lig maçı var şimdi , milli maçlar yüzünden tüm takımım tatilde ; yedek takımım ve u-18 lerden iyi olanları as takıma almıştım , geleceği olmayanları da pilot takıma yollayıp , koçların daha az oyuncuyla çalışmasını sağlıyordum.

şu anda 11 kişilik kadro bile kuramıyorum ? seçimi asistana sordum bu yazı çıktı. (resimde) [ayrıca oradaki bir çok oyuncu 16-18 yaşındaki oyuncular]

edit [ekleme] - eski saveye gelip pilot takımdan oyuncuları çağırınca da pilot takımın kadrosunda kayıtlı olduğu için seçemiyorum. şu an için tek çare u-18 deki kontratsız oyuncularla kontrat imzalamak , ama onun içinde oyunu bayağı geriden tekrar oynamam lazım , ve o oyuncularla da fark yiyeceğim gibi.

bir de bir oyuncum var amerikalı , c. ronalda gibi bi profili var ,, 2 yıldır milli maçlarda ilk 45 dk oynayıp , 2. yarı hemen çıkıyordu , hatta amerika basit takımlarla oynadığında ya da gruptan çıkmayı garantilediğinde 18 kişilik kadroda bile yer almıyordu . sakatlığı engellemek amacıyla olsa gerek ? açıkcası bayağı bir güzel olay fm 2011 için , milli takım menajeri üst düzey oyuncuyu sakatlanmaması için sadece ilk yarı oynatıyor ya da oyuncuyla alakalı bir şey olabilir.