1 ile 30 arası toplam 30 sonuç

Konu: 50 C.A 180 P.A. yas:16

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Default 50 C.A 180 P.A. yas:16

baslıkta goruldugu gıbı turk stopper regen cıktı.sizce potansıyelının ne kadarına ulasabılır uzerınde durmalımıyım? bıde ulasması ıcın gerekenler tam olarak nelerdır?

Daha yasi 16 pa 180 illa ki cok iyi bi oyuncu olacak yavas yavas oynat ilk 11 de ama ca 50 oldugu icin ilk baslarda bisey bekleme.

Profilini Bir Koyabilir misin?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

önce sakin ol , heyecan yapma git bir bardak su iç , sonra da oyuncunun profilini buraya koy .d oyuncunun gücü iyi ise ve dayanıklı ise ilk 11 de ara sıra oynat , ama gücü iyi değilse , güç antremanları yaptır , ondan sonra kadroda yer vermeye başla hafif hafif

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

İyi bir oyuncuna tutoring yaptır, kupa maçlarında kesin oynat, lig maçlarında ara sıra sonradan oyuna sok, iyi bir antrenman programı da verirsen tamam olur profili görmek lazım yinede.

eğer tutoring yani eğitim vereceksen oyuncuların kararlılıklarına dikkat et , benim regenin kararlılığı 18 idi , stoch ders verdi , 12 ye kadar düştü

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

sabırlı bır ınsanım aslında ama pot ulascagına ınanırsam.sızce ortalama yılda nekdr koyar uzerıne?

antreman önemli , markaj düşük şu an için ,, defans ve fiziksel özelliklere şimdilik ağırlık ver , sonra profiline uygun ayarlarsın. yaşı ilerledikçe zaten taktiksel özellikleri artar.

edit: ne zaman iyi oynar konusuna gelince , hangi takımı yönetiyorsun , hedefin nedir ona göre değişir

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Sen bu adamın iiyi dc olacagını bence hiç düşünme ve uğraşma daha iyi yetenekler keşfet

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Sen bu adamın iiyi dc olacagını bence hiç düşünme ve uğraşma daha iyi yetenekler keşfet
    aynen . 16 yas , 194 boy ,, gitsin basket oynasın ilerde boyu daha da fazla atar

Nesil
    2006
    Yer
    11

Concentration 4, Decisions 5, Positioning 8, Hız, Hızlanma desen tank gibi.Arkadaşlar demişler zaten de, bende hiç uğraşmana değmez diye düşünüyorum.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Dardanelspor'un basketbol takimi varsa 5 numara pozisyonunda iyi is yapar oraya gönder

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Takımında determination seviyesi +15 olan kişiliği profesyonel ya da ambitious, perfectionist, spirited olan bir dc ile tutoring yaptır. Under18 takımında 18'ine kadar oynasın gelişme kaydetmez ise o zaman satarsın.

5 sezon eğitim versen sürekli oynatsan bu adam ancak 120 pa yı bulur..120 yi geçeceğini sanmıyorum.. Bulması bile mucize.. .Geçmiş tecrübelerime dayanarak..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oynayabileceği yerlere kirala. Eğer oyuncu profesyonel ise yeteneğini tamamen kullanacak hale gelebilir.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

aslında sağlam bir ball playing olabilir. şansını dene. turtoring yaptır arkadaşın dediği gibi. 20 yaşından sonra 2 sezon kirala. bir kaç sezon yedekten takıma alıştırdıktan sonra 24 25 yaşında çok iyi bir defansa sahip olabilirsin. yine de bir nesta olmaz sabır ister yıldız yaratmak. öyle bir iki sezonda olacak iş değil... evladın gibi seveceksin emin ol

ball playing defender olur. umudunu kesme genç koçların iyiyse çok sağlam bir program hazırla.

Nesil
    2003

Bence ustunde dur. Muthis bir stoper cikar bu adamdan. Konsantrasyon, kararlar gibi ozelliklerinin dusuk olmasina bakma. Butun genc oyuncular icin bu degerler dusuktur.

Yasina gore anticipation cok iyi. Determination zaten yuksek. Teknik ozellikler harika. Tackling/marking'in zayif olmasi dert degil, zamanla gelisir.

