1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Editör hatası

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Exclamation Editör hatası

Arkadaşlar data editör den anlayan biri bana bu hatanın ne olduğunu açıklayabilir mi?Ben Türkiye Liglerini(STSL den Amatör lige kadar) yapayım dedim.yaptım fakat bu hatayla karşılaştım.
    Hata:Burada!!!

Oyun C Diskinde mi Alternatif Harddiskte Falan Kayıtlı mı D Gibi. Oyunun Kurulu Olduğu Yer D Diskiyse Sen C Diskindeki Yere Kaydediyorsun Sanırım.

Eğer Dediğim Gibiyse Oyunun Kurulu Olduğu Dosyayıda C Diskine Atıp Kaydetmeyi Dene.

Yani Kısacası Anladığım Kadarıyla Oyun Dosyaları Birbirini Görmüyor.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

burada oyunun kurulduğu klasörle ilgili bir hata yok, aynı takımı iki yere koymuşsun bu olamaz ondandır. takımlarını kontrol et. misal yükselme grubuna takım koymuşsundur yada 2. ligden bir takım yükseltip yerine yeni takım koymamış, veya da 1. ligden 2. lige bir takım düşürüp 2. ligdeki takım sayısını fazla yapmışsındır. böyle bir hata bu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

saol chinatown

Alt liglerde alt grup (subdivision) denilen takımlar yanlışlıkla secondary division denilen ve dünyada sadece brezilya eyalet şampiyonası için kullanılan liglere de konulduğu için takımlar yanlışlıkla 2 kez kaydedilmişler. secondary division'u boşaltıp ana ligdeki takımları ya gruplara taşıyacaksın ya da alt lig yerine grup oluşturup grupların kendiliğinden kura ile oluşmasına izin vereceksin.

Mesaj Yetkileri