1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Bu ne demek şimdi ?

Default Bu ne demek şimdi ?

liverpool takımını seçtim yanlız verilen bütçe 0 evet koca bir 0 ben şimdi transfer yapamıcakmıyım yoksa klüp oyuncu istediğim zaman alıyormu bütçe açarak..?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Liverpool ekonomik krizde olduğu için transfer yapamıyorsun. Yeni başkanı beklemen gerek.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

yeni başkan gelene kadar 0 transfer bütçesi ile idare edecen

Default ...

Quote Originally Posted by ancar View Post
    yeni başkan gelene kadar 0 transfer bütçesi ile idare edecen
    peki yeni başkan ne kadar sürede geliyor ayrıca oyuncu satsamda para olmuyomu bütçede yani temlikmi var paralara ?

kardeş zaten ben şahsen hangi takımı seçersem seçeyim bir mevkide çok büyük bir eksiklik olmazsa ilk sezon transfer yapmıyorum yani beşiktaşa bile yapmadım düşün sağ bek'siz bir takıma ki bence liverpool'un kadrosu gayet iyi doğru taktikle başarılı olabilirsin 2.sezonda transferlerini yaparsın nasıl olsa...

Default ..

Quote Originally Posted by cris king View Post
    kardeş zaten ben şahsen hangi takımı seçersem seçeyim bir mevkide çok büyük bir eksiklik olmazsa ilk sezon transfer yapmıyorum yani beşiktaşa bile yapmadım düşün sağ bek'siz bir takıma ki bence liverpool'un kadrosu gayet iyi doğru taktikle başarılı olabilirsin 2.sezonda transferlerini yaparsın nasıl olsa...
    kardeş peki biliyosan soruyorum m.city gerçek zamanda inanılmaz zengib bir klüp oyundada bütçesi aynımı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by elapuesto View Post
    kardeş peki biliyosan soruyorum m.city gerçek zamanda inanılmaz zengib bir klüp oyundada bütçesi aynımı
    aynen yüksek bnm karıyere bakarsan 2. senede bana teklıf yaptılar orada verdıklerı butceye bır bak ıstersen başkan konusuna gelınce ne kadar zamanda degısıyor tam bılmıyorum

Mesaj Yetkileri