutoring yaptırdığın oyuncunun Kararlılık seviyesine doğru hızla inmeye başlamış.

doğru tespit , stoch ders veriyordu , 13 kararlılık stoch un , 13 olmuş. teşekkürler bilgi için .

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

tam tersi durumda da kararlılık yükseliyor.

peki kararlılığın sabit kalması için hangi öğretme seçeneğini kullanmak lazım?

vay canına ilginç gerçektende..

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ne saçma ya benim ustam kararsız ben de kararsız olcam

konuyu okunca baktım öğrenen oyunculara bende de ensar baykan'da olmuş elano'dan ders alıyor hemen uymuş elano'ya 9 olan kararlıkık 7ye düşmüş bile başka ne gibi düşmeler var bakmadım =)

stoch a uyarı verince kararlılık 14 e yükseldi ama bu oyuncunun 12 ye kadar düştü alla alla , 18 den 12 ye düştü , yok artık diyorum :S tutoring i cancel yapacağım artık

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Bir de tutoring bitince hep "gains a little" diyor. Hep bu çıkıyor. Sadece bir kez olumlu sonucuyla karşılaştım.

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Bir de tutoring bitince hep "gains a little" diyor. Hep bu çıkıyor. Sadece bir kez olumlu sonucuyla karşılaştım.
    Aynen... Bir de, aradaki karakter farkından şikayet ediyor eğitim gören oyuncu.

ben anlamıyorum ingilizce olduğu için es geçiyorum ...
    bi kaç kez tutoring iptal oldu , zannedersem o karakter farkından dolayı anlaşamamışlar.

Mesaj Yetkileri