Bu arkadasa bence taktik ozelliklerini gelistirmek icin taktik antrenmani agirlikli ozel bir antrenman programi yap.

Bireysel antrenman icin de ben olsam cabukluk (quickness) calistiririm. Bir sure quickness, sonra da bir sure strength calistirarak fiziksel ozelliklerinin gelismesine yardimci olursun.

Eger profesyonel bir kisiligi varsa gelisim cok cabuk olur. Gelisim yavas ise takima ozellikle iyi profesyonel oldugunu bildigin bir stoperi getirip, tutoring yaparak, bu arkadasin gelisimine yardimci olmasini sagla.

Yas 16, dogum yili da 94 olduguna gore 2010 yilindasin, yani Dardanel hala alt liglerde. Eger Dardanel'in basindaysan ayda 2 macta ilk 11 oynat bence. Baslasin yavas yavas oynamaya. Mac kaybedebilirsin ama muthis bir adam kazanmis olursun.

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

ben galatasarayla basladım karıyerıme bukadar guzel yorumdan sonra alıcam ama sızce alt yapıdamı beklesın yoksa kırayamı verım 3lig takımlarına?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bence Dm pozisyon antremanıda ver.

kira ilk 11de oynamaya alışması için süepr olur ama training facilities i iyi olmasına dikkat et kira vereceğin kulübün. dediğim gibi bak creativity ve passing daha bu yaşta 11+ ilerde çok iyi bir ball playing stopper olur bu adamdan.

Hic ugrasma bu adamla, yetenekli bir DC olacagini sanmam.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Benzer durum benim başıma da geldi. Genie Scout gibi programlar kullanmadığım için net potansileyini bilmiyorum ama gözlemci potansiyeline 4 yıldız verince , dayanamadım 10 milyon bayıldım daha ucuza vermediler. Bilmiyorum ne kadar gelişir.

Quote Originally Posted by cenk1905 View Post

Süper Ligin Yıldız Oyuncusu Olur Ama Avrupada Ne Kadar Bir Yere Gelir Onu Bilemem, Ama Gelecekte Ligde Adından Çok Bahsettirir Gelişimini Tamamladıktan Sonra

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

karıyerım gıttı arkadaslar sezonun ılk macında fbye lıgde yenılınce hazmedemedım karıyerı kapattım buarada son bı soru paulo henrıque box to box oynarmı??

Sheriff Misafir

Zor oynar. Daha çok ofansif özellikleriyle öne çıkan bir oyuncu Henrique..

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Zor oynar. Daha çok ofansif özellikleriyle öne çıkan bir oyuncu Henrique..
    guc dayanıklılık ıı markajla top kapma 8 gerısı super zaten ) ama haklısın galıba adam 10 numara olmk ıcın yaratılmıs...

aşağıdaki adamı madrid den 12.5m avroya 17 yaşındayken almıştım. 18 yaşında külübe geldi . güç çok zayıftı 5 di gücü zannedersem sürekli güç çalıştırdım baktım sürekli sakatlanıyor , kondisyonu 65. dakikada bitiyor , tamam dedim satıyorum bunu. 1 sene sonrası 10m avroya barçaya sattım. 17 yaşında da markaj , kafa , top kapma 17-17-16 idi şimdi de bazıları çok iyi profillidir , ama gelişmez bazıları da orta profillidir ama 1 yıldı dünya starı olur.

Quote Originally Posted by cenk1905 View Post
    karıyerım gıttı arkadaslar sezonun ılk macında fbye lıgde yenılınce hazmedemedım karıyerı kapattım buarada son bı soru paulo henrıque box to box oynarmı??
    Bu oyundaki en iyi oyunculardan biri Henrique. Hercules kariyerimde 4 sezonda 2 şampiyonluk 1 uefa kupası 2 ispanya kupası 1 süper kupa kazandırdı bana. Bir sezon MC çalıştırırsan direk doğal pozisyonu MC oluyor dahada verimli oynuyor. Oyun kurucu olarak oynatırsan en iyisi tabiki.
    Ama bu oyunda bu oyuncudan başka birini tanımıyorum....

Mesaj Yetkileri