1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: First Team Coach

Default First Team Coach

Merhaba arkadaşlar benim bi sorum olucak, takımımda personellere baktığımda koç bakımından eksik olarak gözüküyor örneğin atak yıldızı falan çok düşük atağı yüksek olan bi koç almak istiyorum ama hep First Team Coah olmayı kabul ediyolar, Coach olmayı kabul etmiyolar ne farkı var acaba veya first team coach'u atak için falan görevlendirebiliyormuyum ? görevlendirebiliyorsam nasıl?

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Takımına göre koçlar bulmalısın. Orta derecede takım yönetiyor isen ona göre bulmalısın.

Takımım dortmund suan en iyi kulüpler seviyesinde 14. yüm fena değil yani takımım almanya'nın en iyi takımı diyebiliriz ama adı duyulmamıs koçlar bile first team coach olarak gelmek istiyorlar...

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Mesela kim bu koçlar bir?

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Bildiğim kadarıyla coach olarak kontrat imzalayan, hem youth team hemde first team antremanlarına çıkabilirken, first team coach sadece first team antremanlarına çıkabiliyor. Aralarındaki tek fark bu.

Not: Türkçeyi katlettiğimin farkındayım ama oyunla ilgili daha anlaşılabilir olması açısından bu şekilde yazdım.

Quote Originally Posted by Rehavi View Post
    Bildiğim kadarıyla coach olarak kontrat imzalayan, hem youth team hemde first team antremanlarına çıkabilirken, first team coach sadece first team antremanlarına çıkabiliyor. Aralarındaki tek fark bu.

Not: Türkçeyi katlettiğimin farkındayım ama oyunla ilgili daha anlaşılabilir olması açısından bu şekilde yazdım.
    ___+1___

Quote Originally Posted by Rehavi View Post

Tamam genç takım için gerek değil zaten onlar için özel hocalarım var as takım için lazımdı teşekkür ederim o zaman bi farkı yok

Mesaj Yetkileri