1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Mesaj yazma paneli

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Default Mesaj yazma paneli

Daha önceden mesaj yazma paneline bir yazıyı kopyalarken direkt olarak koyu renk varsa yazı içinde o şekilde geçiyor resimler direkt olarak gözüküyor ve kodlar gözükmüyordu ancak şimdi kodlar gözüküyor.

Mesela kalın yazarken mesaj panelinde [B] kodları geliyor. Bu kodlar gelmeden direkt olarak kalın gösterme işlemi mesaj panelinden kalktı mı ? Veya varsa ayarı nedir ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Firefox ile girince kodlar gözükmüyor direk kalınsa kalın olarak yazıyor fakat Opera ile girince kodlar çıkıyor bende.Hangi tarayıcıyı kullanıyorsun ?

Tarayiciya gore degisiyor bende.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

mesaj yazma panelinin en sağında A/A gibi bir şekil var ona tıklarsan hep öyle kalacaktır murat.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ben Google Chrome kullanıyorum.

O söylediğinle bir ilgisi yok bende Umut deniyorum ama bir işe yaramıyor. O bildiğim kadarıyla tüm yazdıklarımızı orjinal saf yazı haline getiriyor yani kodları vs kaldırıyor.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bende Chrome kullanıyorum bendede aynı şekilde dediğin kodlar geliyor..

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

İE kullanıyorum gelmiyor sanırım tarayıcıyla ilgili

sakary Ali Misafir

Evet tarayıcı ile ilgili sanırsam..

Chrome kullanırken kodlayarak yazıyor ama İE'den açtığım zaman kodlamıyor.

Nesil
    2006

Ben Chrome kullanıyorum ve bütün kodlar gözüküyor, Chrome'un kendi ayarlarını bir kontrol etmeni öneririm. Bu kodları görmek istemiyorsan Umut'un dediğini yapman gerek. :s

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar bu sadece internet explorer da olur.
    vbulletin internet explorer da bazı özellikleri çalışıcak şekilde yazılmıştır
    deneyebilirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Ben Chrome kullanıyorum ve bütün kodlar gözüküyor, Chrome'un kendi ayarlarını bir kontrol etmeni öneririm. Bu kodları görmek istemiyorsan Umut'un dediğini yapman gerek. :s
    İyide o zaman kalın yazmak istediğin birşeyi kalın yazamıyorsun

Chrome kullanarak mesela buraya kalın birşey yazmak istiyorum ama bu yazdığım kalın yazı şu anda yazmış olduğum mesaj yazma panelinde (sizin gördüğünüz mesajımda değil) kodlarla birlikte gösteriyor. Ben kodlarla gözükmesin direkt kalın yaptıysam mesaj yazma panelinde de kalın olsun istiyorum.

Quote Originally Posted by GiresunspoR View Post
    Daha önceden mesaj yazma paneline bir yazıyı kopyalarken direkt olarak koyu renk varsa yazı içinde o şekilde geçiyor resimler direkt olarak gözüküyor ve kodlar gözükmüyordu ancak şimdi kodlar gözüküyor.

Mesela kalın yazarken mesaj panelinde [b] kodları geliyor. Bu kodlar gelmeden direkt olarak kalın gösterme işlemi mesaj panelinden kalktı mı ? Veya varsa ayarı nedir ?

Murat'ım Konuyu Yeni Gördüm Galiba Kontrol Panelindeki Ayarla İlgil Bu Çünküi Daha Önceden Basit Bir Şekildeydi Benim Ayarlar. Burdaki Mesaj Düzenleme Ayarlarını Gelişmiş Editör Yaptım Direk Görünüyor Olduğu Gibi Alıyor Yazıları Kodlar Görünmüyor.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

O işaretli bende de abi ama Chrome'dan kaynaklı bir şey sanıyorum.

Mesaj Yetkileri