1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Buy Stadium

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Buy Stadium

Bu özellik hakkında neler biliyorsunuz?

Fenerbahçe'de iken bu seçeneği kullandım ama değişen birşey görmedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Tokatspordayken bu seçeneği kullandım sezon ortasında merak etmiştim.. Sezon sonunda yönetim Stadyum alımını tamamladı diye bi mesaj geldi.. Ve bu alım karşılığında bankaya 2,85 milyon € borçlandım, bilmem kaç ay taksite bölmüşler

Hemen finansa girip kontrol ettim baktım o para stadyum gideri olarak gözüküyodu. Klüp bilgilerinden Facilities'e baktığımda önceden kira bedeli mevcutken aynı stadyumda kira ödemiyodum artık.. O Benim Olmuştu hahaha

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

stadyum alımı bende de tamamlandı ama ortada bir stad yok herhalde bi yerleri parselledi yönetim?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

mevcut kiralık stadı alıyolar ya işte alım tamamlandıktan sonra kira bedeli gözükmüyo infoda

buy stadium , stadyumu satın alıyorsun , mesela fener stadı kira ödüyor , stadı alınca kira ödemiyorsun

build new stadium ise yeni stadyum inşa ettiriyor , benim finans 300 milyon avrolarda 50m transfer bütçesi var ama harcamaya gerek duymuyorum , 1-2 yıl sonra bi kaç oyuncu satıp stadyum inşaa ettireceğim artık ama stadyum büyüklüğü konusunda dertliyim 120 binlik stad yapacak olsalar , oyuncuları satar 300m avroluk bütçe oluştururum . kadrom derin ne de olsa

training facilites ya da youth facilities ise biri antreman tesislerini diğeri ise genç akademisini geliştirir.

yabancı kontenjanı sorunu ediyorsan genç akademisini sürekli geliştir.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

şimdi anladım olayı. teşekkür ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Türkiye'de satın alınamıyor aslında stadyumlar.Fenerbahçe zamanında almak istemişti ama izin verilmemişti diye biliyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Oyunda böyle bir özellik olduğunu ilk defa duyuyorum, kim bilir daha ne kadar özellik vardır, artık daha detaylı inceleyeceğim.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bende 2012 de inönüyü satın almıştım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Türkiye'de satın alınamıyor aslında stadyumlar.Fenerbahçe zamanında almak istemişti ama izin verilmemişti diye biliyorum.
    Evet alınmıyor Stadlar Spor bakanlığına bağlı galiba sadece kiralıyabiliyorlar

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bnde yeni öğrendim bunu faydalı bilgi ama gerçekte yok tabi bu özellik

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Aynı şey Fenerbahçede banada olmuştu uyuz olmustum neden stad olmadı diye şimdi anladım

Quote Originally Posted by barahir View Post
    Tokatspordayken bu seçeneği kullandım sezon ortasında merak etmiştim.. Sezon sonunda yönetim Stadyum alımını tamamladı diye bi mesaj geldi.. Ve bu alım karşılığında bankaya 2,85 milyon € borçlandım, bilmem kaç ay taksite bölmüşler

Hemen finansa girip kontrol ettim baktım o para stadyum gideri olarak gözüküyodu. Klüp bilgilerinden Facilities'e baktığımda önceden kira bedeli mevcutken aynı stadyumda kira ödemiyodum artık.. O Benim Olmuştu hahaha
    vayy yönetici kardeşim hemşerim GOP stadını bizim Gençlikspordan niye aldın ya Ömer hocayı tanıyosan çok kızmıştır o adamdır bana futbolu öğreten futbol sevgisini dolaylı olarakda fm sevgisini aşılayan eğer ilçelerdensen birgün beklerim GOP'a Tokatspor maçına

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by cris king View Post
    vayy yönetici kardeşim hemşerim GOP stadını bizim Gençlikspordan niye aldın ya Ömer hocayı tanıyosan çok kızmıştır o adamdır bana futbolu öğreten futbol sevgisini dolaylı olarakda fm sevgisini aşılayan eğer ilçelerdensen birgün beklerim GOP'a Tokatspor maçına
    Evet ziledenim ama maç zamanları genelde Üniversitede olduğum için gitme fırsatım olmuyor Sadece ligin ilk maçlarında fırsat buldukça GOP dayım

Nesil
    2003

Ben de ilk defa burada okudum bu olayi ve acikcasi bozuldum.

Arastirmacilara sormadan is yapmis SI yine. Eger ki boyle sey ekleyeceksiniz oyuna, bari bizim devletin stat yapmasi olayini da ekleyin.

Ben gidip biraz soyleneyim bari.

Nesil
    2006

Ve Ömer abi isyan bayrağını açar.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

Ccc perpetua reyiz Ccc bileklerimiz keseriz...
    puerta kalbimizde...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Ve Ömer abi isyan bayrağını açar.
    Burada yazdiklarima bakmayin, dogru yerde ve zamanda yanlis yaptiklarini dusundugum seyleri pekala soyluyorum kendilerine.

Bugun oyunda (sadece Turkiye ligi degil, oyunun genelinde) bazi yenilikler ve degisiklikler varsa bunlarin altinda bir cok arastirma sefinin itirazlari var. Ama 100 tane itiraz varsa, 5 tanesi 1 yil icerisinde duzelebiliyor. Zaman kisitli ne de olsa.

Quote Originally Posted by midfielder1912 View Post
    Ccc perpetua reyiz Ccc bileklerimiz keseriz...
    Hoca abartma yahu. Muslum Baba degilim ki.

Mesaj Yetkileri