1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Reklamları İptal Etmek

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Default Reklamları İptal Etmek

Tahmin ediyorum ki oyuna girerken çıkan reklamlardan herkes bıkmıştır ve aynı zamanda zaman kaybı diye isyan ediyordur (: Daha önceki fm serilerinde olduğu gibi bu seride'de oyunu açarken çıkan reklamları iptal edebiliyoruz.

Nasıl iptal edeceğiz ;

Bilgisayarım > C > Program Files > Sports İnteractive > Data > Movies > ( İçindeki Tüm Klasörleri Siliniz )

Yinede oradaki dosyaların yedeğini alırsanız herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde eski düzene getirmeniz için yardımcı olacakdır

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Yok Valla Ben Hiç Sıkılmadım Gerçi Oyunu Açınca Hemen Alta Alıyorum Ya Neyse Ama Ben Sıkılmadım Turgut'um

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

ben oyunu kaydederken ya da açarken foruma ya da feyse bakarım şipşak sonra hemen oyuna dönerim. güzel bir şeye benziyor ama :W eminim oyunu açarken alta çekenlerin sayısı bi hayli fazladır

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Oh maşallah bizim bilgisayar hızlı değil bakamıyoruz

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    ben oyunu kaydederken ya da açarken foruma ya da feyse bakarım şipşak sonra hemen oyuna dönerim. güzel bir şeye benziyor ama :W eminim oyunu açarken alta çekenlerin sayısı bi hayli fazladır
    aynen

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Reklamları kaldırsanız bile bir süre bekliyor anasayfanın gelmesini.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    aynen. oyun içinde bile 5-10 d.k lık molalar verip foruma nete bakmak iyidir 1-2 kere bu yüzden crashdumps bile almıştım eski pc de. ama şimdi idare edio kerata

Mesaj Yetkileri