1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Yeni Stad

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Default Yeni Stad

arkadaşlar yeni stad istemiştim yönetimden ok dediler.. yapımı biteli 2 ay oldu ama hala taşınmadık yeni stada... var mı bilgisi olan?

sezon sonu ya da devra arası olur. ayrıca hangi takımla yaptın ? ne kadar maliyet tuttu ? ne kadar süreye inşa ettirdin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

1 sezonda bitti.. geçen sezon bittiğinde istedim, haziran ayında.. tam 1 sene belirlendi yapım süresi.. yapıldı bitti.. boardroom'a girince görünüyor ama taşınmadık stada.. zaten ne adı belli ne bişeyi.. nerden bakabilirim detaylarına?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Buy stadium olmadığına emin misin?

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by vego View Post
    Buy stadium olmadığına emin misin?
    eminim hocam.. build dedim.. kabul edildi.. sonra bi ilerleme çubuğu çıktı.. aydan aya ilerliyodu building diye.. zamanı gelince doldu.. ama hala ses yok.. 2 aydan fazla oldu biteli..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Muhtemelen buy stadium yapmıs olabilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Muhtemelen buy stadium yapmıs olabilirsin
    hayır build yaptm.. hala duruyor zaten çubuk orda dolu bi şekilde.. building new stadium diye.. genie scout falan yüklesem ordan görebilir miyim yeni stadı falan?

arkadasim oncelikle sunu belirteyim . Herhangi bir istek yaptiginda once cubuk cikar tesis ve stad istekeri icin. Bu cubuk doldugundaki o sezon degil ondan sonraki sezon baslangicinda gerekli yatirimi yapar ve bitirir.*yani (1 sezon daha bekliceksin) Goruceksin stadina kavusucaksin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by atalayyy View Post
    arkadasim oncelikle sunu belirteyim . Herhangi bir istek yaptiginda once cubuk cikar tesis ve stad istekeri icin. Bu cubuk doldugundaki o sezon degil ondan sonraki sezon baslangicinda gerekli yatirimi yapar ve bitirir.*yani (1 sezon daha bekliceksin) Goruceksin stadina kavusucaksin.
    hmm.. ok şimdi oldu beklerim dert değil.. zaten yeni stadı nasıl doldururum onu bile bilmiyorum.. sporting gijon'un kaç taraftarı vardır ki

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

En azından bi kale arkası dolar

Mesaj Yetkileri