1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Memory Warning

Default Memory Warning

bugün 3 kez bu hatayı aldım . nedeni ne olabilir ?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Football Manager'in kurulu olduğu sabit sürücü aşırı dolu sanırım.Biraz boşaltmanı istiyor anladığım kadarıyla.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

ona dikkat ediyorum hatta 15gb lık eski save dosyalarını sildim, 35gb lık alan oldu sonrasında bu hatayı aldım .

Fm 2010' da bu hatadan dolayı laptopta bir türlü sezon tamamlayamıyordum. Ardından yama ve skinleri silip tekrar yükledim ve sorun çıkarmamaya başladı, ara sıra crash dump geldi, o kadar.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    bugün 3 kez bu hatayı aldım . nedeni ne olabilir ?
    Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    ona dikkat ediyorum hatta 15gb lık eski save dosyalarını sildim, 35gb lık alan oldu sonrasında bu hatayı aldım .
    önerilerim:
    oyunu kaldır yeniden kur
    c cleaner ve/veya auslogics boost speed kullan.1.gereksizleri temizler,2.si ise kayıt defterini.
    fazlalık şeyleri kendin yada bu yolla temizle

oyuna girmeden hafızanı temizle,bellek kalmadığından yapabilir,benim tercihim başka şeylere girip sonra oyuna girmemek bide oyuna girdiğimde önce eski save dosyalarını sildiğimde kesin oyundan atıyor.

her neyse çeşitli öneriler olabilr,bunlara bak,kendine uygun olanı seç.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Bellek sorunu. Yanılmıyorsam 2009 veya 2010'da bir Cska kariyeri vardı sitede paylaşılan ve turnuvası olan.Bende onu indirdiğimde karşılaşmıştım bu problemle bi ton yol söylendi sil falan temizle ama en mantıklısı oyunu silip tekrar yüklemek.Ama silerken oyuna dair herşeyi silmelisin.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

ekran kartım yok ondan olabilir mi ? ekran kartı yanmıştı çıkardım on board üzerindeki ekran kartı ile idare ediyorum. yeni bir ekran kartı alacağım ama stoklarda yok onu bekliyorum :I

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ekran kartın yandıktan sonra mı oldu yoksa ekran kartı varkende böyle bir hata aldınızmı ?
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

oyunu ilk laptopda kurdum orada çokca crush dump hatası alınca ekran kartı olmayan masaüstü bilgisayara geçtim .

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

yetersiz bellek diyor bence ram miktarı ile ilgili olabilir sanal ram miktarını arttır ve oyuna girmeden önce ram cleaner programını çalıştır ve ram ini temizle tabii sorun ram ile ilgiliyse bu dediklerim geçerli

hmm peki biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misn , bu arada pc 3 yıldır kullanıyorum henüz format yüzü görmedi. zaten ekran kartıda fanı hiç temizlenmediği için toz tutmuş ve hareket edemez olmuş haliyle de ekran kartı ısıdan yanmış

Mesaj Yetkileri