1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Bu saha niye böyle?

Default Bu saha niye böyle?

Oyunda herşey düzgün ama maçta saha böyle gözüküyor ilk defa bu savemde karşıma geldi oyunu kapattım açtım yinede düzelmedi sebebi ne acaba ?

Dip Not : yukarda çıkmış bi küçük bi resim parçası daha var öyle bişi yok o resım hatası beyler 2 tane dakika yazan var alttakı gerçek üstteki resim hatas.

Pencere modunda oynadığın için olabilir mi?

zannetmiyorum hep pencere modunda oynuyordum ilk defa böyle bişey oldu

Birincisi belki çok program vardır kasıyodur yada bilgisayar hatası yada canları sıkılmıştır hokey oynamaya başlamışlardır

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Taraftarları kapat tekrar aç düzelir belki.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Sanırım oyunu aşığı atmışsın.
    Ekran kartıda desteklemiyor gibi 3D'yi.

benim ekran kartım bozuldu , anakarttan çıkardım , on board üzerindeki ile oynuyorum 3d bile rahatlıkla kaldırıyor taraftar vs. bile olsa donma yok

hep 3D ile oynuyodum bu sorun ilk defa başıma geldi taraftarları nerden kapatıyoruz ? desteklemiyeceğinide sanmıyorum.

hata sürekli devam ediyor mu ? her hangi bir yama kurmuş muydun daha evvelden ? temayı değiştir dark tema yap bir de ,, ayarlara gir - görüntü ses e tıkla oradan seyirciyi kapatabilirsin

Laptop' da Fm2010, öncesinde masaüstünde Fifa Manager serisini oynarken çok kez karşılaştım. Bazen saha bembeyaz oluveriyor, bazen de oyuncuların kafası ve kolları kayboluyordu. Bilgisayarın uzun süredir çalışmasından dolayıdır diye düşünmüştüm. Kısa süreli oynadığımda pek böyle bir sorunla karşılaşmadım.

bilgisayarını windows update den güncelleştirmeyi de deneyebilirsin , ben ekran kartını çıkarınca 3d hiç bir şey açılmıyordu bi ara windows güncelleştirdim , o sırada da 3d ile ilgili bir güncelleştirme olmuş sanırsam oyunu oynamaya başladım

bilgisayarımı hiç kapatmıyordum hep beklemeye alıyordum acaba ondan dolayımı bi kapatıp 3-4 saat dinlendireyim sağolun yardımlarınız için programların, pc nin çalışmasından dolayıysa düzelir sanırsam

Mesaj Yetkileri